Skinny jeans

blogger with a cause

Zainteresovan član
Poruka
359
Da li nosite? Sta mislite o tim novim momentima u muskoj modi? Da li znate da je danas tesko naci "normalne" ili obicne farmerke/pantalone za muskarce? Da nevolja bude veca videla sam pre neki dan i neku decu (oko 10 godina) koja se jedva krecu u takvoj odeci. Plasim se da dok moj sin poraste do 10 godina vise uopste nece moci da se kupe drugacije pantalone.

Zasto ljudi nose nesto tako neudobno i neprivlacno? Ako ne znate sta je skinny jeans, predlazem da pogledate odlican video, koji otprilike sumira i moje utiske :)
 
Potpuno si u pravu. Ovakve farmerke ne nose samo muškarci već i devojke. Zadnji džepovi su mnogo nisko (i u njima doope ne izgleda ko doope) kao i struk pa onda devojčice na minus stepeni idu golih stomaka ne razmišljajući o svojim jajnicima i posledicama toga. Strašno.
 
Potpuno si u pravu. Ovakve farmerke ne nose samo muškarci već i devojke. Zadnji džepovi su mnogo nisko (i u njima doope ne izgleda ko doope) kao i struk pa onda devojčice na minus stepeni idu golih stomaka ne razmišljajući o svojim jajnicima i posledicama toga. Strašno.

Jeste, zaista je strasno. Na sve ovo mogla bih da unesem i moj ocaj kao majke kada trazim odecu za svog malog sina. Sve one mrtvacke glave, besne mange i druge vrlo nevesele teme na majicama mi se uopste ne dopadaju, i zaista sam na mukama na pocetku svake sezone kada treba da kupujem detetu odecu. Sa druge strane, u nekim prodavnicama (npr. Beneton) imaju one Diznijeve likove sto mi opet dodje neprihvatljivo iz drugih razloga... necu da moj sin bude maneken za neciji brand, a osim toga on nije cak nikad gledao Miki Mausa, niti Snupija ... bezveze. Mnogo je glupo sve to... a ipak mi je najgora fora bila majica za male devojcice sa natpisom "I love Ramones"... a velicina otprilike 3 godine! I sta sada ta devojcica zna ko su Ramones i mora da voli tu muziku... i pita se da li je to nesto sto peva Barney and Friends.
 
Potpuno si u pravu. Ovakve farmerke ne nose samo muškarci već i devojke. Zadnji džepovi su mnogo nisko (i u njima doope ne izgleda ko doope) kao i struk pa onda devojčice na minus stepeni idu golih stomaka ne razmišljajući o svojim jajnicima i posledicama toga. Strašno.

kako si lepo skrenuo temu na zene:roll:
ovde se prica o muskim farmerkama:rtfm:
imam dvjicu kolega koji ih nose i uvek vidim koje gace nose jer te farmerke stoje ispod doopeta:eek: kad bi mm to nosio :zcepanje: pa ne znam,ne mogu da zamislim
kaze mi kolega da sam matora i da zato ne razumem zasto devojcice vole takve muskarce,i da je to sto ja volim muzevne drvosece samo dokaz da sam starog kova:sad2:
 
Da li nosite? Sta mislite o tim novim momentima u muskoj modi? Da li znate da je danas tesko naci "normalne" ili obicne farmerke/pantalone za muskarce? Da nevolja bude veca videla sam pre neki dan i neku decu (oko 10 godina) koja se jedva krecu u takvoj odeci. Plasim se da dok moj sin poraste do 10 godina vise uopste nece moci da se kupe drugacije pantalone.

Zasto ljudi nose nesto tako neudobno i neprivlacno? Ako ne znate sta je skinny jeans, predlazem da pogledate odlican video, koji otprilike sumira i moje utiske :)
ako je osoba dobre gradje ne stoji ni ruzno ni neudobno :manikir:

levis_skinny.jpg
 
kako si lepo skrenuo temu na zene:roll:
ovde se prica o muskim farmerkama:rtfm:
imam dvjicu kolega koji ih nose i uvek vidim koje gace nose jer te farmerke stoje ispod doopeta:eek: kad bi mm to nosio :zcepanje: pa ne znam,ne mogu da zamislim
kaze mi kolega da sam matora i da zato ne razumem zasto devojcice vole takve muskarce,i da je to sto ja volim muzevne drvosece samo dokaz da sam starog kova:sad2:

To što sam skrenuo temu na žene nije bilo slučajno. Verovatno si i ti svedok takvog oblačenja devojčica...

Meni su takve farmerice ružne i nikad ih nebih nosio, verovatno zato što pripadam muževnim drvosečama...:D:whistling:
 
eeeeeh pa da ali imate i one sto su tzv slim fit
nije da ja sada ovde nekoga branim ali moda nije samo moda za pomodarisanje mladih i ovih wannabe ali to je sam stvar ukusa....
pa neka im se smrznu dupeta itd
svako bira svoj izdled ali mislim da ne treba na ustrb zdravlja
a sve te kuce na ciji racun ces da prehladih jajnike bi mogle i malo da se ohlade u smislu prakticnosti i zdravlja pa da kazemo da nam se lepo sasiju neke skinny ali za sedenje
 
i slim fit je ok osim ako se na uvukujes na silu u premalen broj
posto je kod muskaraca popularno
da izbacuju stomak i ostalo salo preko kaisha vani da bi mogli da kazu kako, toboz, nose manji broj farmerki
 
I da se vratim na decka koji je imao oko 10 godina i jedva se kretao u tim farmerkama. Da podsetim da se deca tog uzrasta jos uvek razvijaju mada ih cesto eksploatise modna industrija da bi reklamirala stvari za odrasle (bljuv!)... Dakle, decko je jedva hodao!

Evo jedan youtube da vam pokaze tacno kako se hoda u skinny jeans
 
jeste, dobre gradje za hrta, a u boljem slucaju (kao na tvojoj slici) za hermafrodita

Ove pantalone su ocigledno pravili dizajneri sa nogama poput onih u komarca i guzicom koje nema, muskarci kojima su guzovi zalepljeni za ledja

Prvo i prvo,kako se ti uopste usudjujes ovako neshto da napishes?

da dajes komentare da neko lici na ''hrta'' ili ''hermafrodita'' ?

jesu tebi iakd rekli da ljudi koji tako govore o izgledu drugih obicno imaju problem sami sa sobom?

koji ti je problem?

shto si { vidim u aktivnosti ti stoji zensko } debela u RL pa ne mozes da nosis,pa se sad jedis il shta?

Ti nemas nikakvog,ali nikakvog prava o necijem izgledu da pricas tako kao shto ti pricas,tako ponizavajuce ''anoreksicni,hermafroditi '' to ti nije izrazavanje misljenja,to je jadno, uvredljivo, vec samo govori o tebi.Kako bi tebi bilo da ja za tebe kazem jao ti si debela grajdena si kao krava pa samo mozes siroko da nosis,ili da ti kazem da si vitka pa stoga nisi ni zena jer si gradjena kao decak?
Nemoj govoriti za druge ono shto ne zelis za sebe,jer da je ovo u RL i da si ovo rekla,naslo bi se dest riba da te opkole i spushtaju do jutra.

Ti si,niko i nishta,da govorish tako za druge. Jedna je stvar da ti kazes svoje misljenje,al ovo uopste nije to vec smao blacenje,pljuvanje i prikrivene mrznje prema onima koji su vitki,i ne mozes reci da nije jer kad za nekog kazes ''pa da gradjen kao hrt u najboljem slucaju hermafrodit '' alo...iskompleksiranost ti pishe na celu,jaako je ocigledno. Jer osoba koja voli sebe,koja je zadovoljna svojim izgledom mikad,ali niiiikad nema potrebu da govori o zigledu drugih ko shto si se ti sad spustila,tako nisko,a u stvari vidi se iz aviona pravi problem.
 
Poslednja izmena:
Prvo i prvo,kako se ti uopste usudjujes ovako neshto da napishes?

da dajes komentare da neko lici na ''hrta'' ili ''hermafrodita'' ?

jesu tebi iakd rekli da ljudi koji tako govore o izgledu drugih obicno imaju problem sami sa sobom?

koji ti je problem?

shto si { vidim u aktivnosti ti stoji zensko } debela u RL pa ne mozes da nosis,pa se sad jedis il shta?

Ti nemas nikakvog,ali nikakvog prava o necijem izgledu da pricas tako kao shto ti pricas,tako ponizavajuce ''anoreksicni,hermafroditi '' to ti nije izrazavanje misljenja,to je jadno, uvredljivo, vec samo govori o tebi.Kako bi tebi bilo da ja za tebe kazem jao ti si debela grajdena si kao krava pa samo mozes siroko da nosis,ili da ti kazem da si vitka pa stoga nisi ni zena jer si gradjena kao decak?
Nemoj govoriti za druge ono shto ne zelis za sebe,jer da je ovo u RL i da si ovo rekla,naslo bi se dest riba da te opkole i spushtaju do jutra.

Ti si,niko i nishta,da govorish tako za druge. Jedna je stvar da ti kazes svoje misljenje,al ovo uopste nije to vec smao blacenje,pljuvanje i prikrivene mrznje prema onima koji su vitki,i ne mozes reci da nije jer kad za nekog kazes ''pa da gradjen kao hrt u najboljem slucaju hermafrodit '' alo...iskompleksiranost ti pishe na celu,jaako je ocigledno. Jer osoba koja voli sebe,koja je zadovoljna svojim izgledom mikad,ali niiiikad nema potrebu da govori o zigledu drugih ko shto si se ti sad spustila,tako nisko,a u stvari vidi se iz aviona pravi problem.

iju, bas lepo sto si se istresla... ja to nisam citala sve, nadam se da se ne ljutis... ali osecam potrebu da istaknem jos jednom da sam zabrinuta za svog sina s obzirom na pravac kojim se krece muska moda, pa cak i moda za decake.

Sa druge strane, taj svoj bes... mozes na podforum Zdravlje
 
iju, bas lepo sto si se istresla... ja to nisam citala sve, nadam se da se ne ljutis... ali osecam potrebu da istaknem jos jednom da sam zabrinuta za svog sina s obzirom na pravac kojim se krece muska moda, pa cak i moda za decake.

Sa druge strane, taj svoj bes... mozes na podforum Zdravlje

:lol:

prbvo,ja to nisam pisala u mom besnom,vec normalnom stanju,kad se raspravljam sa nekim.
moje besno stanje bolje da ne vidis:lol:


i nije moj ''bes'' vec tvoj,jer sam ja samo govorila istinu i cinjenice,da ti nemas prava da govoris tako..ponizavajuce o necijem izgledu '' nije ti zabrinutost za sina kad kazes ,tj uzimas sebi za pravo da kazes za nekoga da lici na hrta ili hermafrodita } postoje mnogo normalniji nacini, mogla si samo da kazes ''meni se to ne svidja, da li vi mislite da je u redu? '' . A umesto toga,ti si krenula { na jaako ruzan nacin } da vredjas { i to po izgledu } i dizajnere i sve koji to nose...a sem ako ne izgledas ko Tyra Banks ili Monica Belluci,da si savrsene gradje,pa da mozes tako da komentarishes o necemu...onda sry al si ulozi truda da budes fina malo. Svejedno mi je,izgleda kad ti covek kaze iskreno kako jeste da bash to neshto ne volis,pishi shta hoces,i da su vitki ljudi hermafroditi i da imaju noge kao komarce vredjaj koga hoces...ali time samo govoris o sebi. Al nema veze,ja sam ionako previshe fina bila:lol:
 
da nadodam.....
nisam ja mislila tebe neshto da vredjam,samo me razljutio nacin na koji govoris neke stvari bez nekog obzira i bez svesti stavri oko sebe. Zamisli npr da ovo sad cita neki decko koji je vitak,i te farke nosi,da neko za nejgovu gradju napishe '' anoreksicni,hermafroditi ''.. To bi ga zabolelo,zar ne? Zato sam rekla to za ''debela'' ne da ja tebe uvredim,vec samo da zamislis na sekundu da si npr zena sa vishkom kg,malo punija,da neko tako otvori temu i krene '' pa one to ne mogu da nose debele su ko burad '' itd..I tebe bi tako neshto povredilo.. Ljudi su jako osetljivi na svoj izgled,i ovde virtuelno,kao i u RL morash paziti nachin na koji kazes neke stvari,jer nikad ne znas ko to cita { ili moze da procita } i koga to moze da zaboli. Ko da je losha stvar biti vitak il imati vishe kg.
 
:lol:

prbvo,ja to nisam pisala u mom besnom,vec normalnom stanju,kad se raspravljam sa nekim.
moje besno stanje bolje da ne vidis:lol:


i nije moj ''bes'' vec tvoj,jer sam ja samo govorila istinu i cinjenice,da ti nemas prava da govoris tako..ponizavajuce o necijem izgledu '' nije ti zabrinutost za sina kad kazes ,tj uzimas sebi za pravo da kazes za nekoga da lici na hrta ili hermafrodita } postoje mnogo normalniji nacini, mogla si samo da kazes ''meni se to ne svidja, da li vi mislite da je u redu? '' . A umesto toga,ti si krenula { na jaako ruzan nacin } da vredjas { i to po izgledu } i dizajnere i sve koji to nose...a sem ako ne izgledas ko Tyra Banks ili Monica Belluci,da si savrsene gradje,pa da mozes tako da komentarishes o necemu...onda sry al si ulozi truda da budes fina malo. Svejedno mi je,izgleda kad ti covek kaze iskreno kako jeste da bash to neshto ne volis,pishi shta hoces,i da su vitki ljudi hermafroditi i da imaju noge kao komarce vredjaj koga hoces...ali time samo govoris o sebi. Al nema veze,ja sam ionako previshe fina bila:lol:

bla, bla, trutj!
reci za nekog da izgleda kao hrt nije nesto jako ruzno, a nije ruzno reci ni da neko izgleda kao hermafrodit... to je ne tako retka pojava (kao sto vidimo i sada)
NIsam nista pricala o vitkim ljudima, zabole me da li je neko vitak ili debeo, mene pogadja samo nametanje odredjenog nacina oblacenja, nemogucnost izbora da se kupi ono drugo "normalno" i nespremnost deteta da se suoci sa plasiranim trendovima (nadam se da nece biti tako, ali nikad se ne zna sa decom)! Kad jednog dana budes odrasla i budes bila dovoljno srecna da postanes necija mama i ti ces poceti da gledas svet drugacijim ocima i da budes zabrinuta za buducnost i kako ce se to odraziti na zivot tvog detata.

I sada ja vidim da si ti bas neko besno dete i da ti se mnogo svidja da mi govoris da sam debela. Evo, mozes jos pola dana da osmisljavas neki treci "uvredljivi" post u kom ces bas onako da mi odbrusis i jos jednom kazes kako sam debela... :p Videla sam ja svasta u tvom postu, ali me bas briga... rekoh, idi nekom psihologu, psihijatru, nisam ti ja socijalna ustanova, imam ja svoju porodicu da brinem, ti si briga nekog drugog roditelja, pa vuci njih za ruku, reci svojoj mami da je debela, ili idi nekom prijavi to sto ti je uradjeno...
 
ne mozemo svi biti debeli
a ovaj model nije cak ni mrsav nego upravo zategnut i fin
nisam okacila nikakav ekstrem :)

tvoj model nije debeo, niti nosi tesne pantalone, nosi samo pantalone sa uskim nogavicama koje pristaju tankim, muskarcima... onako, mislim sitnim muskarcima i ne nuzno jako mrsavim muskarcima

a nemaju svi nesrecu da budu takve gradje, u pravu si! Neki muskarci i lice na muskarce ili ste to zaboravili gledajuci MTV
 
tvoj model nije debeo, niti nosi tesne pantalone, nosi samo pantalone sa uskim nogavicama koje pristaju tankim, muskarcima... onako, mislim sitnim muskarcima i ne nuzno jako mrsavim muskarcima
pa upravo to i jesu skinny farmerke i ovako kakve su na slici
treba da stoje na tijelu
problem je u tome sto je popularno uvukivanje u manje brojeve, i kod muskaraca i kod zena
to nije ni lijepo ni zdravo
 
pa upravo to i jesu skinny farmerke i ovako kakve su na slici
treba da stoje na tijelu
problem je u tome sto je popularno uvukivanje u manje brojeve, i kod muskaraca i kod zena
to nije ni lijepo ni zdravo

pa ja vidim sta se seta po ulici (ne gledam reklame), znam sve gace ko kakve nosi! Covece, ne bi verovala koliko firmiranih gaca ima na ovdasnjim muskarcima... uopste ne kapiram ko kupuje one jeftinije, sto nisu D&G ili Calvin Kline. Stvarno sam fascinirana svescu mladih muskaraca o donjem vesu... ali sve se nesto mislim da nose jedne iste gace 10 dana. Fuy!
 

Back
Top