masturbacija i okolina

Skoro sve devojke masturbiraju ili su masturbirale, a o decacima de ne govorimo. Samo mi nije jasno zasto je devojkama toliko tesko da priznaju to.

A znate li neke interesante metode? Ja znam za neke.

Stranger in the night (za decake)- koliko god pacenicki da zvuci ja sam ovo probao :rumenko: Legnete na ruku dok ne utrne i onda pocnete da samarate majmuna, osecaj je kao da vam neko drugi radi :per:

A za devojcice znam da turaju sve i svasta tamo gde ne treba (poznajem devojku koja je priznala da je nevinost izgubila sa bananom :hahaha:), a jedna moja drugarica mi je priznala da voli da se trlja sa NICI igrackicama :super:

Razgovaram sa deckom otvoreno o svemu. Jednom je spomenuo masturbaciju i domah sam mu rekla, da mi je to odvratno, da je nemoralno i da to rade slabici. On to ne radi.

Devojko masturbacija je sasvim normalna. Jasno mi je da je nekome to odvratno (svakakvih ljudi ima), ali ZASTO je masturbacija nemoralna? Zasto? I molim te objasni mi zasto to rade samo slabici?

Ne poznajem te i necu nista da ti prebacujem ali u zivotu sam upoznao dve osobe koje su imale isti ovakav stav i obe su zastoko psihicki isfrustrirane (pitam se zasto :lol:). Jos jednom kazem, nije mi namera da te uvredim mojim komentarom. :bye:
 
inspirisana temom kolege forumasa

jel vi pricate javno u svom drustvu u rl da masturbirate? i detalje?

ovo pogotovo pitam devojke jer je poznato da je muskarcima manja frka da pricaj o tome od devojaka

cini mi se da je mnogo lakse reci istinu o ovome na forumu, ili bilo gde, gde te ne znaju ljudi, nego pricati o tome sa svojim prijateljima...jesam li u pravu...a ako jesam zasto je to tako?
a mozda gresim


evo ja recimo opustno caskam s prijateljima o sexu ali o masturbaciji jok, nekako znam da bi neke slagale da to ne rade pa mi se ni ne pita a ima mozda neke koje bi rekle al se meni opet nekako ne pita, niti se meni priznaje, a nije mi jasno sto :think:


a sa deckom/devojkom da li caskate o tome?

aj da odgovorim i na ovo, ja da, s njim recimo nemam problem o bilo cemu da caskam i to je dobro, al me i dalje kopka ono gore pomenuto
bilo kakve detalje o svom seksualnom životu ne delim ni sa kim, ma koliko da sam s nekim blizak...ne zato što mi je neprijatno ili imam čega da se postidim, nego jednostavno šta ga boli ****** dal drkam il ne drkam, kad sam jebbo, kako i koko...
što se tiče žena...skroz si u pravu...ja misim da je to zato što smo još uvek patrijarhalno, čitaj zaostalo društvo, koje još uvek gaji nekakve tabue koji se tiču ženskog tela...
...a forum...to se zna odavno...ovde smo svi odreda silni jebbači i jebbačice...:per:
 
@tema
Sa mojom drugaricom o svemu caskam pa i o tome.Iskreno i o svi detaljima vezanim za sex sa nasim muzevima.Kakvi su bili,sta su uradili,koliko je trajalo...:manikir:

zene :lol:...ja vala ne idem u detalje, mislim mogu opusteno da pricam o sexu ali kad se vodi neka diskusija, ali mozda sam do sad dva tri puta iznela neki detalj iz sexualnog zivota s deckom jer mi nije sad bas neko zadovoljstvo da o otme pricam
 
Nedostatak mazohističke crte??:D

Shvatio si da si gej?

80.gif



a da se vratite na temu...mmmm
57.gif
 
zene :lol:...ja vala ne idem u detalje, mislim mogu opusteno da pricam o sexu ali kad se vodi neka diskusija, ali mozda sam do sad dva tri puta iznela neki detalj iz sexualnog zivota s deckom jer mi nije sad bas neko zadovoljstvo da o otme pricam

Ti imas decka a nas dve dugogodisnje muzeve:roll:Moramo malo da budemo bezobrazne i razmenjujemo iskustva.Posle me pita-"Gde si to naucila?"Sta da kazem?:zper:
 

Back
Top