STUDENTI

blesawi

Aktivan član
Poruka
1.027
Studenti, ljudi moraju da obavljaju svoje poslove, idu svojim putem, a vi im blokirate put. Ako imate problem, idite blokirajte skupstinu da ne moze nijedan poslanik da udje, a ne ulicu... :rtfm:
 
A znam da uvek to tako ide, samo se pitam postoji li neki drugi nacin da se ispune neki zahtevi osim blokiranja puteva. Sta da se blokira da bi se dobila paznja, a da se narod neduzni ne maltretira...?
 
Kada budu zapoceli strajk i proteste u 6 ujutru, onda cu da ih podrzim.
Ovako, treba da radi pendrek.
Ne placam ja porez da bih bio talac dvestotinjak balavaca koji pikaju mali fudbal umesto da uce.
Imaju Usce pa neka strajkuju tri meseca ako hoce.
Na zalost, onaj serif je opet pokazao da je ulizica par ekselans...sve moze od para gradjana...
 
ti očigledno nisi nikad studirao, niti imaš studente u porodici....treba deca da se bune - to je njihovo pravo.


Svi clanovi moje porodice su visoko obrazovani. Totalno je ok sta ti ljudi traze, ali ja mislim da bi trebalo da nadju neki drugi nacin kako ne bi ometali ljude koji nista sa tim nemaju. Da se nasao neko pametan da ih sve pohapsi, neka mami blokira hodnik kuci
 
Kada budu zapoceli strajk i proteste u 6 ujutru, onda cu da ih podrzim.
Ovako, treba da radi pendrek.
Ne placam ja porez da bih bio talac dvestotinjak balavaca koji pikaju mali fudbal umesto da uce.
Imaju Usce pa neka strajkuju tri meseca ako hoce.
Na zalost, onaj serif je opet pokazao da je ulizica par ekselans...sve moze od para gradjana...
zar zaista misliš da je u tome stvar?:confused:
:manikir:
 
Studenti, ljudi moraju da obavljaju svoje poslove, idu svojim putem, a vi im blokirate put. Ako imate problem, idite blokirajte skupstinu da ne moze nijedan poslanik da udje, a ne ulicu... :rtfm:

Ma ako... ne tereba niko nigde ni da stigne ni da ide. Svako od nas bi trebalo da kad naidje na grupu koja protestuje, da se grupi pridruzi u njenim namerama. Nebitno dal su to studenti, radnici iz fabrike, vojni rezervisti.... Jer su sigurno u pravu i imaju dobar razlog za to sto rade. Kada bi svako tako ucinio ispred vlade bi se svaki put stvorilo300 hiljada ljudi pa bi svakom zahtev bio ispunjen i grad brzo odblokiran.
 
Svi clanovi moje porodice su visoko obrazovani. Totalno je ok sta ti ljudi traze, ali ja mislim da bi trebalo da nadju neki drugi nacin kako ne bi ometali ljude koji nista sa tim nemaju. Da se nasao neko pametan da ih sve pohapsi, neka mami blokira hodnik kuci

meni nije krivo što blokiraju grad...ako turci i ne-znam-ko-sve još blokira grad, neka ga blokiraju studenti.
beograd je njihov...jedna dan posla manje-više...neće vam posao pobeći....kao, svima vam je frka da radite :zcepanje:
 
aj ne laprdaj leba ti.bas mozemo mi odavde sa foruma krste da nesto sprecimo ili ne.

uzgred,matora i jadna ti mama.
koliko frustracija je u vama, sramota za osobu u takvim godinama, jos i zensku. Lecite takva negativna osecanja na ukucanima, a ne ovde, na ucesnicima diskusije.
Iz jedne poruke, vidi se dosta o vasem stanju, zalosno...
 
koliko frustracija je u vama, sramota za osobu u takvim godinama, jos i zensku. Lecite takva negativna osecanja na ukucanima, a ne ovde, na ucesnicima diskusije.
Iz jedne poruke, vidi se dosta o vasem stanju, zalosno...

jak si ti diskutant pa si me strasno posramila:whistling:
obozavam te kao ti,koji ladno lupe etiketu nekome
 
Poslednja izmena:
Kako ste jadni...Matori ljudi, a tako pricaju, kako vas nije sramota...Umesto da podrzimo studente, vi sprecavate i njihove pokusaje...
Prijatelju, lako je tudjim ****** gloginje mlatiti.
Isti rezultat bi bio i da ste dosli u 6 ujutru, stali ispred svojih fakulteta i sprecili bilo kakav ulazak ili izlazak iz istih. To se zove protest.
Ali to nije tako zanimljivo kao sprecavanje onih koji treba da vam plate tu skolarinu da se vrate sa posla ili da odu na isti, zar ne?
 
Prijatelju, lako je tudjim ****** gloginje mlatiti.
Isti rezultat bi bio i da ste dosli u 6 ujutru, stali ispred svojih fakulteta i sprecili bilo kakav ulazak ili izlazak iz istih. To se zove protest.
Ali to nije tako zanimljivo kao sprecavanje onih koji treba da vam plate tu skolarinu da se vrate sa posla ili da odu na isti, zar ne?
To kako protest treba da izgleda druga je prica, sramotno je to sto studenti nemaju podrsku, i ovakvi stavovi me zaista iznenadjuju.
 

Back
Top