Mesić: Sumnjiva politika prema BiH
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 173

Tema: Mesić: Sumnjiva politika prema BiH

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mesić: Sumnjiva politika prema BiH

Zagreb -- Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je danas da Srbija vodi "sumnjivu politiku prema Bosni i Hercegovini".

On je naveo da mu nije jasno zašto se predsednik Srbije Boris Tadić ljuti na njega zbog izjava da premijer Republike Srpske Milorad Dodik razbija BiH. "Mislim da nema nijednog razloga da se Tadić ljuti na mene, ja sam rekao svoje mišljenje", rekao je Mesić.

Na tradicionalnoj "Kavi s građanima", Mesić je rekao da se u Srbiji "dočekuje ratna zločinka Biljana Plavšić kao Jovanka Orleanka, šalju se avioni po nju i smišljaju funkciju kakvu treba da dobije u RS", a svi u Srbiji tvrde da su za celovitu i jedinstvenu BiH, a svet im veruje.

"Ako Dodik ne priznaje BiH i kaže da će referendumom rešiti pitanje izlaska iz BiH, a priman je u Srbiji uz najveće počasti, to za mene znači sumnjivu politiku", rekao je Mesić, ponovo optuživši Dodika da vodi razbijačku politiku prema BiH isto kao što je to činio Slobodan Milošević, samo drugim sredstvima.

Mesić je ocenio da takva politika "može dovesti do novih nestabilnosti i sukoba" kojima se ne vidi kraj, upozorivši da je u RS živelo 48 odsto Hrvata i Bošnjaka, a da od 220.000 Hrvata sada tamo živi oko 10.000.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=28&nav_category=167&nav_id=395238

Kako Mesić lepo ''štiti'' federaciju...Jedino što nikako ne da pare da pomogne tu federaciju,teško se 'vata džepa.Dežurni lažni dušebrižnik.I nepominje 250000 Srba kojih od 95.-te nema u Hrvatskoj.Pojela maca jezik.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mesić: Sumnjiva politika prema BiH

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Zagreb -- Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je danas da Srbija vodi "sumnjivu politiku prema Bosni i Hercegovini".

On je naveo da mu nije jasno zašto se predsednik Srbije Boris Tadić ljuti na njega zbog izjava da premijer Republike Srpske Milorad Dodik razbija BiH. "Mislim da nema nijednog razloga da se Tadić ljuti na mene, ja sam rekao svoje mišljenje", rekao je Mesić.

Na tradicionalnoj "Kavi s građanima", Mesić je rekao da se u Srbiji "dočekuje ratna zločinka Biljana Plavšić kao Jovanka Orleanka, šalju se avioni po nju i smišljaju funkciju kakvu treba da dobije u RS", a svi u Srbiji tvrde da su za celovitu i jedinstvenu BiH, a svet im veruje.

"Ako Dodik ne priznaje BiH i kaže da će referendumom rešiti pitanje izlaska iz BiH, a priman je u Srbiji uz najveće počasti, to za mene znači sumnjivu politiku", rekao je Mesić, ponovo optuživši Dodika da vodi razbijačku politiku prema BiH isto kao što je to činio Slobodan Milošević, samo drugim sredstvima.

Mesić je ocenio da takva politika "može dovesti do novih nestabilnosti i sukoba" kojima se ne vidi kraj, upozorivši da je u RS živelo 48 odsto Hrvata i Bošnjaka, a da od 220.000 Hrvata sada tamo živi oko 10.000.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=28&nav_category=167&nav_id=395238

Kako Mesić lepo ''štiti'' federaciju...Jedino što nikako ne da pare da pomogne tu federaciju,teško se 'vata džepa.Dežurni lažni dušebrižnik.
    Ovo je Mesic u pravu. Ja ne znam sta je vama, Srbima , pa ste poludjeli za Bosnom. Mi ovdje ne bi primili ove bosanske Hrvate u Hrvatsku i kada bi nas molili .

Sta ce nam? Ionako su to , vecinom hercegovci . Ti i ne znaju nis drugo , nego krast i muljat .

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Tadic mu se lepo izvinio, a sada ako mu ga i sipupo mozda Meske i smanji to provokativno trpanje kroz medije.
    A Mari usque ad Mare

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hegedusic Pogledaj poruku
    Ovo je Mesic u pravu. Ja ne znam sta je vama, Srbima , pa ste poludjeli za Bosnom. Mi ovdje ne bi primili ove bosanske Hrvate u Hrvatsku i kada bi nas molili .

Sta ce nam? Ionako su to , vecinom hercegovci . Ti i ne znaju nis drugo , nego krast i muljat .
    Po završetku rata u BiH,Hrvata je bilo u Hercegovini 800 000 a sada ih je 200 000 manje i to ne ovih koje pominje Mesić.Šta misliš,kuda su otišli?

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Naravno, samo su vam drzavu stvorili i nista vise....malo li je dugo bi se vi jos nacekali da su se pitali slavnoski, zagorski i dalmatinski homici
    A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Po završetku rata u BiH,Hrvata je bilo u Hercegovini 800 000 a sada ih je 200 000 manje i to ne ovih koje pominje Mesić.Šta misliš,kuda su otišli?
    U Bosni i Hercegovini...Hrvata ima jednako u centralnoj Bosni koliko u zapadnoj Hercegovini.
    A Mari usque ad Mare

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

видиш
    и мјесићу је сумњив тадић
    биће да има нечега у тихијевим мантрама
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Ističe se Pijanista (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Mesić je rekao da se u Srbiji "dočekuje ratna zločinka Biljana Plavšić kao Jovanka Orleanka, šalju se avioni po nju i smišljaju funkciju kakvu treba da dobije u RS"
    Шта се он буни? Она је своје одробијала, док му се његов Главаш слободно шета по Босни.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    U Bosni i Hercegovini...Hrvata ima jednako u centralnoj Bosni koliko u zapadnoj Hercegovini.
    Manje ih je i preselili su se u Hrvatsku.Bila je posebna tema o tome.Ne mogu da opstanu u centralnoj Bosni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa pretezno su otisli van, u Ameriku , Kanadu i Australiju, a dobar dio ih je u Hrvatskoj. No, nikome ne pada na pamet u Hrvatskoj da trazi da se Bosna rasturi i da Herceg - Bosna postane dio Hrvatske. To mozes pitat koga god hoces, svi su protiv toga.

Ne znam sta je vama toliko stalo da dio Bosne gdje zive Srbi postane dio Srbije? Stalno patite od toga da se rasirite vise nego sta je moguce. Sta ce vam to? Dajte ljudi , vidite od cega se zivi, ne?

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kad Mesic upre prst u R. Srpsku, OBRATI PAZNJU NA VOJVODINU.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Pa pretezno su otisli van, u Ameriku , Kanadu i Australiju, a dobar dio ih je u Hrvatskoj. No, nikome ne pada na pamet u Hrvatskoj da trazi da se Bosna rasturi i da Herceg - Bosna postane dio Hrvatske. To mozes pitat koga god hoces, svi su protiv toga.

Ne znam sta je vama toliko stalo da dio Bosne gdje zive Srbi postane dio Srbije? Stalno patite od toga da se rasirite vise nego sta je moguce. Sta ce vam to? Dajte ljudi , vidite od cega se zivi, ne?
    Cuvamo svoje, posto ih drugi sigurno nece.
    Realno...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ne znam sta je vama toliko stalo da dio Bosne gdje zive Srbi postane dio Srbije?
    Nisam primetio da je neko to tražio ali itekako mogu da vidim da Srbi iz Bosne neće da daju pare i imovinu na raspolaganje muslimanima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naravno, samo su vam drzavu stvorili i nista vise....malo li je dugo bi se vi jos nacekali da su se pitali slavnoski, zagorski i dalmatinski homici
    Cuj, ja ti nisam ni slavonac , ni dalmos , ni zagorac. Ja sam ti primorac.
    I ne znam zasto nazivas zagorce homicima , kada su ljudi dobri kao kruh. I jos nesto. Drzavu nam nisu stvorili hercegovci , nego svi Hrvati skupa. Ne znam sta hoces rec s tim, da su hercegovci porazili Srbe , ili sta?

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Kako Mesić lepo ''štiti'' federaciju...Jedino što nikako ne da pare da pomogne tu federaciju,teško se 'vata džepa.Dežurni lažni dušebrižnik.I nepominje 250000 Srba kojih od 95.-te nema u Hrvatskoj.Pojela maca jezik.

... ..za Meseršmita... ...to...Stipe..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nisam primetio da je neko to tražio ali itekako mogu da vidim da Srbi iz Bosne neće da daju pare i imovinu na raspolaganje muslimanima.
    Pa i ne treba.

Iskusan
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma da dje bi vi to, vjerujemo mi tebi na rjec.

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Cuj, ja ti nisam ni slavonac , ni dalmos , ni zagorac. Ja sam ti primorac.
    I ne znam zasto nazivas zagorce homicima , kada su ljudi dobri kao kruh. I jos nesto. Drzavu nam nisu stvorili hercegovci , nego svi Hrvati skupa. Ne znam sta hoces rec s tim, da su hercegovci porazili Srbe , ili sta?
    Naprotiv, Srbi su porazili Srbe, od 90 na ovamo i to jos uvek traje na zalost.
    Drzavu su vam stvorili oni koji su vlasnici manje vise svega u njoj, a vi nesto slabo pevusite ovih dana onu Danke Deutschland.

p.s. kad sam rekao homici, mislio sam to vise u zargonu, kao pacifisti...a dobrih i losih ima kao i svuda.
    A Mari usque ad Mare

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pa i ne treba.
    Mesić preteruje i ispušta da kaže da je cela priča zbog novca i budžeta.Muslimani hoće pare a ne rade ništa.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Krajiski_fenix Pogledaj poruku
    Ma da dje bi vi to, vjerujemo mi tebi na rjec.
    Pa mozes mi vjerovat na rijec. Znas koliko nama u Istri trebaju hercegovci i Herceg Bosna?

Neka njih tamo gdje jesu, hvala lijepa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mesić preteruje i ispušta da kaže da je cela priča zbog novca i budžeta.Muslimani hoće pare a ne rade ništa.
    Pa kako bi mogli uzeti pare iz djela Bosne gdje su Srbi? Ne mogu im ih uzet na silu, ne?
    Svako si mora zaradit ono sto zeli potrosit. A Stipe je ok lik . To sta je rekao , je rekao za dobro svih u Bosni , a i u Srbiji.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iwo jima Pogledaj poruku
    Baš si dosadan.Što ne častiš muslidže onom kućom kad podržavaš Mesića?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pa kako bi mogli uzeti pare iz djela Bosne gdje su Srbi? Ne mogu im ih uzet na silu, ne?
    Svako si mora zaradit ono sto zeli potrosit. A Stipe je ok lik . To sta je rekao , je rekao za dobro svih u Bosni , a i u Srbiji.
    Do pregovora o prmenama Dejtonskog sporazuma nije bilo reči o referendumu.Šta misliš,da neko organizuje referendum zbog klikera?

Ističe se Danny Elfman (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio iwo jima Pogledaj poruku
    Ma prava je Stuka.. baba vanga opet prorice sukobe.. da ne bude posle, i ovaj zadatak sam zavrsio..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naprotiv, Srbi su porazili Srbe, od 90 na ovamo i to jos uvek traje na zalost.
    Drzavu su vam stvorili oni koji su vlasnici manje vise svega u njoj, a vi nesto slabo pevusite ovih dana onu Danke Deutschland.

p.s. kad sam rekao homici, mislio sam to vise u zargonu, kao pacifisti...a dobrih i losih ima kao i svuda.
    Ne razumjem to, kako su Srbi porazili Srbe?
    Hoces rec da su Hrvati iz hercegovine, u stvari Srbi? Ok, mozda , ali je onda to vas veliki problem, nemojte se ljutit na Hrvate , ako su Srbi ubijali Srbe .

p.s.

Ne kuzim logiku, znaci ovi sta su pacifisti, i nisu za rat su homici , a ovi sta vole da ratuju i ubijaju su strejt????

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.06.2009., 07:45
  2. Mazohistička politika Srbije prema Europi
    Autor Majka Rusija u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 15:08
  3. Sto si bolji prema nekome taj neko gori prema tebi...??
    Autor __PRVANOVCA__ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 26.02.2007., 09:04
  4. Politika Zapada prema Rusiji i Srbiji..
    Autor Istocni Vetar u forumu Politika
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 27.10.2006., 03:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •