cao

srdjan9876

Početnik
Poruka
4
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!

pre ce biti da je u tebi problem, u smislu da se nalazis u pogresnoj okolini, promeni baru i mesto pecanja

mislim kad vec toliko izlazis kako ne nabasas na neke ljude koji ti odgovaraju, onda se zapitaj mozda nesto ne valja s tobom a ne s okolinom (ovo ne valja nije u pogrdnom smislu)

mozda imas problem da se udubis s ljudima, mozda komuniciras povrsno, pa onda zakljucujes da su ti ne interesantni, probaj malo da zagrebes mozda otkrijes svasta

u svakom slucaju nezahvalno je ovako traziti resenje od ljudi na forumu koji te ne poznaju uopste

ti sebe najbolje poznajes, barem bi trebalo
 
otudjenost je postala izgleda najcesca zamerka kod mladih ljudi u odnosu na komunikaciju.....na zalost, vidim da je uzela maha i da su se ljudi zatvorili.....ali, ima nacina da to resis.....prvo sa samim sobom.....a to je, ako zelis kvalitet moras da budes pazljiv, empatican, da si sposoban da se udubis, da ljudi oko tebe vide da ti je stalo do njih.....i tada, od mnostva, naci ce se oni koji ce prepoznati tvoje kvalitete......ima jedan dobar izraz za osobe koje ne znaju da se skrase ni u druzenjima a to je: baca se na sve strane......licno, meni su takvi ljudi odbojni.....
 
Ne znam te, pa ne mogu da sudim, ali ne bih tvrdila da ti nesto fali.

Moguce je da si drugaciji od okoline koja i nije bas uvek pravi izbor za nekoga ko je razlicit i zainteresovan za nesto vise od gluvarenja bez posebnog cilja.

Ako sam u pravu, nece ti biti lako da nadjes slicne sebi, ali ne treba odustati. Do tada samostalno radi na onome sto volis i sto te zanima, a od okoline ne ocekuj previse vec ih prihvati u onoj meri u kojoj je sposobna da ti uzvrati.

U medjuvremenu uvek postoji sansa za promenom koja ce ti odgovarati :ok:.
 
pa brate, ko se zanima za tehnologiju/nauku/filozofiju/religiju
taj nadje sebi slične, neće nalaziti neke osrednje i gušiti se u prosečnosti.
u obzir dolazi i neko tajno društvo, zavisi od stepena objektivnog kvaliteta tvog znanja i sposobnosti da se integrišeš u takvu neku organizaciju.
mudre ljude nećeš sresti po ordineri mestima.
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!

E, Srki, imam ja jednog poznanika za tebe, potpuno ste isti. Nije gej i mislim da biste se dobro slozili.
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!

evo sad citam tvoj post i ti meni uopste ne zvucis interesantno..:)
zezam se..
e ovako sad ozbiljno...
znas da je to tipican pubertetski sindrom- neuklapanje u sredinu, "niko me ne razume", "ja sam nesto posebno samo to niko ne vidi", "ja sam kvalitetan a drugi nisu zato nemam prijatelje" i sl.
e sad. navodis interesovanja koja su za svaku pohvalu ali mi zvuci da si tip koji se malo vise "uzdize iznad trivijalne svakodnevice", da kazem to ovako blago, umesto izraza- prosseravanje. kapiras? ako ti je povrsno druzenje uz vopi i fudbal otkuda to da nemas oko sebe ljude sa bar pribliznim interesovanjima tvojim? mislis da si jedini koga zanima filozofija, religija, tehnika....i da bas nema nikoga sa kim bi ta interesovanja delio? tako postavljeno deluje prilicno egocentrirano. na tvoju stetu.
ps. sto kazu babe- kad neko u jednom selu ne razgovara ni sa kim i krivi seloza to, uvek je ustvari sam kriv.
 
evo sad citam tvoj post i ti meni uopste ne zvucis interesantno..:)
zezam se..
e ovako sad ozbiljno...
znas da je to tipican pubertetski sindrom- neuklapanje u sredinu, "niko me ne razume", "ja sam nesto posebno samo to niko ne vidi", "ja sam kvalitetan a drugi nisu zato nemam prijatelje" i sl.
e sad. navodis interesovanja koja su za svaku pohvalu ali mi zvuci da si tip koji se malo vise "uzdize iznad trivijalne svakodnevice", da kazem to ovako blago, umesto izraza- prosseravanje. kapiras? ako ti je povrsno druzenje uz vopi i fudbal otkuda to da nemas oko sebe ljude sa bar pribliznim interesovanjima tvojim? mislis da si jedini koga zanima filozofija, religija, tehnika....i da bas nema nikoga sa kim bi ta interesovanja delio? tako postavljeno deluje prilicno egocentrirano. na tvoju stetu.
ps. sto kazu babe- kad neko u jednom selu ne razgovara ni sa kim i krivi seloza to, uvek je ustvari sam kriv.
To je to:ok:
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!

jes' ponavaljam se.. no

zameni ove negacije afirmacijama
pa onda vec imas resenu trecinu 'problema'
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!
mamu im ***** nezainteresovanu!

lmao
 
jes' ponavaljam se.. no

zameni ove negacije afirmacijama
pa onda vec imas resenu trecinu 'problema'

Vidis, Srki, od ovih ljudi mozes samo da dobijes fraze, jer su mediokriteti. Ja te potpuno razumem. Svako ko god je iskren i otvoreni nastupa tako kao sto si ti rekao sa tim negaicjama, koje su, verujem tacne je osudjen da bude iskljucen iz ovog drustva. Tebi nista ne fali, samo si okruzen kretenima, koji vide da si bolji od njih i zato te iskljcuju. Kada ti nesto hoces, onda svi to gledaju kao pokondirenost, a kada oni hoce, a ti to moras da uradis i kada se tebi ne svidja, to je onda normalno ponasanje.
Ja nisam odvade, pa sam uspela da upoznam ovdasnje ljude mnogo bolje, nego sto oni sebe mogu da vide. Nista tebi ne fali. Taj poznanik, kojeg sam ti preporucila ima isti problem, ali nema te negacije u svom izlaganju. Kada bi on ovde napisao svoju pricu, isto bi mu oni rekli. Okrivili bi ga da je greska kod njega, a u stvari, ovde se svi plase malo obrazovanijih i otvorenijih ljudi.
 
Kad bejah mladjan momcic pre, pre kao pre pre, ni mene bas niko nije kontao..
A onda sam shvatio da se od mene ocekuje da pricam o onom celavom, gojaznom Ronaldu..
Ne znam za njih, ali kod mene je on budio otupljenost svesti..
Ili o onom drugom gojaznom sto je predvodio vojske iz fotelje..
Pa ni tu nisam bas blistao..
Bilo je pomena i o kolima..
Bojim se da ni dan danas nemam dozvolu, toliko me zanimaju..
I skontah da sam u prici visak ja, da je njima sasvim ok i bez moje tisine..
A da je meni ok moja tisina, ali da ponekad ti treba neko..
I nasao sam nekog, nasao sam svoj.. copor..
Postoji komunikacija jer nam je nenormalno normalno i normalno normalno..

I vidis..
Kad ti ljudi kazu da je problem u tebi, da ti hvali "nesto"..
Oni kazu da ne pripadas njihovom coporu, da nemas potrebno za njih..
Nadji svoj copor..
Ili umri kao vuk samotnjak..
 
@Pevačica: Ja sam neobrazovani i zatvoreni mediokritet :( Ako sa 33 godine izjavim da su oko mene svi kreteni, a šta sam onda ja? Nezreo, neformiran, isfrustriran, neshvaćen... šta? :think:
 

Back
Top