Koliko sta 'navuceni' na sex?

Mogu bez seksa koliko hocu...sve je u glavi...sto naravno ne znaci da isti ne volim i ne uzivam u njemu...
Ja uvek glasam za kvalitet a ne kvantitet...a sta neko smatra kvalitetnim to je njegova stvar....

A da..a kako se osecam...a ne znam...nisem srecna ko kad imam seks sa deckom...:lol::lol: znaci fali mi seks...
 
Nisi merodavna Vazdušna (puško). Znamo da se ista konstantno savija, puni i opaljuje :mrgreen:

Ha...vidis kako si intuitivan, bravo:zcepanje:...:cmok2:...ali stvarno mi je muka od ovakvih pitanja...pazi navuceni...kako da ne...vidi, ako su u vezi i imaju redovno "onoooo" normalna stvar ali ako je neko slobodan i jel prska nakon dva dana, deset dana apstinencije onda zaista nesto sa tom osobom nije u redu...nismo zivotinje aman, cisto pomodarstvo...od kada su neki glumci zaglavili rehabilitacije zbog jel opsednutosti seksom svi postadose navuceni...give me a break:cao:
 
Ha...vidis kako si intuitivan, bravo:zcepanje:...:cmok2:...ali stvarno mi je muka od ovakvih pitanja...pazi navuceni...kako da ne...vidi, ako su u vezi i imaju redovno "onoooo" normalna stvar ali ako je neko slobodan i jel prska nakon dva dana, deset dana apstinencije onda zaista nesto sa tom osobom nije u redu...nismo zivotinje aman, cisto pomodarstvo...od kada su neki glumci zaglavili rehabilitacije zbog jel opsednutosti seksom svi postadose navuceni...give me a break:cao:

Ljubim te pametnice...ako si im rekla...:mrgreen: :zag:
 

Back
Top