TIM SNOVA: VAŽNO OBAVEŠTENJE

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Darage moje i dragi moji...
pre nekoliko minuta sam završila razgovor sa urednicom "Praktike".
To da smo primećene kao vesela, raspoložena, kolegijalna ekipa - znate i sami.
Da su primetili i nas i ono što smo postavile - takođe vam je poznato.
Ali... ono što je novost za sve je da je došlo do greške i zamene imena, pa je umesto nas, u kategoriji "Najukusniji kolači po starim recepturama" kao trećenegrađeno prozvano udruženje pod imenom "Sveti Trifun" (niko nije izašao da primi nagradu ako se sećate) - umesto "TIM SNOVA"! :super::super::super:
Svečano i zvanično vas obaveštavam da je TIM SNOVA pored svih nezvaničnih priznanja, osvojio i zvaničnu, treću nagradu u kategoriji "NAJUKUSNIJI KOLAČI PO STARIM RECEPTIMA"! :klap::klap::klap:
 
Mamamajo, Poto, Jance i ostali odavde koje nisam pomenula pa valjda ste i vi deo Tima snova. Iako nismo uvek sve prisutne srca nam biju u istom ritmu.
:orkestar::orkestar::zurka::zurka::orkestar::orkestar:
Ocekujem da se sve opet skupimo u Beogradu, odemo na urucenje pehara i posle zajednicki proslavimo pobedu.:super::super::super:
 
A šta misliš kako je bilo meni dok sam razgovarala sa njima?!
Samo sam nas zamislila kako se radujemo... uzimamo pehar... čestitamo jedna drugoj... Ma, baš su nam uskratili lepo zadovoljstvo.
rekoh ja njima: "Pa... šteta!", a oni se izvinjavaju... bila gužva, svašta se dešavalo... treba i njih razumeti. Bar su korektni pa priznaju greške.
Inače, oduševljeni su našom idejom, okupljanjem, pojavom, onim što smo pokazale...
Ponavljam se... ali nema veze ;):zcepanje:
 
Mene nema samo jedan dan na forumu,a ono se svašta izdešava...U bre!

Nemaju pojma ovi iz "Praktike" šta su propustili time što su pobrkali imena...Kakvu erupciju oduševljenja,suze i smeh....Da postoji vremeplov,pa da se vrnemo...

Volim vas,i srećna sam što vas poznajem.I volim moje dete koje nam je dalo ime za sva vremena...:heart:
 
Darage moje i dragi moji...
pre nekoliko minuta sam završila razgovor sa urednicom "Praktike".
To da smo primećene kao vesela, raspoložena, kolegijalna ekipa - znate i sami.
Da su primetili i nas i ono što smo postavile - takođe vam je poznato.
Ali... ono što je novost za sve je da je došlo do greške i zamene imena, pa je umesto nas, u kategoriji "Najukusniji kolači po starim recepturama" kao trećenegrađeno prozvano udruženje pod imenom "Sveti Trifun" (niko nije izašao da primi nagradu ako se sećate) - umesto "TIM SNOVA"! :super::super::super:
Svečano i zvanično vas obaveštavam da je TIM SNOVA pored svih nezvaničnih priznanja, osvojio i zvaničnu, treću nagradu u kategoriji "NAJUKUSNIJI KOLAČI PO STARIM RECEPTIMA"! :klap::klap::klap:

Sve cestitke od mene :klap: :klap:
 
picture.php
za Tim snova
 

Back
Top