Sedi tu i budi cool!

Sedim ja večeras u nekom klubu i pored mene prolaze riba i tip...i riba kaže tipu ‚‚Sedi tu i budi cool‚‚.

E sad mene interesuje, kako to on treba da bude cool?!:confused:

Ajd' vi sad meni recite, pošto sam ja očigledno pala s kruške.:p

premalo informacija za izbacivanje bilo kakve ideje sta kako ko koga zasto

ko zna mozda je bila cinicna, ironicna, mozda im je to interna sala, mozda oni pod cool podrazumevaju ko zna sta

nemamo pojma u kom je svojstvu to mogla da kaze


al ako ga zabiberis moze ispadne nesto :lol:
 
premalo informacija za izbacivanje bilo kakve ideje sta kako ko koga zasto

ko zna mozda je bila cinicna, ironicna, mozda im je to interna sala, mozda oni pod cool podrazumevaju ko zna sta

nemamo pojma u kom je svojstvu to mogla da kaze


al ako ga zabiberis moze ispadne nesto :lol:

Sedi tu i ne budi kul... :zcepanje:

O, postavljačice teme, dočaraj nam atmosferu, detaljnija budi, da imamo šta da izmaštamo. :D
 
Sedi tu i ne budi kul... :zcepanje:

O, postavljačice teme, dočaraj nam atmosferu, detaljnija budi, da imamo šta da izmaštamo. :D

Hebo mater treba da vam budem Andersen.....nemam pojma, tako je bilo a tip mi se činio malo glup, pošto sam ga slučajno zavarila između vrata i zida od wc-a (pošto ga nisam primetila) a riba je samo ovakvu facu napravila:eek:...a on je ćutao kao zaliveni fikus....:zcepanje:
 
Hebo mater treba da vam budem Andersen.....nemam pojma, tako je bilo a tip mi se činio malo glup, pošto sam ga slučajno zavarila između vrata i zida od wc-a (pošto ga nisam primetila) a riba je samo ovakvu facu napravila:eek:...a on je ćutao kao zaliveni fikus....:zcepanje:

Meni se to stalno dešava u kafeu u kom najčešće ordiniram, obavezno zavarim vratima neku od cica koje se okupljaju u hodniku toaleta pred ogledalima. :rumenko:
Fikusi su po difoltu uvek kul, neće biti da je to, ne bi mu riba komandovala da je fikus. Možda se uradio, pa je zato morala da ga kontroliše, da ga drži na uzdi?:think:
 
Meni to najvishe izgleda kao da je ona neka kako sam naishao na jedan epitet, "isfurana" skorojevicka, kojoj je najvaznije kako ce oni zajedno izgledati u ochima drugih, te ona njemu govori kako on treba da bude eto cool, u slislu da se ponasha valjda opushteno i slichno. To mi nekako lichi na danashnje azdaje, pardon - djevojke...

Chast izuzecima.
 
pa mislim mozemo mi sad da raspalimo o njoj kako kucki koja voli da dominira i koja ga tretira ko pudlicu
i o njemu kao debilu koji dopusta da ga zenka ponizava (sinketov fah :lol:)
al ebi ga ne znamo

Da da, mora da je to u pitanju :lol:
Umesto da je kao svaki rasni muzjak odvede u wc i divlje istorba dok joj je glava u wc sholji a gajba piva na ledjima :lol:

Pa verovatno je mislila ili da bude miran, da ne pravi sranja ili da deluje kao da je opasan baya koji je blago nezainteresovan za dogadjaje oko njega
 
Sedim ja večeras u nekom klubu i pored mene prolaze riba i tip...i riba kaže tipu ‚‚Sedi tu i budi cool‚‚.

E sad mene interesuje, kako to on treba da bude cool?!:confused:

Ajd' vi sad meni recite, pošto sam ja očigledno pala s kruške.:p

Secam se pre dosta godina kako na kraju Kneza voda jedan mali nabijeni napirlatanu devojku za glavu i vrat visu od njega... Stegao je preko nadlaktice, cedi je... Stizu na sam kraj strafte, okrece je grubo i jos grublje prosikta:

"Jos jedan krug!"...

Znaci - iznajmio, oteo... Samo da bi pokazao kako on moze da "ima" dobru ribu.

Tako da je mozda ona dovela meso, da se pokaze. Ili je meso glOOpo, pa mora da se naredjuju radnje&ponasanja...
 

Back
Top