He, he, muškarčine aj sad...

batine

Zainteresovan član
Poruka
400
U glupoj prepirci sa partnerom oko jako banalne stvari, u jednom trenutku ona, sa sjajem u očima, prilazi i vi očekujete poljubac a ona vam sastavi takvu šamarčinu praćenu komentarom "ti ćeš meni da dižeš pritisak?", i vi onako u šoku uradite ....?
 
Ma ajde bre. Ne bih nikad prvi to uradio, a ako se neko vec toliko ne kontrolise i toliki je idiot, briga me bas da ispadam jak. Medju normalnim ljudima nema samaranja, a afekat nije opravdanje za to.
A ako njoj jeste, onda ne vidim sto ne bi bio i meni.
Pa da vidim dokle cemo tako stici
 
U glupoj prepirci sa partnerom oko jako banalne stvari, u jednom trenutku ona, sa sjajem u očima, prilazi i vi očekujete poljubac a ona vam sastavi takvu šamarčinu praćenu komentarom "ti ćeš meni da dižeš pritisak?", i vi onako u šoku uradite ....?

prvo nema prava da te odalami jer isto toliko nemas ni ti nju, mislim da je obrnuta istuacija sad bi te vec u strazburu na sav glas pljuvala kako si manijak

budi pametniji okreni se i idi, jer ako joj vratis ogluvece, ipak vi imate jaku ruku
 
Ma ajde bre. Ne bih nikad prvi to uradio, a ako se neko vec toliko ne kontrolise i toliki je idiot, briga me bas da ispadam jak. Medju normalnim ljudima nema samaranja, a afekat nije opravdanje za to.
A ako njoj jeste, onda ne vidim sto ne bi bio i meni.
Pa da vidim dokle cemo tako stici

pa ja prva idem po principu moram da vratim
i sjedne strane ovo sto kazes je ok, mislim svako dobija zelju da vrati, samo fora je da budes dzek pa da samo iskuliras oteras kucku u pm i cao zdravo, jer stvarno moze se desi da se potucete bukvalno, to je katastrofa

a i ozbiljno mislim kad kazem da imate tesku ruku i stvarno jednim potezom mozes da je skembas zestoko, nemoj ne treba ti jos i to
 
U glupoj prepirci sa partnerom oko jako banalne stvari, u jednom trenutku ona, sa sjajem u očima, prilazi i vi očekujete poljubac a ona vam sastavi takvu šamarčinu praćenu komentarom "ti ćeš meni da dižeš pritisak?", i vi onako u šoku uradite ....?
Udarim sebi samar sa druge strane da se izbalansiram, a onda je sexualno uznemirim.
 
U glupoj prepirci sa partnerom oko jako banalne stvari, u jednom trenutku ona, sa sjajem u očima, prilazi i vi očekujete poljubac a ona vam sastavi takvu šamarčinu praćenu komentarom "ti ćeš meni da dižeš pritisak?", i vi onako u šoku uradite ....?
hehehemuškarčine šta...:confused:
...el treba da napišem da pognem pogled i pokajem se za svoje postupke i ponizno zamolim za oproštaj...:confused:

uzvratim...
 
Ti ga promovises kad kazes da bi joj vratio.........svasta,na sta to lici.......kretenski,nedzentlmenski cin.........umesto,samo da se okrenes i odes,zaboravis da takva osoba postoji..........ako joj vratis,spustas se na njen nivo,a i ti si jaci,pa vise nije fer.......:(

:lol: a vrlo je zenstveno i prihvatljivo da ona mene odalami tokom neke rasprave :lol:
Mislim...ajte molim vas, zena je covek kao i ja i ne znam zasto ne bi bilo ok da na neracionalno ponasanje imam i ja neracionalnu reakciju.

Ovde se ne prica o tome sta bi uradili 15 minuta nakon toga, nego kako bi reagovali u tom momentu, dok ste jos sokirani.
I ja lepo, iskreno rekoh. Ne kazem da neki drugi tip coveka ne bi mogao da uradi to sto ti savetujes. Ali, ja govorim u svoje ime.
 
U glupoj prepirci sa partnerom oko jako banalne stvari, u jednom trenutku ona, sa sjajem u očima, prilazi i vi očekujete poljubac a ona vam sastavi takvu šamarčinu praćenu komentarom "ti ćeš meni da dižeš pritisak?", i vi onako u šoku uradite ....?
Ee, zato ja kad dodjem kuci sposla odmah joj zalepim jednu samarcinu... Ja i ne znam zasto sam to uradio, ali ona sigurno zna zasto ga je dobila!
 
:lol: a vrlo je zenstveno i prihvatljivo da ona mene odalami tokom neke rasprave :lol:
Mislim...ajte molim vas, zena je covek kao i ja i ne znam zasto ne bi bilo ok da na neracionalno ponasanje imam i ja neracionalnu reakciju.

Ovde se ne prica o tome sta bi uradili 15 minuta nakon toga, nego kako bi reagovali u tom momentu, dok ste jos sokirani.
I ja lepo, iskreno rekoh. Ne kazem da neki drugi tip coveka ne bi mogao da uradi to sto ti savetujes. Ali, ja govorim u svoje ime.

Niti samaram niti vicem... Zasto koristiti zivotinjska preimucstva?
 
прережем јој грло и пратим како јој притисак пада:)
...и гледаш како кркља и гуши се у сопственој крви
док стеже зубе и трза се...
крај те гнусне сподобе се немоновно ближи и ти полако и стрпљиво почињеш да је сецкаш и пакујеш у кесе за ђубре
које ћеш бацити у неку недођију да се стрвинари сладе
глупа кучка

(овако некако је завршила моја асистенткиња са анатомије, мада не знам тачан повод, чини ми се да се радило о љубомори, небитно)
 

Back
Top