Biseri nasih politicara...

Bozaperac4-1.jpg


http://znaciplakanje.com/media/43/Bozidar_Djelic/
 
"To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe na livadi dok sam bio dete" - Tomislav Nikolić,
"Broj Srba koji su pobijeni na Kosovu ostaće nepoznat sve dok se svi ne vrate svojim kućama." - Zoran Anđelković, predsjednik Privremenog izvršnog vijeća Kosova
"Nije problem nabaviti nuklearno oružje na tržištu, čak i kada ga ne bismo imali." - Radovan Karađić
"Tamo gde ja odlučujem rata neće biti" - Slobodan Milošević
"Mir, razume se, ne mogu uspostavljati oni koji su rat započeli." - Mira Marković, direktorica JUL-a 1996.
"Još samo ****** nisu protiv Srba" - dr Jovan Rašković predsjednik SDSa
"Kad Milošević odsedi u Haagu 500 godina, po povratku ćemo ga streljati" - Nenad Čanak, predsjednik skupštine Vojvodine
"Nikakav Zemunski klan nije postojao dok sam ja bio predsednik" - Slobodan Milošević
"Sigurno da je Mladić pogrbio ramena i promenio hod, a u usta je , da bi promenio fizionomiju, mogao da stavi lažnu protezu, tampone ili male kesice kečapa." - Mirko Nicović, bivši policajac dajući iskaz u Haagu
"Haaški tužioci u ružni zato što su nehumani i zli. S druge strane Slobodan Milošević spada u lepe ljude. Najlepše." - Mirjana Marković
"Obećao sam miloševiću da neće ići u Haag. Ali obećanje se odnosilo samo na tu noć." - Čedomir Jovanović , šef poslaničkog kluba DOS - a:rotf:
"Ne prihvatam da je bilo koji sveštenik bliži Bogu od mene." - Vojislav Šešelj
"Mi dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu, i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju." - Zoran Anđelković, funkcioner SPS
"Očekujem da za mene glasaju oni koji ne izlaze na izbore" - Bogoljub Karić , predsjednički kandidat

:rotf:
 
Milojko Pantić nije poznat kao političar iako pretenduje da to bude. Naime, član je LDP-a, a od te Čedine klike se ništa pametno ne može očekivati:

Neprikosnovena blamaža Milojka Pantića: U emisiji uživo mlatio izmišljenim podacima!


Poznati sportski novinar, Milojko Pantić je, gostujući na televiziji N1, iznosio podatke preuzete sa sajta njuz.net, čime se neviđeno izblamirao jer, očigledno, nije upućen kako taj portal funkcioniše i da su sve njihove vesti šaljive i ironične, ali nikako istinite.
 

Back
Top