jos jedan dokaz da je B92 izdajnicka???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kablovska mreza koja pokriva kosovo "digitalb" od sezdesetak programa koje nudi, nudi jedan jedini sa prostora bivse yuge, a to je zna se B92.
da li je to za vas znak da je B92 jedina TV koja je objektivna, ili da jer , zna se, jedina Tv koja je 100 % izdajnicka.
i to dva programa B92,jedna je B92 a drugi je B92 info.
ps. zahvaljujem svima koji su mi cestitali kurabn bajram.
pps. od sada sam kativan... do bana
 
Kada se pogleda koliko je B92 izveštavala o aferama, muljažama i slično može se zaključiti da je među najvažnijim medijima u Srbiji.

No, s vremena na vreme se drznu, pa pomenu prava homoseksualaca, srpske zločine, otkinu koju po Crkvi, pa im je zato pripao epitet "izdajničke" televizije.
Ako ti izdajnička televizija otvara oči, a ona partiotska i ugledna ih zatvara, onda se ja svojevoljno proglašavam za najvećeg izdajnika.
 
Kada se pogleda koliko je B92 izveštavala o aferama, muljažama i slično može se zaključiti da je među najvažnijim medijima u Srbiji.

No, s vremena na vreme se drznu, pa pomenu prava homoseksualaca, srpske zločine, otkinu koju po Crkvi, pa im je zato pripao epitet "izdajničke" televizije.
Ako ti izdajnička televizija otvara oči, a ona partiotska i ugledna ih zatvara, onda se ja svojevoljno proglašavam za najvećeg izdajnika.

:ok: :ok: :ok:
 
kablovska mreza koja pokriva kosovo "digitalb" od sezdesetak programa koje nudi, nudi jedan jedini sa prostora bivse yuge, a to je zna se B92.
da li je to za vas znak da je B92 jedina TV koja je objektivna, ili da jer , zna se, jedina Tv koja je 100 % izdajnicka.
i to dva programa B92,jedna je B92 a drugi je B92 info.
ps. zahvaljujem svima koji su mi cestitali kurabn bajram.
pps. od sada sam kativan... do bana

izdajnicka naravno.:evil:
 
kablovska mreza koja pokriva kosovo "digitalb" od sezdesetak programa koje nudi, nudi jedan jedini sa prostora bivse yuge, a to je zna se B92.
da li je to za vas znak da je B92 jedina TV koja je objektivna, ili da jer , zna se, jedina Tv koja je 100 % izdajnicka.
i to dva programa B92,jedna je B92 a drugi je B92 info.
ps. zahvaljujem svima koji su mi cestitali kurabn bajram.
pps. od sada sam kativan... do bana

Па ако у Аушвицу нуде један једини канал онда је то сигурно нацистички канал.
Косово је и онако конц логор за Србе.
 
Иначе не бих употребио термин "издајничка" јер да би био издајник мораш предходно да будеш привржен,а Б92 је једино била (и још увек је) привржена онима који је финансирају (газдама),и њих још увек није издала.
Термин којим бих је ја окарактерисао је антисрпска.
 
Kada se pogleda koliko je B92 izveštavala o aferama, muljažama i slično može se zaključiti da je među najvažnijim medijima u Srbiji.

No, s vremena na vreme se drznu, pa pomenu prava homoseksualaca, srpske zločine, otkinu koju po Crkvi, pa im je zato pripao epitet "izdajničke" televizije.
Ako ti izdajnička televizija otvara oči, a ona partiotska i ugledna ih zatvara, onda se ja svojevoljno proglašavam za najvećeg izdajnika.

A kako to kad B92 izvestava o aferama onda je to extra i sjajno rade posao a recimo onaj Kurir kada izvestava o aferama onda je to toalet papir???
 
...
По томе се види који смо циркус од државе.Све снимљено,доказано,документовано и нико ништа !?....Јад и чемер

E pa, neki ljudi smatraju da je izdaja kada ukažeš na taj cirkus, jad i čemer.
Nekim ljudima nedostaje RTS iz Slobinog vremena kada su gledali i slušali da žive u najlepšoj i najboljoj zemlji posle Kube na svetu.
 
A kako to kad B92 izvestava o aferama onda je to extra i sjajno rade posao a recimo onaj Kurir kada izvestava o aferama onda je to toalet papir???

Ako mi daš jednu reportažu dokumentovanu i argumentovanu kao Insajder u Kuriru, onda možeš da postaviš takvo pitanje.
Jedno je objavljivanje tračeva, a istraživanje je nešto sasvim drugo.

Uostalom, Kurir je izgubio kredibilitet na principu dečka koji je vikao: "vuk, vuk!"
 
E pa, neki ljudi smatraju da je izdaja kada ukažeš na taj cirkus, jad i čemer.
Nekim ljudima nedostaje RTS iz Slobinog vremena kada su gledali i slušali da žive u najlepšoj i najboljoj zemlji posle Kube na svetu.

Ништа Б92 није ново рекла,све је то познато од раније.
Држава као држава није циркус него је циркусом чине неспособни и корумпирани политичари који су упорни у томе да убеде народ како лепо живи иако је очигледно да је све горе и горе.
 
Ништа Б92 није ново рекла,све је то познато од раније.
Држава као држава није циркус него је циркусом чине неспособни и корумпирани политичари који су упорни у томе да убеде народ како лепо живи иако је очигледно да је све горе и горе.

Pa poenta istraživačkog novinarstva i nije otkrivanje novih stvari, već istraživanje o onim koji su ukorenjeni u društvu.
Korupcija je stara koliko i civilizacija. Lopovluk takođe.

Smatram da B92 istupa iz tog "živite u raju" kalupa i zbog toga je trn u oku. To govorimo i ti i ja, samo malo drugačije formulisano.
 
Ништа Б92 није ново рекла,све је то познато од раније.
Држава као држава није циркус него је циркусом чине неспособни и корумпирани политичари који су упорни у томе да убеде народ како лепо живи иако је очигледно да је све горе и горе.

Upravo tako. Pa recimo ono za TC USCE sam znao jos pre par godina koja je to pljacka bila kada su pazarili zgradu CK Djindjicevi ortaci.

Pa ono za fudbalsku mafiju.....to je tek smejurija bila.....pa svako ko bar malo prati zbivanja u tom nasem fudbalu zna duplo vise nego sto su oni kao tamo objavili.
 
Ako mi daš jednu reportažu dokumentovanu i argumentovanu kao Insajder u Kuriru, onda možeš da postaviš takvo pitanje.
Jedno je objavljivanje tračeva, a istraživanje je nešto sasvim drugo.

Uostalom, Kurir je izgubio kredibilitet na principu dečka koji je vikao: "vuk, vuk!"

Pa koliko se secam dosta puta su dokumentovali razne tvrdnje......dosta puta i nisu.....ali u principu nema razlike izmedju Kurira i B92
 
Upravo tako. Pa recimo ono za TC USCE sam znao jos pre par godina koja je to pljacka bila kada su pazarili zgradu CK Djindjicevi ortaci.

Pa ono za fudbalsku mafiju.....to je tek smejurija bila.....pa svako ko bar malo prati zbivanja u tom nasem fudbalu zna duplo vise nego sto su oni kao tamo objavili.

Znači nisu ni trebali praviti reportaže o tome, jer svako u Srbiji zna o tome (što je samo po sebi problematična izjava, no dobro)?
 
Znači nisu ni trebali praviti reportaže o tome, jer svako u Srbiji zna o tome (što je samo po sebi problematična izjava, no dobro)?

Ma taj njihov insajder je komedija. Odredjene sluzbe stoje iza toga i ne pusta se on da bi se narodu otvorile oci vec u druge svrhe.

A sto se tice tih lopovluka sve sto pise po Kuriru,Presu,Blicu...i ostalim novinama,sto se cuje na TV-u ili recimo u skupstini sve je to 99,99% tacno i to je samo delic od onoga sta se sve radi ovde u Srbiji gde vlada takav lopovluk da je to nesto neverovatno. Gde god se okrenes vidis lopovluk.
 
Pa poenta istraživačkog novinarstva i nije otkrivanje novih stvari, već istraživanje o onim koji su ukorenjeni u društvu.
Korupcija je stara koliko i civilizacija. Lopovluk takođe.

Smatram da B92 istupa iz tog "živite u raju" kalupa i zbog toga je trn u oku. To govorimo i ti i ja, samo malo drugačije formulisano.

Немам ја ништа против њиховог истраживања,већ имам против оних који би на основу тог истраживања требали да предузму одређене мере у циљу искорењивања корупције,а они који би тиме требало да се баве затварају очи и окрећу главу на другу страну.
Истина је и да понекад реагују па некога и ухапсе и процесуирају,али то је углавном ситна боранија.За неку озбиљнију акцију нема се воље јер је превелика спрега између политичара и тајкуна а познато је да врана врани очи не вади.
 
U principu nema razlike ni između jednog medija na svetu.

Osnovne faktore svi dele: daju informacije, kreiraju javno mnenje, za sve njih rade novinari itd.
Argument ti je izmišljanje tople vode.

Pa emisija insajder meni treba da dokaze da je B92 sjajna TV.:hahaha:

B92 je smece od televizije koje nikada nije trebalo da dobije dozvolu za rad. Kao prvo neka naprave insajder o tome kako su dosli do zgrade na NBGD.

B92 funkcionise po sistemu onih koji ih i placaju.

Ameri nas bombardovali a onda kao neka njihova gardijska jedinica renovira fasadu neke skole u Srbiji i 10 dana nas bombarduju sa tim vestima. Sta ..ja sad treba da volim USA zato sto renoviraju fasadu?



Pa to je kao kad bi ja upao u tvoju kucu pobio ti pola familije ,srusio 1/4 kuce.....1/4 uzeo za sebe a onda posle par meseci dodjem da ti okrecim sobu i ti treba da mislis auu kako je ipak dobar ovaj Torrente. :D

Mani me tog pileceg razmisljanja.

Svaki "dobar" gest od takvih SKUPO kosta.
 

Back
Top