Novi BMW serije 5

Eh... meni se licno vise svidja ova sadasnja tj. prethodna serija 5... Nije ni ova losa, daleko od toga.
Nego dizajn postaje previse... nekako se juri aerodinamika ili sta vec.
I lici na nove serije 3 i 7, u pojedinim detaljima.
 
Ako se stisne i ustedi za jedno 5-6 godina mocice da se vozi polovan! Sa ovim novim modelima BMW mi polako vuce na osademsete. Zadnja svetla u L, a opet petica i sedmica lice, nije daleko ni trojka. . .
 
evo ti jedan primer. dobijas za odprilike 2-3 puta manje novca isti luxuz i jos veci auto od bmw serije 5 koji je malo tesan iznutra - barem ovaj sadasnji poslednji model.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Taurus_(sixth_generation)

Jedan Ford Taurus u fulu kostao bi nekih 24.000 evra na nase table dok jedan BMW serije 5 mislim da kosta oko 50-60.000?
Kad odes i kad kupis patike, recimo najke platis oko 100-150 evra, a onda odes na pijacu i kupis nesto skblj i platis dva-tri puta manje. Ali zato razlika je neopisiva kad obijes te najke i kad obujes te sa pijace ;) Tako ti je i sa kolima. . . Jeste to tri puta jeftinije, ali zna se zasto je to tri puta jeftinije i zasto je taj BMW toliko koliko je. . .
 
Kad odes i kad kupis patike, recimo najke platis oko 100-150 evra, a onda odes na pijacu i kupis nesto skblj i platis dva-tri puta manje. Ali zato razlika je neopisiva kad obijes te najke i kad obujes te sa pijace ;) Tako ti je i sa kolima. . . Jeste to tri puta jeftinije, ali zna se zasto je to tri puta jeftinije i zasto je taj BMW toliko koliko je. . .

glupo ti je poredjenje.

ford je takodje renomiran brend koji pravi automobile preko 100 godina a ne neke patike sa pijace.

da bi pravio automobile ,e ne mozes da otvoris malu radionicu vec ti treba veoma skupa tehnologija i znanje.

bmw je skuplji samo zato sto im se moze da budu - tacnije uvek ima dovoljno budala koji automobile kupuju na izgled i na znak na haubi a ne prema karakteristikama.

inace da im stane prodaja - oborili bi i oni brzo cene na fordove

hocu da kazem da dok god ima dovoljno ljudi da preplacuje njihove proizvode oni nece spustati cene. nemaju potrebe.
 
Bez sve šale, meni su svi BMW-i isti, osim keca... i naravno, kada stanu jedan pored drugog. Bezlični su mi i godinama svi isto izgledaju, samo sa varijacijama zakošenja prednjih farova. Nikad ne bih dao 50.000 eur za to.
 

Back
Top