Nagla promena

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Da li vam se ikada dogodilo da nesto sebi i drugima zacrtate i kazete ,,nikada ne bih uradio to,to i to,, a kasnije vas neke zivotne situacije naglo promene i budete upravo onakvi ljudi,koje ste do juce sami pljuvali.
Koje su to situacije,sta se promenilo?



Nikad ne reci nikad!
 
Eeeeee! Pazi ovo. Ja sam zivi baxuz! Uvek kad kazem da cu nesto uraditi, ja to ne uradim! Kad kazem da nesto necu uraditi, cesto to uradim...pravi baxuz.

Zato od sad kad me neko nesto u vezi toga pita..samo kazem "ne znam ,videcu" :mrgreen:
 
Eeeeee! Pazi ovo. Ja sam zivi baxuz! Uvek kad kazem da cu nesto uraditi, ja to ne uradim! Kad kazem da nesto necu uraditi, cesto to uradim...pravi baxuz.

Zato od sad kad me neko nesto u vezi toga pita..samo kazem "ne znam ,videcu" :mrgreen:

Isto tako i ja..:mrgreen:
Ali ja ne mislim na te neke sitnice nego na nesto drugacije kada cezo zivot zivis u tom pravcu i odjednom zavrsis u drugom koji si do juce sam pljuvao,i znas da to ne valja i da ti se ne svidja sto si postao takav,a lepo ti je..xexe zavrzlama..
 
jednom sam zaglavila na nekoj zurci u nekoj selendri,zajebali nas,i mi dosle,a ti ortaci nisu bili tu
i mi zvale taksi,hvala bogu dosao,i ja kada ga viela stala na sred puta i skacem,kao oni iz serije "lost"(samo sto njih nije trazio taksi:mrgreen:),i pre nego sto sm usla u taksi razderem se-zbogom selendro,nikad vise,a svi bili ispred i culi me,i posle 15 min se vratile nazad zato sto smo se smorile i ove moje me naterale,a ortaci su stigli tamo
i svi bili u fazonu-vratila si se,a? i ogromni kezevi.......
a ja.....:rumenka:
 
Hahaha...koliko puta sam rekla da na neko mesto necu ici pa sam isla jer je ipak najbolje ...xD
Sad ozbiljno,,,
Bila sam klinka,nisam nikada imala neku da kazem vezu,i vodila sam se time da nikada ne treba varati decka,da ako imas jednog ne treba ti drugi,ili ako ti treba taj drugi zavrsis sa prvim,bila sam u fazonu,,to mi ne treba,prava ljubav je ljubav,sta ce mi decko ako cu da ga varam..a onda,onda sam ispala najveci debil na svetu i zadobila udarac koji nikada necu zaboraviti,mozda je nekom smesno ali ja sam samo cutala i gledala sebe u ogledalu,prevara,videla sam kako to izgleda(deco nije nista strasno,ja sam u tim godinama to tako dozivela pa prepricavam)mislim da se bas od te jedne okolnosti moj zivot naglo promenio,od tog trenutka ja sam druga osoba,kao da svakom decku moram da vratim a nizasta..istog tog decka sam ja varala,i kad ga nisam varala lagodno sam flertovala bez imalo grize savesti,bukvalno sam ogorcena bila na muski rod..xex kad se seti.
 
Rekao sam da sam zakleti hip-hoper pre jedno 7-8 godina.
Rekao sam da nikada necu slusati rock muziku.
Rekao sam da cu uvek ostati GNU liberalista.

Ali onda naucis da pored tebe postoji i nesvesno koje se ponasa ovako ili onako. Onda vremenom naucis kako se ono ponasa i uvek kada predvidjas svoju buducnost (sam sa sobom kao i sa drugim osobama) uzmes u obzir prirodu te tvoje nesvesne strane. :mrgreen:
 
Rekao sam da sam zakleti hip-hoper pre jedno 7-8 godina.
Rekao sam da nikada necu slusati rock muziku.
Rekao sam da cu uvek ostati GNU liberalista.

Ali onda naucis da pored tebe postoji i nesvesno koje se ponasa ovako ili onako. Onda vremenom naucis kako se ono ponasa i uvek kada predvidjas svoju buducnost (sam sa sobom kao i sa drugim osobama) uzmes u obzir prirodu te tvoje nesvesne strane. :mrgreen:

Dobro sam naucila,i cak kad pricam samoj sebi nesto(:mrgreen::mrgreen:)ja pazim sta pricam.:zper:
 
Da li vam se ikada dogodilo da nesto sebi i drugima zacrtate i kazete ,,nikada ne bih uradio to,to i to,, a kasnije vas neke zivotne situacije naglo promene i budete upravo onakvi ljudi,koje ste do juce sami pljuvali.
Koje su to situacije,sta se promenilo?



Nikad ne reci nikad!

Reko sam nikada necu da budem los djak...Blago je reci da nisam odrzao rec.
 
Paaaa, pre sam, recimo pljuvala engleski kao jezik, govorila da je siromašan, bezličan i nikakav.
Međutim, od skoro na privatnim časovima sam naučila toliko raznoraznih reči i načina da se opišu neke situacije, da me sad malo blam što ga toliko pljuvah.
Tako da sad ne pljujem ništa osim ako tačno znam šta i zašto pljujem...:D
 
Da li vam se ikada dogodilo da nesto sebi i drugima zacrtate i kazete ,,nikada ne bih uradio to,to i to,, a kasnije vas neke zivotne situacije naglo promene i budete upravo onakvi ljudi,koje ste do juce sami pljuvali.
Koje su to situacije,sta se promenilo?



Nikad ne reci nikad!
Uh teska tema.
Mislim da nikada nisam ideoloski i izvorno promenio svoje glavne stavove. Mada jesam na neki nacin se malo menjao. Ali ono ipak sam to ja i dalje.
A primetio sam mnoge ljude da su se bas ono skroz promenili, i ne znam sta je dovelo do toga tacno.
 
mora spoznas sebe, da bih znao sta ti odg a sta ne....al ne treba imati predrasude....i ofc, budi istrajan do kraja....ranije jeste, desavalo mi se(6-8 razred osnovne) sad ne.....
 
Rekao sam sebi: Ti nećeš biti kao svi ostali, ali ja sam baš često kao SVI ostali, tako da sam to baš bzveze obećavao sebi, jer sam i tada znao da to neću moći da ispunim, jer kolektivnog ludila više nema i svako je lud na svoj način, samo je razlika u tome što je neko više, a neko manje... ;)
 

Back
Top