O cemu pricate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a kad dodje ona neprijatna tisina? :)
Objasnim sebi da je on kriv i osećam se superiorno buahahahahaha :lol:

Zavisi s kim i kakvim čovekom pričam, pretpostavljam... ako stalno ja prekidam "nepriujatnu tišinu", što mi se najčešće dešavalo, onda jednostavno u jednom trenutku sačekam da vidim šta će gospo'n da uradi i tu obično krene baš ono bljutavo muvanje... interesantno, je l da?
 
Objasnim sebi da je on kriv i osećam se superiorno buahahahahaha :lol:

Zavisi s kim i kakvim čovekom pričam, pretpostavljam... ako stalno ja prekidam "nepriujatnu tišinu", što mi se najčešće dešavalo, onda jednostavno u jednom trenutku sačekam da vidim šta će gospo'n da uradi i tu obično krene baš ono bljutavo muvanje... interesantno, je l da?
pa sta znam...pre nisam zaklapao. Sad me smorila i tuga i problemi, pa ne znam sta da pricam...
Pa seti se šta si ranije radio pa malo modifikuj;)
4.5 godina prodje :) ne secam se :)
 
malocas je prvi put videh...:)

nema, zardjo sam ko stari pleh...

zatvaraj. Nema od mene ni pedes' dinara.

o pa ti si fenom vezu od 4 godine preboleo za dva dana, a bese cmizdreo prekjuce na temici...ooo buci buci :mazi:

pricaj o cemu god da ti se prica u tom mmonetu, totalno obicne stvari, da vidi da si opusten pa ce i ona i tako cete cavrljati u nedogled, bitno je da se opustis, da ides bez neke ideje tipa moram da je impresiram, jer tako ces da postignes suprotno, zemske vole da se osete opusteno, prijatno u muskom drustvu, ne vole da vide da si smotan, mutav i navalentan a najmanje vole da vide da si nabedjen kako ces da je smuvas, tad tek neces zinat :mrgreen:
 
o pa ti si fenom vezu od 4 godine preboleo za dva dana, a bese cmizdreo prekjuce na temici...ooo buci buci :mazi:

pricaj o cemu god da ti se prica u tom mmonetu, totalno obicne stvari, da vidi da si opusten pa ce i ona i tako cete cavrljati u nedogled, bitno je da se opustis, da ides bez neke ideje tipa moram da je impresiram, jer tako ces da postignes suprotno, zemske vole da se osete opusteno, prijatno u muskom drustvu, ne vole da vide da si smotan, mutav i navalentan a najmanje vole da vide da si nabedjen kako ces da je smuvas, tad tek neces zinat :mrgreen:

hvala na savetu. Ma, eto, veceras nekako sam se nasao u situaciji sa drugom u nekom zenskom drustvu. Nisam imao u planu nista da muvam, nego jedva sastavih kraj sa krajem...

kukam jos, necu naci drugu, zalim za ovom, ali se mora ziveti.

Pokusavam da shvatim da li je fraza "ko te nema taj te ne zasluzuje" uteha ili istina :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top