GRANDSTAJN PRDUCTION SISTEM VREDNOSTI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijavio sam ja... Ali sam iskopirao tacno vrijeme kad je post poslat i kompletnu poruku... Ispod se vidi da je post naknadno azuriran, imam dovoljno jak dokaz. Laku noc.

Uh ja zaboravio da ti imas posebne privilegije......

633861465990654290-retards.jpg


U pravu si pise mi ispod posta,post je editovao bru zli tad i tad, tacno je to dokaz da sam napisao nesto sto se ne moze dokazati............ahahahahahahahha


p.s.ne pominjite termin histerija kad ne znate sta znaci,tako da posto ste laici u psihologiji ne igrajte se naucnom terminologijom......

p.s.2 ajde dajem ti foru da ovo prijavis 2 min pa onda i ovo editujem.......Samo molim te nemoj da otvoris temu "Da li je kasno da se prijavi post ako ga je korisnik vec editovao" ahahahahahhahah

Za tebe je sve kasno nista se ne brini,iako imas samo 20 balavih godina.........
 
Bolje izgledala kad bila mladja i anonimus
Veruj mi nije.Elem,u jednom periodu 90-ih postojala jedna teretana...u krugu Autokomande..kod nas u kraju,a doticna je bila manje vise redovan gost. Mogu ti reci da je vec tada bila ...."popularna" i vrlo "pristupacna" ali u nekim drugim disciplinama, a suvisno je napisati koje su. Jedina stvar koja joj je olaksala zivljenje bez nekog preteranog ponizavanja bila je cinjenica da joj je onaj krndelj od oca bio mudo medju murjacima.,a opet bilo je tu svega i svacega.z:mrgreen:
 
Nesto iz kolekcije najvecih grand ljubavnih pesama:

Ala je veceras vruce
sve na meni lepi se
litar vode, litar znoja
cini mi se, topim se
a kapljica jedna mala
klizi tu gde gledas ti
pravo u moj brushalter crveni


Ala sam veceras vrela
gorim gde god pipnem se
mokra kosa, suva usta
cini mi se topim se
a kapljica jedna mala
klizi tu gde gledas ti
pravo u moj brushalter crveni

Otkopcaj me, jedva disem, veruj mi
pusti me da ne poludim
od toplote i od ljubavi

Brushalter nocas steze kao malter
upija mi grudi, odmah cu ga sada skinuti
brushalter ne ide mi uz karakter
sakriva mi grudi lepe, cvrste
ne znam sta ce mi

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top