Topla preporuka za zastitu....

sch

Aktivan član
Poruka
1.942
Koristim naizmenicno Spybot Search & Destroy i Lavasoft-ov Ad-aware 6.0 da se zastitim od spijuna.
Oba programa su jako hvaljena,dobitnici silnih godisnjih nagrada,bla bla..Medjutim,stalno mi se i posle ciscenja ponovo javljaju isti problemi i tako unedogled.Ne budem lenj i nadjem program Spyware Doctor.Posle ciscenja sa prethodna dva programa i skeniranja na trojance sa Trojan Remover,ovaj program mi je pronasao dva trojanca i oko 20 raznih tracker-a i dataminer-a koje ova tri programa zajedno nisu uspela da detektuju.I sto je najvaznije,vise mi se ne vracaju nazad.Lak je za koriscenje.Jednostavno... sjajan ! Inace kao antivirus koristim NOD32. I sa njim sam prezadovoljan.

Toliko... pozdrav.
 
Andreavk:
Spyware Doctor nije tako sjajan kao sto mislis.
http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm#products
...mozda ti je ``nasao`` nesto sto i nije bilo u racunaru ili sto ti je sam instalirao.Sledeci put pre nego instaliras neki od tih programa pogledaj na net-u koliko im mozes verovati

Tachno! meni je neki antispyware kao fol nashao da mi je ceo sistem pod spy-evima (including sistemski svchost) pa kad sam mu dozvolio - zeznuo sam sistem. Reinstalacija je bila neminovna. Inache, vizuelno, je totalni plagijat moje nove zvezdice - Track Zapper
 

Back
Top