FrontFlip
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: FrontFlip

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano FrontFlip

Ili Salto unapred xD Opsednut sam njim i ako ne mogu da ga uradim vezbam al mi malo hvali..nemam neki uslova..imam 2 duseka i stavim ih u dvoriste i krenem.. al obicno padnem ono dupe-noge..ne znam gde gresim..osecam kao da se ne odbacim maximalno al kad probam kao da ne mogu ... ako bi ste mogli da mi objasnite vi koji trenirate le parkour .. to je vama kao dobar dan xD hvala unapred
    ex da zaboravio sam .. koje bih vezbe trebao da radim da ojacam sebe .. inace isao sam u teretanu i tako da sam sebe malo pripremio...
    Poslednji put ažurirao/la RaiN^^ : 28.11.2009. u 16:34

Moderator Direkt (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano Re: FrontFlip

prvo treba da se oslobodis straha,ja sam frontflip uradio na strunjaci u skoli koja je veoma niska,nekih 20 cm od poda.trebace ti zalet,ravnomerna brzina..ostalo je na tebi-treba da se koncentrises da se ne zeznes,ne ocekuj prvi put da ti uspe,ja sam uspeo posle treceg-cetvrtog puta pravilno da ga uradim,ako ti je dusek visok onda nije ni cudo sto ne mozes da uradis kako treba..probaj na travi,nema sanse da se povredis,jos lakse je
    Sve je nestvarno dok traje i diše
    Stvaran je cvet čija odsutnost miriše.

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

front flip na cemu,sa bajkom? Pitaj Milosa Stajina iz Freestyle team-a iz Panceva.On jedini radi front flip u Srbiji.Nadi ga na FB

Aktivan član IndianaBones (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    50

Smile Re: FrontFlip

Citat Original postavio RaiN^^ Pogledaj poruku
    Ili Salto unapred xD Opsednut sam njim i ako ne mogu da ga uradim vezbam al mi malo hvali..nemam neki uslova..imam 2 duseka i stavim ih u dvoriste i krenem.. al obicno padnem ono dupe-noge..ne znam gde gresim..osecam kao da se ne odbacim maximalno al kad probam kao da ne mogu ... ako bi ste mogli da mi objasnite vi koji trenirate le parkour .. to je vama kao dobar dan xD hvala unapred
    ex da zaboravio sam .. koje bih vezbe trebao da radim da ojacam sebe .. inace isao sam u teretanu i tako da sam sebe malo pripremio...
    Kada skocis, nemoj da ispruzis noge, vec ih vuci ka grudima skupljene. I takodje nemoj da skaces unapred vec samo u vis.
    Divide et impera!

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

imas na YT dosta poucnih tutorijala o dosta trikova,izmedju ostalog i o front flupu.

Moderator Direkt (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    337

ja sam bogami sam naucio frontflip..gledao sam na YT tutorijale za backflip--e tu sam okinuo,zamalo da stradam
    frontflip je mnogo laksi po meni
    Sve je nestvarno dok traje i diše
    Stvaran je cvet čija odsutnost miriše.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •