Dnevnik?!?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Dnevnik?!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.08.2004.
    ...beli oblacic na 50 km severo-zapadno od Bg-a...
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Dnevnik?!?

Zanima me da li ovde neko pise dnevnik,znam da,ako neko pise, vecinom su to devojke!?I sta pisete u njemu??Ja dnevnik pisem od svog petog razreda (vec 5 i po godina), ne mogu bez njega, pisem bas, bas cesto, uglavnom o ljubavnim dogodovstinama...A kad uzmem one stare dnevnike iz 5-og, 6-og razreda odvalim se od smeha

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano

ja od prosle godine pisem dnevnik.vec sam 3 potrosila! :wink: uzivam pisati moje dogodovstine,koje su ili komicne ili tragicne. :wink:

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

vodim dnevnik od cetvrtog i pisem ceo dan,kako se osecam,o cemu razmisljam itd!mene smara da pisem mastilom na papir,uvek sam birala ili mape,oblepljivala tvrde sveske zanimljivim likovima a isto tako na jednu stranicu tog dana zalepim sliku-ne mogu drukcije!1 dnevnik sam bacila posto su u njemu pisale tako odvratne stvari da nisam pretrpela da ga imam iako...zao mi jeste ali ipak!!!!!!!!!!najbolji dnevnik je iz sestog,tada sam bukvalno svakog dana po 3 male str pisala :wink: sada pisem na kompu i save-ujem na floopy(sta cu,nova inspiracija! )

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Napisem nesto jednom u mesec dana...kad mi dodje...i tad ispisem po desetak listova....
    A inace nemam poverenja u flopi, sve sto mi je vazno od podataka stavljam na cd-ove...sigurniji su.Dosad mi je svaki flopi crko

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Joj ja sam milion puta pokusala da vodim dnevnik....ali nikada ne istrtajem,zapustim ga ili tako nesto pa sam batalila

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Joj ja sam milion puta pokusala da vodim dnevnik....ali nikada ne istrajem,zapustim ga ili tako nesto pa sam batalila...mada je jako lepo voditi dnevnik

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja sam pisala i odustala.. msmor.. pisala sam na komp.. pa u wordu, pa stavim sifru 8)
    POZ

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ja nesto nevolim da ostavljam tragove iza sebe, znate kako u zayebana vremena zivimo, Veliki Brat posmatra, CIA, FBI, BIA, Rusi, Amerikanci, Bin Laden, globalni terorizam...

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

pokusavala sam d avodim dnevnik al nikad mi nije islo. jednostavno ne mogu da pisem pusto nabrajanje dogadjaja-isla sam tamo ovo sam uradila, ono sam rekla...s vremena na vreme uzmem i iskucam nesto na kompu, ali vec dugo to nisam radila

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam pisala dnevnik od treceg osnovne ali ne bas redovno , a prestala sam da ga pisem pre nekih godinu dana .

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Ehm...evo javlja se jedno musko koje pise dnevnik!!!
    Pisem vec skoro godinu dana, prvo na kompu, pa sam onda sve to lepo prepisao u svesku, prakticnije je 8)
    A najjace mi je kad uzmem da ga posle citam i cepam se od smeha jedno pola chuke...
    Ono sto najvise mrzim jesu ljudi koji govore da su muskarci koji pisu dnevnik fegeti i peshovani :x :x :x

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Ja sam pisala u etom,shestom i sedmom,a onda sam se u osmom smorila.mrzi me da pishem,pa nikad kraja....a kad stare chitam,stalno se pitam"JA SE NA NJEGA PRZILA?!?!?!?!"

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Da vodim neki redovan dnevnik..JOK
    Mada uvek zapisem vazne stvari koje mi se dese u zivotu i nesto sto zelim da pamtim

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Joj ja sam milion puta pokusala da vodim dnevnik....ali nikada ne istrtajem,zapustim ga ili tako nesto pa sam batalila
    da,ja isto....a i kad pisem mrzi me da opisujem sta osecam i to,tako da je najduzi text neka 2-3 reda,i to napisem jednom u 3 meseca (i to nista vazno nego neku glupost sto mi padne napamet) ....obicno lepim neke slicice ili prepisujem tekstove ili recenice koje mi se svidjaju....i to mi je kao dnevnik...

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pisem dnevnik od V razreda,ne redovno,samo kad mi je dosadno ili mi se jednostavno pise.Ponekad imam utisak da nemam s kim da podelim nesto sto bi mi bilo lakse da kazem,pa se onda raspisem.A takodje ne mogu uvek cak ni najboljoj drugarici da kazem kako se osecam ili nesto slicno.Prepricavanje dogadjaja mi je zamorno(osim ako nisu posebno vazni),uglavnom pisem ono o cemu razmisljam.
    P.S.Znam da cu se jednog dana smejati svim tim glupostima koje sam nalupala! Samo se nadam da niko drugi sem mene nece to procitati.

Iskusan bleach (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio mortishaaa
    ja sam pisala i odustala.. msmor.. pisala sam na komp.. pa u wordu, pa stavim sifru 8)
    POZ
    a zar nije prava stvar da pises rukom... :? uspomene...
    Citat Original postavio Sasha85
    Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad..
    ovo tako... kuuuuul zvuci 8)
    svaka ti cast! imaces... nesto tako vredno kada to budes kasnije citala i...

ja sam pisala dnevnik u OS... imam mozda 3-4 sveske, ali to nije bilo to... pisala sam, cak svaki dan, ali... ne znam...

sada imam jednu veliku ukoricenu svesku koja... hm... nije dnevnik... ali, u nju zapisujem svoje misli... posle nekog teskog dana, posle koga sam nesto naucila, ja to zapisem...
    kada me uhvati neko cudno raspolozenje da sve preispitujem, da razmisljam o svemu... neki zakljucak zapisem...
    tako mi odgovara... i lepim tako svasta...
    ali, nekad zaboravim (cesto), polse mi bude mnooogo zao zbog toga... sta cu...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

dnevnik je za curice i papuchare
    salim se. pisem i ja al to nije ono 'danas sam otisao do bake tralalala pa sam onda otisao u grad tralalala' ..... u pitanju je nesto drugo al o tome ne smem da pricam ovde ops:

Primećen član Elishabeth (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ja pisem dnevnik jos od bombardovanja.Valjda me je to podstaklo.Ranije sam pisala svaki dan(Jaaaaaaako smorno)A sada pisem samo vazne datume i desavanja.Lepim i neke slicice pisem pesme neke price i tako.Onaj prosli dnevnik je bio propast ziva,ne zelim ni da ga otvorim!

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Pisem... od drugog osnovne :shock:
    Dobila sam tada od tetke jednu lepu ukoricenu svesku, s medvedicima, katancem i mirisljavim stranicama. Ispunjavala sam je negde do pocetka petog razreda. A sta sam tek pisala... Svaki put kad to procitam, pokidam se od smeha. ,,Dragi Dnevnice, nije fer! Ja jutros ustala, nadajuci se da je lepo vreme, kad ono duva vetar.'' Ebiga, svi smo mi nekad bili mali
    Uglavnom me smara da pisem, ali obozavam da citam to sto sam napisala. Pogotovo ovaj poslednji (treci) koji vodim od pocetka 2002. To je najlicniji moj dnevnik i tu sam ostavljala bas sve, sve, sve. Ima i razglednica, slicica, kojekakvih gluposti, sms porukica koje sam dobila od dragih osoba... Jedino sto me nervira, jeste to sto ga gotovo nikad ne pisem kad odem negde - a ponesem ih. Tako nisam nista pisala kad sam bila u Engleskoj pre dve godine, kad sam sada bila u Svajcarskoj - a ima krsa, krsa, krsa dogadjaja koje ne zelim nikako da zaboravim.

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio bleach
    Citat Original postavio Sasha85
    Ja pisem dnevnik od '99... Pisem o svemu i svacemu... Tu su neki dogadjaji do detalja napisani,jer ne zelim da iz zaboravim... Ponekad pisem bukvalno sastav... Skoro uvek zalepim nesto sto ce me asocirati na taj dan... Pisem jednom u 1-2 nedelje... Kako kad..
    ovo tako... kuuuuul zvuci 8)
    svaka ti cast! imaces... nesto tako vredno kada to budes kasnije citala i...

ja sam pisala dnevnik u OS... imam mozda 3-4 sveske, ali to nije bilo to... pisala sam, cak svaki dan, ali... ne znam...

sada imam jednu veliku ukoricenu svesku koja... hm... nije dnevnik... ali, u nju zapisujem svoje misli... posle nekog teskog dana, posle koga sam nesto naucila, ja to zapisem...
    kada me uhvati neko cudno raspolozenje da sve preispitujem, da razmisljam o svemu... neki zakljucak zapisem...
    tako mi odgovara... i lepim tako svasta...
    ali, nekad zaboravim (cesto), polse mi bude mnooogo zao zbog toga... sta cu...
    I sada mi je lepo kad to vidim...
    Ali i mnooogo smesno...
    Kad vidim kakve sam sve gluposti pisala i lepila...

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    salim se. pisem i ja al to nije ono 'danas sam otisao do bake tralalala pa sam onda otisao u grad tralalala' ..... u pitanju je nesto drugo al o tome ne smem da pricam ovde ops:
    aaa...neke tajne...
    imam plan....upascu ti na komp i maznuti sve to i onda objaviti ovde pod naslovom "keeperov tajni dnevnik i ostale budalastine" i ta ce knjiga postoci veliku popularnost i zaradicu grdne pare...jeeee!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pisem ga 2 godine.Nekad ga zaboravim,a onda kada se setim pisem li pisem.Jednom ga nisam pisala 20 i nesto dana,zauzela sam celu svesku. :shock:

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano p

Pisem dnevnik od Nove Godine 2001. godine. Inace,od kad sam krenula u gimnaziju manje imam vremena ili me mrzi da pisem. A pisala sam dnevnik i u 5-6. razredu u neki bezveze notes. Sad sam presla u tvrdo ukoricenu knjigu.
    Ponekad prvo pisem u neku svesku,pa ond prepisujem jer zelim da mi bude lep rukopis. Nekada i pisem odmah ako nemam vremena za prepisivanje.
    Pisem bas sve.

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio Ernesto_Che
    Citat Original postavio Keeper
    aaa...neke tajne...
    imam plan....upascu ti na komp i maznuti sve to i onda objaviti ovde pod naslovom "keeperov tajni dnevnik i ostale budalastine" i ta ce knjiga postoci veliku popularnost i zaradicu grdne pare...jeeee!!!!!!!!!
    hehe c c c ..... samo imaces jedan mali problem - pishem to u svesku, ne na comp hihiih.
    btw, s obzirom da jedna osoba zna sta ja to pisem, i nije neka tajna. a i rekao sam da cu jednog dana to i objaviti. ali kad budem bio znate ono .... poznat i slavan, estradni lik da vidis kako cete se grabiti

Slične teme

1. Dnevnik 2
    Autor Boykezy u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.04.2008., 03:50
  2. Moj TV Dnevnik
    Autor Linger u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 00:09
  3. Moj dnevnik
    Autor Deni_kristo u forumu Multimedija
    Odgovora: 3