specijalni efekti

Koliko imate Mhz

  • 0-1000 Mhz

    glasova: 0 0,0%
  • 2000-3000 Mhz

    glasova: 0 0,0%
  • 3000-4000 Mhz

    glasova: 0 0,0%
  • 4000-5000 Mhz

    glasova: 0 0,0%
  • 6000-7000 Mhz

    glasova: 0 0,0%
  • 7000-8000 Mhz

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
Обзиром да је сам афтер ефект доста сада комплекснији за разлику од претходних верзија ово је сасвим океј. У принципу већина тих ефеката је већ готова и спремна за унос на већ постојећем сировом материјалу. Нисам дуго радио са њим али ћу морати мало да се подсетим.

Пробај да урадиш ходање по води док се дим пробија из воде а небо је ватрено, и убаци слов мошн на 50 % за људски покрет, да видимо како ће да испадне.

У позадини убаци рефрен смок он д вотер, фајр ин д скај. ;)
То смо ми радили као клинци, изгледало је више него добро.
 
Poslednja izmena:
Обзиром да је сам афтер ефект доста сада комплекснији за разлику од претходних верзија ово је сасвим океј. У принципу већина тих ефеката је већ готова и спремна за унос на већ постојећем сировом материјалу. Нисам дуго радио са њим али ћу морати мало да се подсетим.

Пробај да урадиш ходање по води док се дим пробија из воде а небо је ватрено, и убаци слов мошн на 50 % за људски покрет, да видимо како ће да испадне.

У позадини убаци рефрен смок он д вотер, фајр ин д скај. ;)
То смо ми радили као клинци, изгледало је више него добро.

pa i ja bi to napravio, ali ima 4 razloga
1. nemam vremena
2. nemam dobru kameru (imam fotoaparat)
3. nemam još dovoljno iskustva na after effect-u
4. imam tek samo 13 godina
 
Узми неки филм исеци у премијеру. Искористи особу са тог филма како би могао да урадиш оно што желиш са њом.
Афтер ефектс јесте доста компликован али може да се научи.
У данашње време може врло лако да се дође како до видео тако и до текстуалних туторијала.

4. Право време. Што млађи, то креативнији. ;)

:)
 
Узми неки филм исеци у премијеру. Искористи особу са тог филма како би могао да урадиш оно што желиш са њом.
Афтер ефектс јесте доста компликован али може да се научи.
У данашње време може врло лако да се дође како до видео тако и до текстуалних туторијала.

4. Право време. Што млађи, то креативнији. ;)

:)

hehe, istina za vreme, probaću nać premiere, čuo sam za nj, a i jel ti to nađeš tutoriale za to iskorištavanje osobe ili šta.
 
Наравно, премијер ти је један од озбиљнијих програма за монтажу.
Па неверујем да има баш за то али могу се наћи добри.
Имаш копилот са ендрју крејмером, може доста од њега да се научи.
Скокни до неког варез форума потражи и само прати шта ти чика говори.
Па кад то завршиш пробаш мало лајт вејв, па мало 3д макс па на крају мају, па скеч уп.
 
Наравно, премијер ти је један од озбиљнијих програма за монтажу.
Па неверујем да има баш за то али могу се наћи добри.
Имаш копилот са ендрју крејмером, може доста од њега да се научи.
Скокни до неког варез форума потражи и само прати шта ти чика говори.
Па кад то завршиш пробаш мало лајт вејв, па мало 3д макс па на крају мају, па скеч уп.

da, znam za andrew creamer-a dobar je, probaću preko ferija
 
Наравно, премијер ти је један од озбиљнијих програма за монтажу.
Па неверујем да има баш за то али могу се наћи добри.
Имаш копилот са ендрју крејмером, може доста од њега да се научи.
Скокни до неког варез форума потражи и само прати шта ти чика говори.
Па кад то завршиш пробаш мало лајт вејв, па мало 3д макс па на крају мају, па скеч уп.

ima jedan tip na youtube-u, zove se daneboe, neznam kako radi ono sa ustima u anoying orange, rekao je da koristi after effects
 
Погледај и оне ефекте са метковима, какве ствари све могу да се направе, ја сам просто одушевљен колико је све то напредовало.
Нисам имао прилике то да погледам, али, претпостављам да је сниман прво говор затим исечен и убачен у већ постојећи објекат са додатном транспаренцијом мало блура и остале шминке.
Мислим да неби требало пуно посла око тога.

Погледај ово. :)


 
О да, погледао сам то пре пар дана. Јако јако добро урађено. Пуно труда и рада је у ово уложено.
Не свиђа ми се једино покретљивост самих робота, доста једноставно.
 
da, ali opet, zaradio je 30000000$, a ja imam komjuter koji ima 1800 mhz, 1.5gb ram (nadogradio), 80 gb... a on sad ima nešto što ćemo mi imati za 200 g. a ja koristim fotoaparat kao video kameru
 
44442943flagsafp416b.jpg
 
e, hvala, premiera mi je stigla 81%

premiera mi se skinila

ne želi da se instalira, traži cd 1

uspeo sam instalirati, aj mi reci gde si našao taj tutorial sa onim što si mi govorio

andrew creamer ima tutoriale samo za after effects

 
Poslednja izmena:

Back
Top