Напијање?

Poruka
18
Кад већ овде има гомила глупости ајд и ја да поставим једно неважно питање:

Да ли постоји неко на форуму ко се никада у животу није скроз напио, толико да не може да контролише своје поступке и понашање? :think:

Колико сте подложни осталим пороцима и ако јесте колико су утицали на ваш живот? :vudu:
 

Има два... =D

Ako ne ubacis nesto explicitno ne vidim kakve veze ovo ima sa sexom a tek sa ljubavlju...

Ако претераш са напијањем може да има везе и са љубављу а и са експлицитним па се питам има ли некога ко више воли да све ради при чистој свести и здравој памети?
 
Poslednja izmena:
Кад већ овде има гомила глупости ајд и ја да поставим једно неважно питање:

Да ли постоји неко на форуму ко се никада у животу није скроз напио, толико да не може да контролише своје поступке и понашање? :think:

Колико сте подложни осталим пороцима и ако јесте колико су утицали на ваш живот? :vudu:

evo ja :)
moz izbrojis na prste jedne ruke kolko sam se puta napila ali to je bilo toliko da se samo smejem ki blesava, sve znam sta radim, potpuno sam svesna i svega se secam, cak sam jednom uspela da se odbranim od zamalog silovanja tako pijana, on je bio pijaniji :mrgreen:

ne vidim poentu u obeznanjivanju
 
Кад већ овде има гомила глупости ајд и ја да поставим једно неважно питање:

Да ли постоји неко на форуму ко се никада у животу није скроз напио, толико да не може да контролише своје поступке и понашање? :think:

Колико сте подложни осталим пороцима и ако јесте колико су утицали на ваш живот? :vudu:

A kakve ovo ima veze sa ljubavi i sexom?:confused:
 
ja se nikad nisam hard kor napila.
mislim, smara me to, ločeš neku tekućinu odvratnog ukusa i mučiš se da gutaš sve to
da bi posle pola sata bio uiiiiiiiiii i lupao gluposti i imao samopouzdanja.
a i nije neki osećaj, jezik ti zapliće i ne možeš lepo da kažeš šta si hteo, pa izgledaš kao da si glup/retardiran
 
Ne da se nikad nisam skroz napila, nego se nikad nisam ni napila. Mislim da je to nešto najgore što sebi može žena da priredi. Gledati pijanu ženu jednako je gadno koliko i gledanje koitusa navarenih kerova xD

Davno mi je jedan poznati pametni čika rekao da ne postoji ništa seksepilnije od žene sa čašom alkohola u ruci, pod uslovom da ume njime da barata (alkoholom, jelte) :)
 
ima i ovde jedan... vas rikan se isto nikad nije napio toliko da ne zna za sebe... a volim da popijem, znaci, u kafanici, bar koliko i da narucim rebarca... ponekad se napijem malko vise, dovoljno da napravim neku sitnu glupost, kazem nesto glupo, ali ne bas cesto... ljudi to trebaju da razumeju... posto ja njih skroz razumem kad naprave isto tako nesto nenamerno... al' bas da se napijem onako, na mrtvo, to mi malko bzvz... treba imati granicu bas... 'de je tu gusht?
 
Кад већ овде има гомила глупости ајд и ја да поставим једно неважно питање:

Да ли постоји неко на форуму ко се никада у животу није скроз напио, толико да не може да контролише своје поступке и понашање? :think:

Колико сте подложни осталим пороцима и ако јесте колико су утицали на ваш живот? :vudu:

lešijo sam se redovito...u poslednje vreme ne baš često...

...poroci...cigarete...utiče i te kako...negativno...
 
Кад већ овде има гомила глупости ајд и ја да поставим једно неважно питање:

Да ли постоји неко на форуму ко се никада у животу није скроз напио, толико да не може да контролише своје поступке и понашање? :think:

Колико сте подложни осталим пороцима и ако јесте колико су утицали на ваш живот? :vudu:

Evo ja dizem dva prsta
 

Back
Top