sta planirate u 2010. godini?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Bese tema po cemu pamtimo 2009. a ja gledam u buducnost i pitam vas sta planirate u sledecoj? Naravno jedno su zelje drugo mogucnosti ali lepo je malo i mastati...Ja se iskreno nadam da cu konacno otici na moj put snova po juznoj Francuskoj...nekako sam to zacrtala...ne dam da me nesto spreci osim neke vise sile...nadam se da i vi imate planove o skoli, karijeri putu...mozda svadbi ili rodjenju deteta...treba imati optimizma i nade...
 
Uh...najpre zelim samo da mi se ne ponovi 2009. godina. To bi za sada bio osnovni preduslov jer jos jednu ovakvu ne bih mogla da podnesem iako sam olicenje pozitivne osobe ali sto bi bilo mnogo bilo bi zaista:worth:...Planiram da zavrsim fakultet, da upisem posdiplomske i to bas one koje zelim od 2004te, da se malo opustim, da polozim taj DaF konacno...Ukoliko sve bude kako valja moracu da promenim grad sto ce biti stresno ali dobro, mozda cu se kajati jednog dana ako to sada ne uradim...brrrrrrrrrrrrrrrr vec sam anksiozna a taman odlucila da se opustim:zcepanje:
 
Ne volim da planiram unapred jer mi posle obicno nista ne ide po planu...
Al evo... Npr planiram da prijavim Pravosudni (i da polozim, naravno :D ), da posetim drugaricu u Austriji, da ja i mm konacno odlucimo gde cemo ziveti - ovde ili "tamo", da krenem na pilates i tako... :manikir:
 
Ne planiram...ali ima stvari koje bih volela...npr. da konacno uradim svoj magistarski rad, da odem na more, ako bude moguce sa majusnom bebom...da rodim zivo zdravo i veselo dete, kao sto mi je prvo...da s muzem izgladim neke stvari koje nas stalno izbacuju iz takta...da malo sredim stan...da...svasta nesto bih volela...dosta zavisi od mene, a dosta i od drugih... ;)
 
Imam par planova ..realizacija nekih zapocela je vec u ovoj godini i svi zavise iskljucivo od mene tako da je prva stvar koja mi treba dosta volje i istrajnosti.

Nadam se da cu diplomirati do juna i upisati drugi fakultet.
Vise se posvetiti radu u nekim organizacijama i volonterskim centrima koje sam ove godine zapustila zbog loseg raspolozenja i depresije prouzrokovane ljudima koji nisu zasluzili da se na njih trosi vreme.
Planiram jedan mali road trip Evropom na prolece, sa drugaricama.

To su mi neke tri glavne stvari .

I naravno, nastavak rada na sebi i sticanju samopuzdanja i unutrasnje harmonije.
 
....toliko toga bi želela da rešim u nastupajućoj godini..ali kako sam
već hiljadu puta...iskusila, da se ni jedan izrečeni plan ne ostvaruje,
ćutim i nadam se boljem, lepšem i uspešnijem...u svakom smislu,
a hoće li to i biti....eto videćemo......:think:
 

Back
Top