Ode i mininova

moralo je i to da se desi...realno sve ce leteti piratsko sto moze da se nadje preko google,jaka piraterija je to,znam mnoge adrese torrent trackera i foruma koji postavljaju linkove ne samo za rapid nego za mnoge druge sajtove za hostovanje koji se pojavljuju iz dana u dan sve vise a ne mogu se naci na google ili bili drugoj nekoj pretrazi:)
 
ja skidam sa isohunt bez problema

93031311.jpg


a evo i jednog najnovijeg torrenta sa mininove i sta je tu zabranjeno?

http://www.mininova.org/tor/3186819
 
Torrenti koji su ostali na mininovi su ili free ili shareware. Taj gore torrent je potpuno legalan i tu muziku možeš da skineš sa oficijelnog sajta tog benda ;)

Verovatno će uskoro otići i btjunkie zajedno sa ostalim velikim igračima, ali tu su uvek private trackeri kao i mnogi drugi načini razmenjivanja 0 i 1 :)
 
aloo ljudi,jeste li culi za warez??
mnogo je bolji od torrenta ako znas kako da koristis i koji program da koristis..
nisu samo rapid linkovi u pitanju,ima sto file hostera kao sto su megaupload hostfile itd
a plus skida punom brzinom,koga zanima vise nek mi se javi
 
aloo ljudi,jeste li culi za warez??
mnogo je bolji od torrenta ako znas kako da koristis i koji program da koristis..
nisu samo rapid linkovi u pitanju,ima sto file hostera kao sto su megaupload hostfile itd
a plus skida punom brzinom,koga zanima vise nek mi se javi


sta ti je warez?
Torent kao i svaki p2p protokol je nesto sto je uvek bilo bolji izbor za nekoga ko trazi nesto redje i kvalitetnije...jer je p2p.

Za ove narodske stvari na kilo, naravno da je uvek bolje imati neki full download site, pa bio on premium rapidshare, megaupload, netload, ili sta je vec prisutno...
 

Back
Top