Sex with enemy?

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

Uglavnom ne.
Ako me nervira, a posebno ako mi se gadi, ne mogu da je slusam.....nemam volju da se sexam sa njom. Svadja i nepodnosenje mi nije nikakav turn on
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

Bljakavosti"

- pricati nekome, da je neko drugi "skot"...
- pricati nekome da mu je devojka "skot"...
- kakav je taj, ako je sa "skotom"...
- koja je njegova falinka kada je u vezi sa nekim ko ga nervira?
- koliko je mali, kada treba SVAKI dan da prica kako nekoga "rastura" od sexa.
 
Ako mi se gadi,nervira me i ne mogu da ga gledam sigurno da ne bih.Mada,taj iz teme se samo folira.Jos se hvali time ko da niko nikada nije hebo osim njega.Pacenik

Bljakavosti"

- pricati nekome, da je neko drugi "skot"...
- pricati nekome da mu je devojka "skot"...
- kakav je taj, ako je sa "skotom"...
- koja je njegova falinka kada je u vezi sa nekim ko ga nervira?
- koliko je mali, kada treba SVAKI dan da prica kako nekoga "rastura" od sexa.

Decko ima problema,vazi za nezrelog u drustvu al nije on tema ybg,samo sam ga uzeo kao primer :lol:
 
DakleM imam ortaka koji svoju "devojku" zove "onaj moj skot",nervira ga,gadi mu se,ne moze da je slusa ni pet minuta al mi se zato svaki dan hvali kako je rastura od sexa.

Pitanje je mozete li vi da se sexate sa nekim ko vas nervira ili vam se gadi? :think:

Hm...teško da bi bilo verovatno da bi mogla da sedim u istoj prostoriji sa takvom osobom a kamoli nešto drugo...:p
 

Back
Top