Dilan Dog

Kostam

Početnik
Poruka
9
Kao sto naslov teme kaze, trazim Dilan Dogove, tacnije sve Dilan Dogove Dnevnikovog izdanja, ima ih ukupno 59, ako neko ima nek bude ljubazan da se javi pa da se dogovorimo ;)

Moze ovde, moze pm ili na mob, svejedno

Mob 064/23-555-45
 
Kao sto naslov teme kaze, trazim Dilan Dogove, tacnije sve Dilan Dogove Dnevnikovog izdanja, ima ih ukupno 59, ako neko ima nek bude ljubazan da se javi pa da se dogovorimo ;)

Moze ovde, moze pm ili na mob, svejedno

Mob 064/23-555-45

Druze u stripoteci Darkwood u Beogradu imas neka Dnevnikova izdanja.
Nalazi se na Zelenom vencu Lomina 5
 
Druze u stripoteci Darkwood u Beogradu imas neka Dnevnikova izdanja.
Nalazi se na Zelenom vencu Lomina 5

Hvala, ali nazalost znam, vec sam ih zvao danas, imaju samo 1 broj, broj 44, sto mi ne radi posao, takodje sam zvao i Alan Ford koji je kod mene u kraju, imao covek svih 59 kom do pre mesec dana i rasprodao za nekih 175 din * 59 kom sto je meni ok i realna cena

Gledao bih da kupim u paketu i zavrsim posao a ne broj po broj jer ce mi opet faliti par brojeva pa ce me par ljudi koji to imaju zezati sa nekim nerealnim i ludim cenama sto mi se vec desilo jednom :confused:
 
Sto se tice cena mogu da te zezaju za samo par brojeva i to 27, 30. 39 i 48. Te epizode nisu dozivele reprint u Ludens extra izdanju i zbog toga su skupe. Narociti to vazi za brojeve 39 i 48 koji nisu ni izdati u Hrvatskoj u Dnevnikovoj ediciji. E sada ostali brojevi. Do broja 50 bez problema mozes da ih nabavljas po ceni od oko 200-250 dinara komad. Brojevi od 50 do 59 su nesto skuplji, oko 350 dinara jer nisu izdati u Hrvatskoj.
Komplet u Hrvatskoj mozes da kupis za oko 2000 kuna, a kod nas oko 2200 kuna. Lik sa nickom Napoleon prodavao ga je za 300 evra.
Ako ti je sve to preskupo onda kupuj kolekcionarsko izdanje Veselog cetvrtka. Sve epizode ce biti izdate.
 
Sto se tice cena mogu da te zezaju za samo par brojeva i to 27, 30. 39 i 48. Te epizode nisu dozivele reprint u Ludens extra izdanju i zbog toga su skupe. Narociti to vazi za brojeve 39 i 48 koji nisu ni izdati u Hrvatskoj u Dnevnikovoj ediciji. E sada ostali brojevi. Do broja 50 bez problema mozes da ih nabavljas po ceni od oko 200-250 dinara komad. Brojevi od 50 do 59 su nesto skuplji, oko 350 dinara jer nisu izdati u Hrvatskoj.
Komplet u Hrvatskoj mozes da kupis za oko 2000 kuna, a kod nas oko 2200 kuna. Lik sa nickom Napoleon prodavao ga je za 300 evra.
Ako ti je sve to preskupo onda kupuj kolekcionarsko izdanje Veselog cetvrtka. Sve epizode ce biti izdate.

Hvala na obrazlozenju, pravo da ti kazem 300 eura mi je preskupo, cuo sam se danas sa nekim covekom koji ima kolekciju tu i isto trazi 300 eura, moguce da je to bas taj, preko halo oglasa nadjoh broj telefona, dao bih 150 za celu turu sto i izadje negde kad se podeli po 250/kom dokle mi je i prihvatljivo. E sad, nasao sam razne brojeve, 30-tak kom od 100 - 300 din po komadu, sto je isto ok, samo cu gledati da ujurim negde sve u komadu da se ne lomatam kao sto sam do skoro radio sa Princom Valijantom, koga bukvalno 15-tak godina jurim i napokon sam ga ukompletirao neki dan :)

Jednostavno imam los tajming, kao i obicno, tj. maler sam, kao sto rekoh prodade covek iz Alan Forda knjizare svih 59 kom za 175/kom sto je nepunih 110 eura :( :(
 
Ne znam ides li na stripovi.com pa tamo na aukciji imas (bar mi cini).. Sinoc sam gledao i cini mi se da ima ljudi koji imaju gotovo citavu kolekciju

Slabo tamo idem jer je vecina ljudi iz Hrvatske i Bosne tamo, a i sajt mislim da je Hrvatski, pa sve i da nadjem ne znam na koji nacin bi slali jedni drugima sem dhlom, a moram da proverim naknade koje traze za dostavu, posto bi ova kolekcija koju trazim bila poteska, pa ako naplacuju kao sto pretpostavljam po tezini paketa, nisam siguran da bi mi se isplatilo ali cu proveriti u svakom slucaju, hvala :) Pregledao sam sad malo sajt na brzinu i ne videh gde prodaje neko pomenute kolekcije, jesi gledao na forumu ili aukcije? I jos jedno pitanje samo, za registraciju, ne mogu da se registrujem zbog e-mail adrese, ne prihvata ni gmail, ni hotmail, ni yahoo, to mi se prvi put desava, kakav mi mail treba? :rumenko: :D
 

Back
Top