Vakcine za AH1N1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daily_Smoker

Početnik
Poruka
46
Naime nova vakcina za virus svinjskog gripa (AH1N1) je stigla u Beograd i prolazi razne "kontrole". Sve to deluje nekako previse isforsirano, jer ne vidim ljude oko sebe da padaju od neke nazovi "pandemije" i ne vidim razlog zasto bi svi bili vakcinisani od tog virusa kada je ove godine (kao i svake druge) umlo sto i vise puta ljudi od obicnog virusa gripa.:think:

Mediji najavljuju vakcinisanje polovinom decembra dok u prosveti kruze glasine da se skole zatvaraju opet POLOVINOM DECEMBRA i sve se desava u tom smeru da se polovinom decembra digne opet velika panika za pandemiju i da svi primimo te vakcine... :dash:

Imam i prijatelje po dijaspori koji poznaju ljude obolele od tog gripa i koji su to prelezali i sve je ok. Mada za razliku od nase zemlje kod njih se uopste ne panici i ne trubi na sve strane o novom virusu i opasnostima...

Vakcinu necu primiti jer smatram da nije neophodna, a i sve nekako smrdi na to da je zbog nekog viseg cilja... :ljutko:
 
Ja imam asmu.

Da li sam po zakonu obavezan da primim hemikaliju. Cuo sam da zdravi mogu da odbiju da se nad njima izvrsi ovakav postupak. Da li ja mogu da odbijem to s obzirom na dijagnozu koju imam u kartonu. Ako se ne odazovem na vakcinaciju oce li neko doci po mene i prisiliti me da primim vakcinu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top