Bugari i alieni

Ja sam cuo jutros malo drugaciju verziju, kao njihovi (bugarski) naucnici tvrde da su V-ovi medju nama, i da sada uspostavljaju kontakt......

A sta i ocekivati od tuta... :)


Ajd, neka im je sa srecom...misim, bas bih voleo da je tako....
 
Izgleda da polako pripremaju uspavani narod za istinu o vanzemaljcima. Od Britanije, Francuske i Indije pa sve do izjava Americkih astronauta, i sve tu u poslednjih par godina. Slucajno nije sigurno. Cak je i Vatikan poceo da priprema svoje vernike za objavljivanje istine o vanzemaljcima

Vatikan kaze da je OK verovati u vanzemaljce, da to ne utice na religiju, jer i njih je stvorio Bog. Imali su nedavno sastanak zatvorenog tipa sa preko 30 vrhunskih strucnjaka - astrologa, fizicara, biologa, i krenuli su da menjaju svoj pogled na svet, po prvi put u istoriji. Nije tajna da Vatikan zna mnogo toga o vanzemaljcima, ali izgleda da sada polako informisu javnost.

 
Vatikan zadnjih 30 godina gubi vernike zarad NA furke...i zato namazani vatikan daje malo "gasa" po tome...zarad svojih "klijenata"

Dok se ne oglasi pravoslavna crkva po tom pitanju, za mene je to sve gola truba. Vatikanska.
 
Ja sam cuo jutros malo drugaciju verziju, kao njihovi (bugarski) naucnici tvrde da su V-ovi medju nama, i da sada uspostavljaju kontakt......

A sta i ocekivati od tuta... :)


Ajd, neka im je sa srecom...misim, bas bih voleo da je tako....
pa to sam i ja napisala.......
Izgleda da polako pripremaju uspavani narod za istinu o vanzemaljcima. Od Britanije, Francuske i Indije pa sve do izjava Americkih astronauta, i sve tu u poslednjih par godina. Slucajno nije sigurno. Cak je i Vatikan poceo da priprema svoje vernike za objavljivanje istine o vanzemaljcima

Vatikan kaze da je OK verovati u vanzemaljce, da to ne utice na religiju, jer i njih je stvorio Bog. Imali su nedavno sastanak zatvorenog tipa sa preko 30 vrhunskih strucnjaka - astrologa, fizicara, biologa, i krenuli su da menjaju svoj pogled na svet, po prvi put u istoriji. Nije tajna da Vatikan zna mnogo toga o vanzemaljcima, ali izgleda da sada polako informisu javnost.


pa msm,nzm sta bi na to rekli oni koji su spaljeni tokom inkvizicije..........
 
Vatikan zadnjih 30 godina gubi vernike zarad NA furke...i zato namazani vatikan daje malo "gasa" po tome...zarad svojih "klijenata"

Dok se ne oglasi pravoslavna crkva po tom pitanju, za mene je to sve gola truba. Vatikanska.

moze biti, moze biti. Ali Vatikan je samo jedna od mnogih institucija u svetu, od drzavnih do verskih, koje zadnjih godina objavljuju svasta na temu vanzemaljaca. Moguce da se tu nesto opasno kuva, samo mi ne znamo sta :think:
 
Mislim da gresis. Vatikan je nametnuo dogmu katolicima, dogmu apsolutisticku.

New Age pokret, sa svojim "crkvama", mic po mic im otima mlade, i to uspesne mlade ljude.

Agenti svete stolice (znaci, fratri, casne sestre i isposnici) za koje nikad ne bi rekao da rade za svetu stolicu (zive zivote svoje, kao radnici , inzinjeri, ovo ono) jako rovare po NA pokretu, infiltriraju se tamo, gledaju i samo snimaju...i naravno, salju izvestaj. I to ne Papi. Vatikan je jedna velika firma, kompanija , mashinerija koja gleda svoj samo opstanak, vozeci se na hriscanskoj dogmi.

Svojatajuci Isusa, izdajuci novi zavet, praveci polumitove od templara, vitezova svetoga rata, pravdajuci inkviziciju od onih fanatika onda itd, ustolicili su se covecanstvu kao jedina spona, jedina "konekcija ka bogu.

I zasto bi to njihovo saopstenje bilo merodavno? Zasto bi mi tim prevarantima verovali?

Pravoslavlje je "konkurencija" vatikanu, jer ide poludobrim putem konekcije....

A sam stvoritelj je onomad rekao

Ja sam ja..ja sam pocetak i kraj. Ja sam taj koji jesam.

A nikad "sef" nije rekao da mu treba posrednik...a narocito u obliku drzavice - mafije....


Znaci, sve sto vatikan saopsi, uzimam sa rezervom. Sve kontam da lazu kao psi.. (a lagali su mnogo...te crvenokose spali, te indijance pobiji, te krstaske ratove povedi protiv antihrista)

Njihova saopstenja nisu merodavna.
 
imas to pokusavanje vatikana da uhvati korak sa vremenom onako parodicno prikazano u filmu dogma......
na prvi pogled deluje kao fora,ali zaista jeste tako
cine sve,i po svaku meru pokusavaju da odrze konce u svojim rukama
 
Vidi, ja se ne vodim nekim filmovima ili knjigama...to nije realnost, to je fikcija.

Katolicku dogmu, tj katolicko vaspitavanje njihove omladine znam, jako dobro znam (odrastao sam u njemackoj, gde u MZ popo bio glavni za omladinu, cak i nas "auslendere"
Svake nedelje u njegovoj ogromnoj kucerini, posle naravno mise u crkvi, bio satanak omladine MZ...

Kolaci, sokovi..casne sekice kao naslikane (lepota bozija) izleti, posete susednom gradu, bazenu i zoo vrtu, letovanja....sve za DZ.

To je bilo sredinom '80 tih.

Ne kazem da je bilo lose, cak naprotiv..ali sa kojim ciljem??

Da se omladina svapska vaspita u duhu dogme. Deo te dogme je da je svak pred bogom isti. Zadnja sirotinja je zderala i kolace, i isla za Dz na letovanje.
Ali, uz obavezu da se po njihovom moli bogu. Da postuje novi zavet, da se ponasa u duhu hriscanstva, po katolickim metodama.

E pa ******. Ako ima "visa sila" zasigurno nije napravila svoje zapovesti kretenima koji je em istovremeno krse, (inkvizicija, spaljivanje crvenokosih, ko nije krsten on je antihrist) a istovremeno je dogmiraju da bi ziveli u blagostanju (moj san je da dobijem vizu za Vatikan, i da se tamo zaposlim kao domar ili cuvar..ne bi imao ispod 5000 evra plate) nego je napravila po meri svojoj... dat nam je zivot, dat nam je raj (a nasa zemlja i jeste raj, samo sto smo mi taj raj sjebatali)

ebga, udje ja u filozofiju...ali, sustina mog posta je zasto ne treba verovati vatikanu.
 
Ovaj video je pravi cirkus. Katolicki svestenik iz emisije mi vise lici na nekog menadzera ili japija, pomislio sam i da je neko zezanje ali ipak nije...Sto bi neko rekao: Budi Bog s nama.
 
Не треба бити Дон Кихот...
Мада Хејтор више изгледа као она што дотични за њом пати...
Бар на аватарчеку...
Ако бисмо расправљали о УЗАЛУДНОСТИ,па ево једна пословица:
Без очију остаје ко за цијелим свијетом плаче!
На тему:Баљгари видјели да је баба Ванђа исфурана прича...
Па ајде мало да пропагирају Ватикан.
Бар преко ванземаљаца,уосталом треба Холивуду силицијума...
Погодите гдје га има највише послије Калифорније?
 
Бугарска је највећи произвођач сировине за чипове послије Калифорније...
Мало вјероватно,али истинито.
Крију се својом геачком причом о ракији, ратлуком од ружа, и маком...
Ал неће им проћи овај пут...
Скрени пажњу са лопова на друге лопове...
Хехехе...
 
Не треба бити Дон Кихот...
Мада Хејтор више изгледа као она што дотични за њом пати...
Бар на аватарчеку...
Ако бисмо расправљали о УЗАЛУДНОСТИ,па ево једна пословица:
Без очију остаје ко за цијелим свијетом плаче!
На тему:Баљгари видјели да је баба Ванђа исфурана прича...
Па ајде мало да пропагирају Ватикан.
Бар преко ванземаљаца,уосталом треба Холивуду силицијума...
Погодите гдје га има највише послије Калифорније?

hejtor sam ja?
zar me i ovde bije glas -.-
 
"Svakog rendzera koga bije glas, sluzi za cast i ponos rendzera kao onomad nasih svetih idola, vitezova okruglog stola. Njihov je bio excalibur, a nas isti je tastatura i mish. Njihov cilj je bio sveti gral, a cilj rendzera je repos batak sa grilla, malo reshiji..."


iz Mr Sal-ove knjige "kontovi i dugokontovi prirode i uticaj Rendzera na istu"
 

Back
Top