Dnevnik?!?

Nefela

Zainteresovan član
Poruka
160
Zanima me da li ovde neko pise dnevnik,znam da,ako neko pise, vecinom su to devojke!?I sta pisete u njemu??Ja dnevnik pisem od svog petog razreda (vec 5 i po godina), ne mogu bez njega, pisem bas, bas cesto, uglavnom o ljubavnim dogodovstinama...A kad uzmem one stare dnevnike iz 5-og, 6-og razreda odvalim se od smeha :lol: :lol:
 
vodim dnevnik od cetvrtog i pisem ceo dan,kako se osecam,o cemu razmisljam itd!mene smara da pisem mastilom na papir,uvek sam birala ili mape,oblepljivala tvrde sveske zanimljivim likovima a isto tako na jednu stranicu tog dana zalepim sliku-ne mogu drukcije!1 dnevnik sam bacila posto su u njemu pisale tako odvratne stvari da nisam pretrpela da ga imam :evil: :evil: :evil: iako...zao mi jeste ali ipak!!!!!!!!!!najbolji dnevnik je iz sestog,tada sam bukvalno svakog dana po 3 male str pisala :wink: sada pisem na kompu i save-ujem na floopy(sta cu,nova inspiracija! :P )
 
Napisem nesto jednom u mesec dana...kad mi dodje...i tad ispisem po desetak listova....
A inace nemam poverenja u flopi, sve sto mi je vazno od podataka stavljam na cd-ove...sigurniji su.Dosad mi je svaki flopi crko
 
pokusavala sam d avodim dnevnik al nikad mi nije islo. jednostavno ne mogu da pisem pusto nabrajanje dogadjaja-isla sam tamo ovo sam uradila, ono sam rekla...s vremena na vreme uzmem i iskucam nesto na kompu, ali vec dugo to nisam radila
 
Ehm...evo javlja se jedno musko koje pise dnevnik!!! :D
Pisem vec skoro godinu dana, prvo na kompu, pa sam onda sve to lepo prepisao u svesku, prakticnije je 8)
A najjace mi je kad uzmem da ga posle citam i cepam se od smeha jedno pola chuke...
Ono sto najvise mrzim jesu ljudi koji govore da su muskarci koji pisu dnevnik fegeti i peshovani :x :x :x
 
Ja sam pisala u etom,shestom i sedmom,a onda sam se u osmom smorila.mrzi me da pishem,pa nikad kraja....a kad stare chitam,stalno se pitam"JA SE NA NJEGA PRZILA?!?!?!?!" :D :D :D :D :D
 
Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad...
 
wild_child:
Joj ja sam milion puta pokusala da vodim dnevnik....ali nikada ne istrtajem,zapustim ga ili tako nesto pa sam batalila

da,ja isto....a i kad pisem mrzi me da opisujem sta osecam i to,tako da je najduzi text neka 2-3 reda,i to napisem jednom u 3 meseca :roll:(i to nista vazno nego neku glupost sto mi padne napamet) ....obicno lepim neke slicice ili prepisujem tekstove ili recenice koje mi se svidjaju....i to mi je kao dnevnik...
 
Pisem dnevnik od V razreda,ne redovno,samo kad mi je dosadno ili mi se jednostavno pise.Ponekad imam utisak da nemam s kim da podelim nesto sto bi mi bilo lakse da kazem,pa se onda raspisem.A takodje ne mogu uvek cak ni najboljoj drugarici da kazem kako se osecam ili nesto slicno.Prepricavanje dogadjaja mi je zamorno(osim ako nisu posebno vazni),uglavnom pisem ono o cemu razmisljam.
P.S.Znam da cu se jednog dana smejati svim tim glupostima koje sam nalupala! :) Samo se nadam da niko drugi sem mene nece to procitati. :lol:
 
mortishaaa:
ja sam pisala i odustala.. msmor.. pisala sam na komp.. pa u wordu, pa stavim sifru 8)
POZ
a zar nije prava stvar da pises rukom... :? uspomene...
Sasha85:
Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad..
ovo tako... kuuuuul zvuci 8)
svaka ti cast! imaces... nesto tako vredno kada to budes kasnije citala i...




ja sam pisala dnevnik u OS... imam mozda 3-4 sveske, ali to nije bilo to... pisala sam, cak svaki dan, ali... ne znam...

sada imam jednu veliku ukoricenu svesku koja... hm... nije dnevnik... ali, u nju zapisujem svoje misli... posle nekog teskog dana, posle koga sam nesto naucila, ja to zapisem...
kada me uhvati neko cudno raspolozenje da sve preispitujem, da razmisljam o svemu... neki zakljucak zapisem...
tako mi odgovara... i lepim tako svasta...
ali, nekad zaboravim (cesto), polse mi bude mnooogo zao zbog toga... sta cu...
 
dnevnik je za curice i papuchare :P
salim se. pisem i ja al to nije ono 'danas sam otisao do bake tralalala pa sam onda otisao u grad tralalala' ..... u pitanju je nesto drugo al o tome ne smem da pricam ovde :oops: :lol:
 
Ja pisem dnevnik jos od bombardovanja.Valjda me je to podstaklo.Ranije sam pisala svaki dan(Jaaaaaaako smorno)A sada pisem samo vazne datume i desavanja.Lepim i neke slicice pisem pesme neke price i tako.Onaj prosli dnevnik je bio propast ziva,ne zelim ni da ga otvorim!
 
Pisem... od drugog osnovne :shock: :lol:
Dobila sam tada od tetke jednu lepu ukoricenu svesku, s medvedicima, katancem i mirisljavim stranicama. Ispunjavala sam je negde do pocetka petog razreda. A sta sam tek pisala... Svaki put kad to procitam, pokidam se od smeha. ,,Dragi Dnevnice, nije fer! Ja jutros ustala, nadajuci se da je lepo vreme, kad ono duva vetar.'' :lol: :lol: :lol: Ebiga, svi smo mi nekad bili mali :D
Uglavnom me smara da pisem, ali obozavam da citam to sto sam napisala. Pogotovo ovaj poslednji (treci) koji vodim od pocetka 2002. To je najlicniji moj dnevnik i tu sam ostavljala bas sve, sve, sve. Ima i razglednica, slicica, kojekakvih gluposti, sms porukica koje sam dobila od dragih osoba... Jedino sto me nervira, jeste to sto ga gotovo nikad ne pisem kad odem negde - a ponesem ih. Tako nisam nista pisala kad sam bila u Engleskoj pre dve godine, kad sam sada bila u Svajcarskoj - a ima krsa, krsa, krsa dogadjaja koje ne zelim nikako da zaboravim.
 
bleach:
Sasha85:
Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad..
ovo tako... kuuuuul zvuci 8)
svaka ti cast! imaces... nesto tako vredno kada to budes kasnije citala i...




ja sam pisala dnevnik u OS... imam mozda 3-4 sveske, ali to nije bilo to... pisala sam, cak svaki dan, ali... ne znam...

sada imam jednu veliku ukoricenu svesku koja... hm... nije dnevnik... ali, u nju zapisujem svoje misli... posle nekog teskog dana, posle koga sam nesto naucila, ja to zapisem...
kada me uhvati neko cudno raspolozenje da sve preispitujem, da razmisljam o svemu... neki zakljucak zapisem...
tako mi odgovara... i lepim tako svasta...
ali, nekad zaboravim (cesto), polse mi bude mnooogo zao zbog toga... sta cu...

I sada mi je lepo kad to vidim... :)
Ali i mnooogo smesno... :lol: :lol: :lol:
Kad vidim kakve sam sve gluposti pisala i lepila... :)
 
Keeper:
dnevnik je za curice i papuchare :P
salim se. pisem i ja al to nije ono 'danas sam otisao do bake tralalala pa sam onda otisao u grad tralalala' ..... u pitanju je nesto drugo al o tome ne smem da pricam ovde :oops: :lol:

aaa...neke tajne...
imam plan....upascu ti na komp i maznuti sve to i onda objaviti ovde pod naslovom "keeperov tajni dnevnik i ostale budalastine" i ta ce knjiga postoci veliku popularnost i zaradicu grdne pare...jeeee!!!!!!!!! :D :D :D
 
Pisem dnevnik od Nove Godine 2001. godine. Inace,od kad sam krenula u gimnaziju manje imam vremena ili me mrzi da pisem. A pisala sam dnevnik i u 5-6. razredu u neki bezveze notes. Sad sam presla u tvrdo ukoricenu knjigu.
Ponekad prvo pisem u neku svesku,pa ond prepisujem jer zelim da mi bude lep rukopis. Nekada i pisem odmah ako nemam vremena za prepisivanje.
Pisem bas sve.
 
Ernesto_Che:
Keeper:
dnevnik je za curice i papuchare :P
salim se. pisem i ja al to nije ono 'danas sam otisao do bake tralalala pa sam onda otisao u grad tralalala' ..... u pitanju je nesto drugo al o tome ne smem da pricam ovde :oops: :lol:

aaa...neke tajne...
imam plan....upascu ti na komp i maznuti sve to i onda objaviti ovde pod naslovom "keeperov tajni dnevnik i ostale budalastine" i ta ce knjiga postoci veliku popularnost i zaradicu grdne pare...jeeee!!!!!!!!! :D :D :D

hehe :) c c c ..... samo imaces jedan mali problem - pishem to u svesku, ne na comp :P hihiih.
btw, s obzirom da jedna osoba zna sta ja to pisem, i nije neka tajna. a i rekao sam da cu jednog dana to i objaviti. ali kad budem bio znate ono .... poznat i slavan, estradni lik :lol: da vidis kako cete se grabiti :P :lol:
 

Back
Top