Bitdefender 2010 IS download

Imo sam ja BIS 2010 do nekidan, ali sam ga obriso i to jedva! Stavio ja trial 30 dana, pa kad je isteko, onda obacio neki kljuc koji mi je drzo jos 20 dana, ali se onda nesto cudno pocelo desavati, stao update totalno, gotova 2 dana nista, ali kao kljuc i dalje validan. I ja ti onda odlucim da ga brisem i to sam uspio posle sat vremena. Bitdefender se ne da obrisati da si bog otac. Jedva ga sklonih nekako. Bio je dobar, klao je viruse, ali mislim da nije bio dobar za sebe. Jednom je prijavio trojance u svom apdejtu, pa se cesto sam gasio i sad evo stade apdejt. Ma ludilo od antivirusa! Sad drzim ESET i mnogo manje mi opterecuje komp od BIS.
 
koristii bitdefender uninstall tool sledeci put ;)

Prvo sam otiso na njihov sajt da vidim kako se brise. Tamo pise ono Start/Programs/BitDefender/Repair or Uninstal. I tako ja i uradim, medjutim, na pola dodje do neke greske. BD je jos uvijek tu, ali nema vise te opcije za brisanje. Onda opet odem na sajt i skinem taj uninstall tool, pokrenem ga, ali i on naleti na neku gresku. Pa sam trazio preko Windows uninstall, tu ga nema nikako, pa probam sa Your Uninstaller, ni on ga ne vidi. Rekoh, ajde, mozda je obrisan! Da stavim ESET, on mo prijavi da vec ima BD. I tek posle par pokusaja sa bitdefender uninstall tool uspijem ga ukloniti.:neutral:
 
Imo sam ja BIS 2010 do nekidan, ali sam ga obriso i to jedva! Stavio ja trial 30 dana, pa kad je isteko, onda obacio neki kljuc koji mi je drzo jos 20 dana, ali se onda nesto cudno pocelo desavati, stao update totalno, gotova 2 dana nista, ali kao kljuc i dalje validan. I ja ti onda odlucim da ga brisem i to sam uspio posle sat vremena. Bitdefender se ne da obrisati da si bog otac. Jedva ga sklonih nekako. Bio je dobar, klao je viruse, ali mislim da nije bio dobar za sebe. Jednom je prijavio trojance u svom apdejtu, pa se cesto sam gasio i sad evo stade apdejt. Ma ludilo od antivirusa! Sad drzim ESET i mnogo manje mi opterecuje komp od BIS.
To se zna desiti ako si koristio neki Patch da produžiš licencu.Zato se mora prvo deinstalirati Patch pa restart i onda deinstalacija BD i čišćenje tragova sa bitdefender uninstall tool.

Kod:
If at a later stage you want to remove the effects of the Patch from your Bitdefender 2010 product, you must disable first the antivirus protection of your BitDefender product and then run the patch again but on this occasion just click the "Uninstall" button. Said manoeuvre will convert the BitDefender 2010 product back to a 30-day trial version. It is worth pointing out that you must eliminate the effects of the patch first and then restart the computer before uninstalling your BitDefender 2010 product itself. If you don't proceed as above, BitDefender will generate a bug report which nevertheless will not affect your PC at all.
 

Back
Top