Konuzin: Kosovo u srcu Rusa

"Kosovo u srcima svih Rusa odjekuje istim bolom kao i vašim srcima", rekao je Konuzin na izbornoj skupštini Jedinstvene Srbije u Sava centru.


http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=395237#hrono
---------------------------------------------------------------------------


U svakom slucaju ono tvoje pleme ce preci i na kanibalizam sudeci po situaciji u"nezavisnoj republjici Kosova"!:cool:

Nego da se vratimo temi
Koje licemerje! Rusi su priznali suverenitet nasilno
otcepljenog dela suverene drzave Gruzije i to posle oruzane akcije u kojoj su oni sami bili glavni akteri. Identicno onome sto je uradio NATO sa delom teritorije suverene drzave Srbije! Veliki ce uvek imati svoje globalne interese i nema razlike u njihovoj politici, moralu i etici! Naivan je onaj ko to ne vidi...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Одлично и Срби пате за Чеченијом ако не к'о Руси ондак и више од њих. Ето сада смо се отворили и једни према другима и шта сад? Да ли сада треба да се сви колективно упишкимо од среће или да поднесемо захтев да Србија постане губернија. Ови ако овако наставе биће љигавији и од Хрвата са ''данке дојчланд''. Смирите се мало.
 
Одлично и Срби пате за Чеченијом ако не к'о Руси ондак и више од њих. Ето сада смо се отворили и једни према другима и шта сад? Да ли сада треба да се сви колективно упишкимо од среће или да поднесемо захтев да Србија постане губернија. Ови ако овако наставе биће љигавији и од Хрвата са ''данке дојчланд''. Смирите се мало.

Mislis na zahtev da postanemo 100% gubernija?:think:
Posto smo vec pola gubernija pola bana state!
 
"Kosovo u srcima svih Rusa odjekuje istim bolom kao i vašim srcima", rekao je Konuzin na izbornoj skupštini Jedinstvene Srbije u Sava centru.


http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=395237#hrono
---------------------------------------------------------------------------

joj kad sam to procitala crkla sam od smijeha..:zcepanje:
ja mislim da mozda jedno 20 % Rusa uopce zna gdje je Srbija, a max. njih 10% bi uopce znalo je na karti pronaci, a kamoli Kosovo...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jednom sam gledao neku anketu koja je na ulicama Moskve sprovedena medju tamosnjim gradjanima o tome da li znaju sta je Kosovo. Vecina nije imala pojma, a jedna penzioner koji je znao gde je izjavio je da je to bila republika u sastavu SFRJ i da se ne moze porediti sa Cecenijom.
Tako da bih ipak savetovao Konuzinu da ne lupa gluposti, cak i da ga je Tadic nagovorio, sto je mnogo, mnogo je.
 
@slavonija

Опростите господична, а шта је ту демагогија па изјаву није дао амбасадор неке банана државе већ Империје, изгледа да запад боље разуме Русију него што је неки на Балкану схватају и доживаљавају.
 
@slavonija

Опростите господична, а шта је ту демагогија па изјаву није дао амбасадор неке банана државе већ Империје, изгледа да запад боље разуме Русију него што је неки на Балкану схватају и доживаљавају.

A zato je kao istinitija?:roll:
 

Back
Top