Radijus Vektor

Promenio bih davno ali problem je u tome sto vec par meseci cekam telekomov adsl, navodno nemaju portova. Pre mesec dana sam ih zvao da ih pitam da li mogu reci koliko cu vremenski cekati na adsl, odgovorili su mi da imam uslove za adsl i da ce mi uskoro poslati modem...
 
Poslednja izmena:
Thx, nisam video da vec ima tema. Ne znam da li igras mmorpg i redovno meris brzinu. Meni je sada brzina 599 kbps a pingovanje Googla u zadnjih 10 min. je variralo od 250 ms do 700 ms. Placam StartNET Download Speed: 1536 Kb/s ... malopre sam na forumu SK-a saznao da su korisnici toliko bili zadovoljni njihovim internetom da su napravili sajt anti-fan klub.
 
Thx, nisam video da vec ima tema. Ne znam da li igras mmorpg i redovno meris brzinu. Meni je sada brzina 599 kbps a pingovanje Googla u zadnjih 10 min. je variralo od 250 ms do 700 ms. Placam StartNET Download Speed: 1536 Kb/s ... malopre sam na forumu SK-a saznao da su korisnici toliko bili zadovoljni njihovim internetom da su napravili sajt anti-fan klub.

U principu, uvek podrzavam da se ostali korisnici na vreme upozore sta da nikako ne uzimaju... Ako se vec neko opekao, da to drugi izbegnu... Jer, na zalost, nekada je te ugovore tesko raskinuti...

Jedino sto bi bilo jos bolje je da tu situaciju docarate i slikom sa nekim print screenom... Da se konkretno vidi sta se placa, a sta se dobija za uzvrat...
 
Znaci ti ne verujes tim ljudima koji su pravili sajt, ne verujes da govore istinu ti sto su se na mnogim forumima zalili na Radijus Vektor(medju kojima sam i ja), nego trazis print screen? Print screen? Print screen? Je l' se ti zezas ili sta? Pa svako ko ima iole mozga moze da namontira print screen.
Evo, za tebe: Molim te da potpises ugovor sa Radijus Vektorom(po mogucstvu na 2 godine, barem) posto je to internet bez premca u ovoj srpskoj lopoviji od drzave. Priznajm, lagao sam da je Radijus Vektor los internet provajder. Cak cu ti kao njihov zadovoljni korisnik od srca platiti prvu mesecnu ratu za njihov internet, samo ako potpises obavezujuci ugovor.
 
Znaci ti ne verujes tim ljudima koji su pravili sajt, ne verujes da govore istinu ti sto su se na mnogim forumima zalili na Radijus Vektor(medju kojima sam i ja), nego trazis print screen? Print screen? Print screen? Je l' se ti zezas ili sta? Pa svako ko ima iole mozga moze da namontira print screen.
Evo, za tebe: Molim te da potpises ugovor sa Radijus Vektorom(po mogucstvu na 2 godine, barem) posto je to internet bez premca u ovoj srpskoj lopoviji od drzave. Priznajm, lagao sam da je Radijus Vektor los internet provajder. Cak cu ti kao njihov zadovoljni korisnik od srca platiti prvu mesecnu ratu za njihov internet, samo ako potpises obavezujuci ugovor.

Odakle ti to da ti ne verujem... Ne razumem... :dontunderstand:
 
638284844.png


evo ga moj,prvo sam uzeo 1mb pa su povecali brzinu
 
Ne znam... Meni je ping kao tvoj jedino u jutarnjim casovima, i bas kasno uvece. Ja sam iz Obrenovca, mozda je situacija drugacija ne nekom drugom mestu. Uh sta bih da imam takvu brzinu stalno kao sto je ta koju si okacio. Ovo je moj net trenutno :(

A ovo su rezultati koje dobijem kad ukucam komandu: tracert www.yubc.net, u komand Command Prompt

Tracing route to kosmaj.yubc.net [212.124.160.2]
over a maximum of 30 hops:

1 7 ms 4 ms 4 ms 172.18.0.1
2 12 ms 4 ms 4 ms 91.185.96.177
3 562 ms 585 ms 637 ms peer-91-185-99-34.vektor.net [91.185.99.34]
4 599 ms 581 ms 516 ms 91.185.96.114
5 568 ms 607 ms 600 ms 91.185.96.106
6 645 ms 605 ms 579 ms peer-AS31042.sbb.rs [82.117.193.93]
7 614 ms 591 ms 622 ms bg-du-m-1-te8-4.sbb.rs [89.216.5.254]
8 670 ms 631 ms 614 ms bg-he-r-2-ge0-1.sbb.rs [89.216.5.2]
9 603 ms 585 ms 626 ms ge-0-2-0-14-j0.BG.YU.yubc.net [212.124.163.93]
10 633 ms 679 ms 633 ms kosmaj.yubc.net [212.124.160.2]

Trace complete.

Ako mozes okaci tvoje rezultate.
 
Bas si stur sto se tice price. Kad su ti povecali taj drugi put brzinu? Kao najavili su da ce od danas da povecaju mada nisu. Ne znam da li si video da me interesuje odakle si, iz razloga sto se mozda jos neko javi ko ima Vektorov net a blizu tebe je, pa da se uporedi.
 
ja nista nisam uzeo,oni su menjali neke pakete,njihove brzine i nazive..mozda je ovaj moj paket poboljsan pa je malo veca brzina..btw nisam se ni raspitivao u vezi toga,tj nisam ih zvao,meni ovako odgovara`
 
Ma svi internet provajderi u Srbiji su smece.......pre svega Telekom koji je najzasluzniji za nazadnost Stbije kad je internet u pitanju pa Srbija ima najskuplji i ujedno najgori internet u Evropi a i sire. Mozda smo bolji od nekih Africkih zemalja i to je to.
 

Back
Top