POKLON ILI NOVAC?

GothicMiss4ever

Početnik
Poruka
2
Pozvani smo u svadbu kod bliskih rodjaka i sada je pitanje sta kupiti?!Ja sam za varijantu poklona nesto vredno da ostane za uspomenu(pogledajte w.w.w.galerijaporcelana.com),galerija je u NS i direktni su uvoznici HEREND i ZOLNAJ porcelana,stvari su predivneeeeee!Medjutim,mladina mama rece da bi mladencima trebalo dati pare ,jer imaju sve?!Sad se pitam sta treba uraditi u takvoj situaciji,pogotovo sto su mladenci u Nisu i tamo nema ovako divnih stvari?:dontunderstand:
 
Pozvani smo u svadbu kod bliskih rodjaka i sada je pitanje sta kupiti?!Ja sam za varijantu poklona nesto vredno da ostane za uspomenu(pogledajte w.w.w.galerijaporcelana.com),galerija je u NS i direktni su uvoznici HEREND i ZOLNAJ porcelana,stvari su predivneeeeee!Medjutim,mladina mama rece da bi mladencima trebalo dati pare ,jer imaju sve?!Sad se pitam sta treba uraditi u takvoj situaciji,pogotovo sto su mladenci u Nisu i tamo nema ovako divnih stvari?:dontunderstand:

Ima u i Nišu divnih stvari, ko te to laže da nema?:)

Ja sam uvek za poklon ako će se dopasti onom za koga je, a to uvek može izokola da se nasluti. Ali ako su izrazili želju za novcem, valja to ispoštovati. Zamisli nekoga ko ima sve i dobije reda radi 100 prelepih nepotrebnih poklona.:dash:
 
Pozvani smo u svadbu kod bliskih rodjaka i sada je pitanje sta kupiti?!Ja sam za varijantu poklona nesto vredno da ostane za uspomenu(pogledajte w.w.w.galerijaporcelana.com),galerija je u NS i direktni su uvoznici HEREND i ZOLNAJ porcelana,stvari su predivneeeeee!Medjutim,mladina mama rece da bi mladencima trebalo dati pare ,jer imaju sve?!Sad se pitam sta treba uraditi u takvoj situaciji,pogotovo sto su mladenci u Nisu i tamo nema ovako divnih stvari?:dontunderstand:


novac...djubreta tje ionako dobit na kamare...
 
Pozvani smo u svadbu kod bliskih rodjaka i sada je pitanje sta kupiti?!Ja sam za varijantu poklona nesto vredno da ostane za uspomenu(pogledajte w.w.w.galerijaporcelana.com),galerija je u NS i direktni su uvoznici HEREND i ZOLNAJ porcelana,stvari su predivneeeeee!Medjutim,mladina mama rece da bi mladencima trebalo dati pare ,jer imaju sve?!Sad se pitam sta treba uraditi u takvoj situaciji,pogotovo sto su mladenci u Nisu i tamo nema ovako divnih stvari?:dontunderstand:
tema svakako ne bi imala smisla.... da se nije napisala adresa galerije.... pohvalila ista..... istakli uvoznici.... :confused: gdje su moderatori kada trebaju
 
Novac, naravno. Bolje da sami izaberu sta im se svidja i kupe to nego da dobiju vise istih ili slicnih stvari sto se u takvim prilikama desava. Osim toga ukusi se razlikuju, pa ono sto se tebi dopada ne znaci da ce i njima.
 
Ako vam već nisu mladenci dostavili listu poklona koje su izabrali da im kupe ljudi dobre volje, onda novac. Da ne bi posle otvarali maloprodaju bele tehnike i posuđa. A ako vam se toliko sviđa taj porcelan, kupite ga sebi, a ne da posle, kada im odete u posetu, odokola ispipavate 'gde su oni tanjuri što ste im poklonili'.
 
Ima u i Nišu divnih stvari, ko te to laže da nema?:)

Ja sam uvek za poklon ako će se dopasti onom za koga je, a to uvek može izokola da se nasluti. Ali ako su izrazili želju za novcem, valja to ispoštovati. Zamisli nekoga ko ima sve i dobije reda radi 100 prelepih nepotrebnih poklona.:dash:

Hvala svima na odgovoru,ne da u Nisu nema lepih stvari,nego sam htela nesto sto tamo nema,kao sto ovde nema tako divan ROSTILJ kao niski.Ovo nije bila reklama nego sentiment,jer sam se setila moje baba tetke koja je uvek u posebnim prilikama iznosila tacnu/apces i govorila,Ovo mi je kupila moja drugarica Nada kada sam se udavala,.A ona se udala pre 60 godina! Evo ta buduca mlada je trudna,zar sad kada se rodi dete opet da dam novac?A uspomene? Pa kada smo mi bili mali darivalo se nesto od zlata,bar privesak!U svakom slucaju dileme ostaju,za sada i za ubuduce,bilo kome,bilo sta(ne gluposti,jer sam spremila oko 600e),ali priznacete da se vise secate dragog poklona nego para.Pozdrav!ODOH U NIS NA ROSTILJ:super:
 
Pa ne znam...da li si ti sigurna da ce njima ovo da se svidi? Jer recimo meni se ne bi svidelo. Ako si sigurna da ce da im se svidi glasam za poklon...a ako ne, onda novac.
Ja inace forsiram da nosim poklone, jer ipak ostaju kao uspomena...
I strasno me nervira kad traze pare umesto poklona, dodje mi da odem bez icega...
Inace...za 600 eura se moze uplatiti dobro putovanje sa koga ce sigurno nositi mnogo uspomena..a to nema sanse nekome da se ne svidi...i nema sanse da se razocara cak i ako je trazio pare... ;)
AAAAAAAA, sad sam videla na onom sajtu (mozda je i reklama, al bas me briga), ljudi tamo ladno lampa kosta 60.000 !!! A da je meni neko kupi ja bih je bacila u neko cose i ne znajuci koliko vredi :lol:
 
Poslednja izmena:
Pozvani smo u svadbu kod bliskih rodjaka i sada je pitanje sta kupiti?!Ja sam za varijantu poklona nesto vredno da ostane za uspomenu(pogledajte w.w.w.galerijaporcelana.com),galerija je u NS i direktni su uvoznici HEREND i ZOLNAJ porcelana,stvari su predivneeeeee!Medjutim,mladina mama rece da bi mladencima trebalo dati pare ,jer imaju sve?!Sad se pitam sta treba uraditi u takvoj situaciji,pogotovo sto su mladenci u Nisu i tamo nema ovako divnih stvari?:dontunderstand:
Новац, ако остаје младенцима. Поклон, ако родитељи узимају новац који су они добили.
:neutral:
 
Kupi neki lepi ram za slike ili foto album. U njih stavi pare. Lepo umotaj. Napomeni više puta da obrate pažnju na poklon (da se negde zaturi). Ima da te se sećaju svaki put kad pogledaju ram ili foto album.
 
Kupi neki lepi ram za slike ili foto album. U njih stavi pare. Lepo umotaj. Napomeni više puta da obrate pažnju na poklon (da se negde zaturi). Ima da te se sećaju svaki put kad pogledaju ram ili foto album.
Немој да прођу ко онај доктор...
Лепо му човек ставио паре у бомбоњеру...
И питао га после да ли је била слатка...
Кад се разјаснило – доктор је бомбоњеру поклонио, мислим, ко још једе бомбоњере. :lol:
 

Back
Top