Zaštro na Krstarici Hrvat sumnja u Hrvata a Srbin u Srbina

muskokrk

Poznat
Poruka
8.295
U SVAKOJ POLITIČKOJ ILI SLIČNOJ TEMI GDJE SUDJELUJU HRVATI I SRBI DOLAZI DO ODREĐENE KONFRONTACIJE U MIŠLJENJIMA ŠTO JE NORMALNO A I ZBOG TOGA POSTOJE:FORUMI.

Prateči kroz ovo kratko vrijeme teme u vidio sam da Srbi koji nisu među establiranom elitom ( desetak nikova ) moraju dokazivat da su Srbi, jer ih se smatra da su u stvari ubačeni od Hrvata, što se isto odnosi i na Hrvate

SUMNJE SE POTKREPLJUJU NE TIPIČNIM PISANJEM I NAČINOM KAKO SE KORITI JEZIK ILI NE SA MIŠLJENJEM HRVATSKE ILI SRPSE ELITE NIKA SE PROGLASI
UBAČENIM ELEMENTOM - KRTICOM A U PRINCIPU SE SA TIM IŠLJENJEM SOLIDARIZIRA FORUMSKA SRPSKO- HRVATSKA ILI HRVATSKO-SRPSKA
ELITA:dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
U SVAKOJ POLITIČKOJ ILI SLIČNOJ TEMI GDJE SUDJELUJU HRVATI I SRBI DOLAZI DO ODREĐENE KONFRONTACIJE U MIŠLJENJIMA ŠTO JE NORMALNO A I ZBOG TOGA POSTOJE:FORUMI.

Prateči kroz ovo kratko vrijeme teme u vidio sam da Srbi koji nisu među establiranom elitom ( desetak nikova ) moraju dokazivat da su Srbi, jer ih se smatra da su u stvari ubačeni od Hrvata, što se isto odnosi i na Hrvate

SUMNJE SE POTKREPLJUJU NE TIPIČNIM PISANJEM I NAČINOM KAKO SE KORITI JEZIK ILI NE SA MIŠLJENJEM HRVATSKE ILI SRPSE ELITE NIKA SE PROGLASI
UBAČENIM ELEMENTOM - KRTICOM A U PRINCIPU SE SA TIM IŠLJENJEM SOLIDARIZIRA FORUMSKA SRPSKO- HRVATSKA ILI HRVATSKO-SRPSKA
ELITA:dontunderstand:
Da bi se zamazale oci javnosti.
 
Ovaj je dao objašnjenje u stilu Marin55:zcepanje:

Nego, Krkane, ovaj, šta te muči, ko diro....? Hajde kaži, ko te je od tvojih Hrvatića ispič.kao preko pp, sunce mu kalaisano

Srbin me proglasio svojim a moji odmah nasjeli mačak ali u svakoj teme netko se mora pravdat i dokazivat
Kod mene je što je na umu toje na drumu:rtfm
ja sam svoj problem riješio - samo polakše pišem :
 
Poslednja izmena:

Ajde Srbadijo, šta se pravite grbavi, pita vas lik zašto stavove nekog Srbina drugačije od svojih vlastitih stavova smatrate antisrpstvom? Deder, ožeži.


Ja vam moram prevodit'... :roll: oću sad 16 eura za ovo. :mrgreen:

Ево да прекинемо ту опасну појавау ја ћу да мрзим ову двојицу.

Него јес сигурно нисте Срби?
 
Ajde Srbadijo, šta se pravite grbavi, pita vas lik zašto stavove nekog Srbina drugačije od svojih vlastitih stavova smatrate antisrpstvom? Deder, ožeži.


Ja vam moram prevodit'... :roll: oću sad 16 eura za ovo. :mrgreen:
Објасни му ти.Добро то радиш,покупиће крпице и отићи на зимовање,сигурно ништа неће питати после твог објашњења.
 
Ajde Srbadijo, šta se pravite grbavi, pita vas lik zašto stavove nekog Srbina drugačije od svojih vlastitih stavova smatrate antisrpstvom? Deder, ožeži.


Ja vam moram prevodit'... :roll: oću sad 16 eura za ovo. :mrgreen:

Srbin me proglasio svojim a moji odmah nasjeli mačak ali u svakoj teme netko se mora pravdat i dokazivat
Kod mene je što je na umu toje na drumu:rtfm:


Aha, Zapadni, translator ti izgleda zarib'o...:zcepanje:
 
Ево да прекинемо ту опасну појавау ја ћу да мрзим ову двојицу.

Него јес сигурно нисте Срби?

Sad mi je lakše ako me ti mrziš, bilo bi zeznuto da me voliš. :lol:

Објасни му ти.Добро то радиш,покупиће крпице и отићи на зимовање,сигурно ништа неће питати после твог објашњења.

Nemrem ja, nejači ćelava, ne mrzim nikog pa se ne nalazim u njegovom pitanju.
 
S
Kod mene je što je na umu toje na drumu:rtfm
А па не може тако.Пропустио си регуларну хрватску наобразбу и сад мораш да платиш.:sad2:Подразумева се да као Хрват мораш да пишеш једно,радиш друго а мислиш треће.
 
Dalajlamizirani Zapadni Susjed:mazi:
Ovaj?
dalai_lama1.jpg

ili ovaj?
home_pic.jpg

Da objasnim...on i persona sa slike dva imaju sličan rečnik.
 

Back
Top