Vaše mišljenje

iwo jima

Elita
Banovan
Poruka
20.250
big250.jpg


...svatko tko želi dati komentar.....ili sudjelovati...u diskusiji..u svakom postu..na ovoj temi..
..MORA...kopirati ovu sliku..
big250.jpg
i ispod napisati svoje misljenje..ili odgovor na nečiji post..
 
A tema je verovatno o novom rvatsko-srpskom bratstvu -jedinstvu...........
cudno samo da ga zagovara neko ko je ziveo u Srbiji i imao sansu boriti se za isto,
............a on se u stvari odlucio za borbu protiv:eek:
 
big250.jpg


..zamolio..bih..one koji znaju..da dorade..sliku..jos koja ruka..sa..nacioalnom..oznakom...sto bude vise..ruku..to će slika biti ljepša..
..naravno za one koji zele prejudicirati..sliku..slika ne zanci nikakvu novu drzavnu asocijaciju na ovim prostorima....
 
big250.jpg


..zamolio..bih..one koji znaju..da dorade..sliku..jos koja ruka..sa..nacioalnom..oznakom...sto bude vise..ruku..to će slika biti ljepša..
..naravno za one koji zele prejudicirati..sliku..slika ne zanci nikakvu novu drzavnu asocijaciju na ovim prostorima....

ja jesam amater, ali pokusat cu kasnije. mislim da vredi pokusati:ok:
 
big250.jpg


...svatko tko želi dati komentar.....ili sudjelovati...u diskusiji..u svakom postu..na ovoj temi..
..MORA...kopirati ovu sliku..
big250.jpg
i ispod napisati svoje misljenje..ili odgovor na nečiji post..

Može, samo ako idemo da napravimo neke pare na trećoj strani.

Sve ostalo, hvala lepo!

Probali dva puta, videli da ne znamo, želim vam svaku sreću i daleko vam l(ij)epa (vaša) kuća!
 
big250.jpg


..ovo je najbolji lijek...proitv..ujki i četnika..preporučavam..sto vece dnevne doze..a posebno..u večernju..za miran i lak san...;)..

Ma reko sam ja sve lepo. U miru da zivimo jedni pored drugih ja naravno da nemam nishta protiv, ali ulaziti u nekakve dublje odnose mislim da je ravno samoubistvu. Istorija nas je tako nauchila i samo bolid bi je ponovio i to po 16-i put u nashem sluchaju:confused:
 
..lijepo sam napisao...da ova slika..ne znaci.
...nikakvu novi drzavnu asocijaciju..
.medjusobnog...pošivanja..mora bit.
...oprosta mora...(kršćani/hrišćani smo)...biti.
.zaborava ne smije biti.
...ljudi samo..
big250.jpg
 

Back
Top