48 SATI SVADBA ?

makimaki:
Dobijes pare pa mozes da pravis o-ho svadbu. Gde su meni te pare kada sam pravila svoju? A ovako se iscimas 48h, a ne 48 dana. Svi ti izadju u susret i za 3 dana se odmaras.

Ma da! A josh sam razmishljao da zenim kineskinje za 5000 nechega, a kad bi me pitali na sudu :"Da li vi to namerno radite?" Ja bih odgovorio :"Izem ti zenu koja te gleda uvek POPREKO" :lol:
 
alexy:
Tuzna je cinjenica da ima ljudi koji pristaju da tako intiman momenat svoga zivota dele sa citavom nacijom.

Ne bih se slozila sa tobom! Po cemu ti mislis da je 48 Sati Svadba narusavanje necije intime? Pogledaj malo italijanske emisije koje su interesantne i zabavne.Recimo Que Posta Per te, Adesso Sposami..ili Grande Fratello.. :wink: Mada znajuci nas mentalitet cisto sumnjam da bi se nekom odavde to dopalo.A meni je bas inresesantno i jedva cekam septembar da pocnu! :D
 
Giovanna:
alexy:
Tuzna je cinjenica da ima ljudi koji pristaju da tako intiman momenat svoga zivota dele sa citavom nacijom.

Ne bih se slozila sa tobom! Po cemu ti mislis da je 48 Sati Svadba narusavanje necije intime? Pogledaj malo italijanske emisije koje su interesantne i zabavne.Recimo Que Posta Per te, Adesso Sposami..ili Grande Fratello.. :wink: Mada znajuci nas mentalitet cisto sumnjam da bi se nekom odavde to dopalo.A meni je bas inresesantno i jedva cekam septembar da pocnu! :D

Videla zaba da se konj kuje pa digla nogu...
Besh Zabare... Pogledaj ih kakvi su ko kikirezi... I prznice su velike samo da se svadjaju...
 
Giovanna:
alexy:
Tuzna je cinjenica da ima ljudi koji pristaju da tako intiman momenat svoga zivota dele sa citavom nacijom.

Ne bih se slozila sa tobom! Po cemu ti mislis da je 48 Sati Svadba narusavanje necije intime? Pogledaj malo italijanske emisije koje su interesantne i zabavne.Recimo Que Posta Per te, Adesso Sposami..ili Grande Fratello.. :wink: Mada znajuci nas mentalitet cisto sumnjam da bi se nekom odavde to dopalo.A meni je bas inresesantno i jedva cekam septembar da pocnu! :D

Misljenja nam se razilaze, ja postujem tvoje, ali jednostavno smatram da je to nesto intimno sto ne treba tek tako deliti. To sto to rade Italijani, ne znaci da je pozitivno po defaultu.
 
Pre mesec dana u moju radnju ulazi citava ta Emotion bulumenta na celu sa buducim mladencima...bili su slatki...u frci i normalno je da cu im izaci u susret.Ne znam...dobro je zamisljeno,a i sansa da naprave zurku recimo za svoje drustvo za koju u drugim okolnostima ne bi imali mogucnosti.Pet soma nisu male pare,ipak.
A to sto dele svoju intimu sa nacijom...pa i gomilu tetki,strini i komsija neki mladenci prvi put vide na svadbi, pa sta!? Od ovoga makar imaju neke koristi.
 
Ne znam da li oni uopste imaju ovu emisiju :?: Samo mogu reci da su mastovitiji i originalniji.Sto rece Maja Mala Mama pitanje je da li bi mnogi imali para za svadbu.Ovo im je jedina prilika.Naprave svadbu a ni dinar ne potrose!
ps:Majo jeli bila ta emisija sa tobom u glavnoj ulozi? :wink:
 
Kakva je svadba intima,molim te?
Sta se tu intimno desava?Kao sto rece devojka,dodje im gomila ljudi koju vide prvi put u zivotu,a u manjim mestima svadbu proprati pola grada.U Bg-u cela zgrada i kraj.I ja tu stvarno ne vidim nista tuzno.Tuzna sam samo kad imam dobar razlog za to.

Ja uopste nisam ljubitelj reallity show emisija,ali je ova emisija je moja omiljena.

Italijani su vrh sto se tice zabavnog TV programa,a i ovako su o.k.,vidi se da ih ne poznajes,strvince...
 
Giovanna:
Ne znam da li oni uopste imaju ovu emisiju :?: Samo mogu reci da su mastovitiji i originalniji.Sto rece Maja Mala Mama pitanje je da li bi mnogi imali para za svadbu.Ovo im je jedina prilika.Naprave svadbu a ni dinar ne potrose!
ps:Majo jeli bila ta emisija sa tobom u glavnoj ulozi? :wink:
Bila je ali je ja nisam gledala.Drug mi je snimio ali ni to nisam stigla da odgledam...ne volim sebe na ekranu.Ali, lepo smo se zezali...
 
S_K_V_O:
Kakva je svadba intima,molim te?
Sta se tu intimno desava?Kao sto rece devojka,dodje im gomila ljudi koju vide prvi put u zivotu,a u manjim mestima svadbu proprati pola grada.U Bg-u cela zgrada i kraj.I ja tu stvarno ne vidim nista tuzno.Tuzna sam samo kad imam dobar razlog za to.

Ja uopste nisam ljubitelj reallity show emisija,ali je ova emisija je moja omiljena.

Italijani su vrh sto se tice zabavnog TV programa,a i ovako su o.k.,vidi se da ih ne poznajes,strvince...

Kako vec rekoh, ja to dozivljavam kao nesto intimno, ali postujem i svako drugo misljenje. A te svadbe gde ima previse ljudi mi se bas i ne dopadaju. Imala sam uglavnom prilike da prisustvujem nekim manjim, za najuzi krug prijatelja i rodbine. Tuzno je, po meni, to sto neki zele da se eksponiraju na taj nacin. To ne znaci a sam ja tuzna.
 
Ma emisija je dobra.Voditeljka je simpaticna.Mislim super je emisija ako je sve istina, ta lova i putovanja i to.Najjaci mi je bio par iz Stalaca valjda.Ljudi su toliko bili jednostavni i opusteni...pravi odmor za usi i oci od beogradskog foliranja,bez uvrede.
 
maja mala mama:
Giovanna:
Ne znam da li oni uopste imaju ovu emisiju :?: Samo mogu reci da su mastovitiji i originalniji.Sto rece Maja Mala Mama pitanje je da li bi mnogi imali para za svadbu.Ovo im je jedina prilika.Naprave svadbu a ni dinar ne potrose!
ps:Majo jeli bila ta emisija sa tobom u glavnoj ulozi? :wink:
Bila je ali je ja nisam gledala.Drug mi je snimio ali ni to nisam stigla da odgledam...ne volim sebe na ekranu.Ali, lepo smo se zezali...

Steta!Ko zna mozda bi ti se dopalo kako izgledas na tv-u :wink:
 
Tacno je da je takav trenutak nesto specijalno! Doduse, za nekoga prvi i poslednji put, za nekoga ne! Ali postoje ljudi koji i ne mogu nikad da dozive taj trenutak zbog materijalne situacije, i zasto im ne izaci u susret! Mada se ovde ne javljaju samo takvi, ma ok je! Pa ne snimaju ih dok su na Medenom mesecu,nista to nije intimno!
 
Pa sta ako neko resi svoje zivotno pitanje tako sto ce "iznajmiti" sopstvenog bracnog druga ?
Vidjamo mi i ljigavije stvari od toga .mislim da je sve pocelo onom umobolnom emisijom na pinku ( a gde bi drugo ) gde razni likovi rade bukvalno SVASTA da bi se javno izblamirali i dobili jednu crvenu...
Zao mi sto se niko jos nije setio da ponudi RAZVOD ZA 12 h !! Tu bi bilo haos oko prijavljivanja ..
Mozda bih se i ja prijavila .. pa da posle odvojim nekog kineza iz 70 bloka za koju hiljku.. Nije lose a ne moze da skodi...
 

Back
Top