nivoi prevare???

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.199
"sreco to je bio samo sex, nista mi nije znacilo, pa ti znas da ja tebe najvise volim"
"sreco ta osoba meni nista ne znaci samo smo se ljubili"

i slicne fraze....

jel sad sledi kad sreca treba da oprosti jer boze moj to mu/joj nista nije znacilo
a pita li se ta sreca da li je njoj/njemu znacilo? :lol:

dakle ono sto ocem da vas priupitam je to da li imate neke granice pri prevari i oprastanju, da li klasifikujete prevare, tipa ma ok samo su flertovali nista strasno, ili ma ok samo smo se kresnuli nisam ga prevarila...i sl

sta je za vas prevara, dokle prastate i pustate a kada reagujete (bilo da varate il ste prevareni)?

vazi za oba pola


(ps: ne nije me niko prevario i nisam ja nikoga prevarila... :lol:)
 
Praštao ne praštao, muškarac kojeg žena prevari je kod iste ugasio... On za nju postaje "Onaj moj nesrećnik", i bolje mu je da ne prašta, već da pakuje kofere ili tera rospiju napolje...
Kod muških je, međutim, švaleracija normalna stvar, i žene bi trebalo da zažmure, sem kad tip potpuno poblesavi i zaljubi se u drugu...a kako je zaljubljivanje karakteristika baš vernih muževa (miran, miran, pa kad otkrije slast - otkači), formula je jasna: švalera čuvajte, ali mu stalno čantrajte, a vernog otkačite čim mu se desi prvi kiks :lol:
 
"sreco to je bio samo sex, nista mi nije znacilo, pa ti znas da ja tebe najvise volim"
"sreco ta osoba meni nista ne znaci samo smo se ljubili"

i slicne fraze....

jel sad sledi kad sreca treba da oprosti jer boze moj to mu/joj nista nije znacilo
a pita li se ta sreca da li je njoj/njemu znacilo? :lol:

dakle ono sto ocem da vas priupitam je to da li imate neke granice pri prevari i oprastanju, da li klasifikujete prevare, tipa ma ok samo su flertovali nista strasno, ili ma ok samo smo se kresnuli nisam ga prevarila...i sl

sta je za vas prevara, dokle prastate i pustate a kada reagujete (bilo da varate il ste prevareni)?

vazi za oba pola


(ps: ne nije me niko prevario i nisam ja nikoga prevarila... :lol:)

nema...nivoa
postoji samo jedna...vrsta...prevare
 
aj da docaram jos malo

bese tema o flertu pa su se mnogi izjasnili da to nije nista
pa onda znam slucajeve de par raskida jer je neko od njih pricao s suprotnim polom tipa na poslu i sl...kolege i sl...pod parolom - varas me

nekako ispade da je pojam prevara individualna stvar, mozda bi trebalo na pocetku veze naglasiti tipa mozes da ih karas al ne smes da ih ljubih u usta ...:lol:...salim se malo


aj sad vi sta ste se ucutali...jeste sexomani il jok :zper:
 
pa za mene licno flert je prevara, mislim ne bi mirno sedela i gledala tako nesto, ili radila a u vezi sam

al mene interesuje da otvorite dusu :zper: koje su granice ?

Srećo, kad nisam mogao da se otvorim na onoj temi o "pozadinskom" seksu, neću moći ni ovde. :rumenko:
Ne flertujem kad sam s nekim u vezi, takođe, ako to radi osoba koju volim to mi je blago rečeno nerazumljivo. Mogu da ne reagujem do izvesne granice, a to je najčešće onaj momenat kad prestane posvećenost u vezi, kad je partnerki bitnije namigivanje sa strane nego razrogačen pogled u krevetu. Znam da se flert može okončati prevarom i zato ne bi trebalo ulaziti u ozbiljne veze sa osobama koje uživaju u tom vidu zabave. :D
 
"sreco to je bio samo sex, nista mi nije znacilo, pa ti znas da ja tebe najvise volim"
"sreco ta osoba meni nista ne znaci samo smo se ljubili"

i slicne fraze....

jel sad sledi kad sreca treba da oprosti jer boze moj to mu/joj nista nije znacilo
a pita li se ta sreca da li je njoj/njemu znacilo? :lol:

dakle ono sto ocem da vas priupitam je to da li imate neke granice pri prevari i oprastanju, da li klasifikujete prevare, tipa ma ok samo su flertovali nista strasno, ili ma ok samo smo se kresnuli nisam ga prevarila...i sl

sta je za vas prevara, dokle prastate i pustate a kada reagujete (bilo da varate il ste prevareni)?

vazi za oba pola


(ps: ne nije me niko prevario i nisam ja nikoga prevarila... :lol:)

Kada bi me muz prevario jedino sto bih zelela je da mi on sam to kaze,da ne bih cula od drugih.Tada bih razmislila sta i kako.To su teske situacije i iz ove perspektive ne znam sta bih uradila.
 
Aha...sve trči da ti kaže :lol:
U tome je i problem što se prevare tiče, a i njenih nivoa - sve to treba dokazati :D

sta ima da dokazuje ako na tvoje oci recimo flertuje? a tebi to smeta ili ne?
sta ima da dokazuje ako si neki pacenik pa ti za prevaru smatras i pozdravljanje komsije u radnji pa odma dizes halabuku, mislim ima nas razni s raznim pogledima na svet i na to kako funkcionise, ja ovde pokusavam da govorim o individualnom vidjenju stvari

koliko je mnogo, koliko je za zazmuriti?
ne o dokazivanju, nego o tome da ste vec dokazali ma kakav to vid prevare bio, prevare u vasem smislu

banalne primere dajem da docaram, ocu od vas da cujem primere de vam je granica?
 
Kada bi mi ovo rekao mogao bi da dobije smo pesnicu među oči.:manikir:Pa bi bi ličio na pandu:zcepanje:

o tome pricam
e a cesto koriscena fora u filmovima, al ne cuh je nikad u rl (srecom) a ni kao trac iz rl-a

palo mi na pamet ko primer, inspiracija je svuda oko nas

mislim meni je ta izjava smesna
kakove veze sto njemu recimo nije znacilo nista kad bi meni znacilo sve? mislim kolko treba si samoziv ebo te
a da ne pricam o tome kako bre neko uopste moze da krese okolo pod parolom volim ja svoju zenu, devojku, sta god

mozda sam ja staromodna ali neke stvari ne kapiram

ne kapiram ni onu temu da flert nije nista sta ima veze i te fore ( e ne prozivam nikoga samo mi je inspiracija za primere) mislim sta ima da flertujes s bilo kim ako volis nekoga i s njim si, sta kao mora se dokazujes i dalje, zar nije dovoljna ljubav te osobe i tvoja prema njemu/njoj...
 
Granica zavisi od toga s kim si, od toga koliko ti je stalo do osobe s kojom si, nije to univerzalno...

bingo
ovo je vro bitan faktor

e sad postavlja se pitanje ako recimo dopustis neke stvari da li to znaci da manje volis od nekoga ko ih ne dopusta (uzmi za primer bilo sta sto bi moglo da se podvede koa prevara u tvom svetu)?

jel to znaci da ovi recimo u otvorenim vezama manje vole? (opet samo primer)

skoro sam gledala neku emisiju o svingovanju i ljudi potpuno normalno to rade a vicu na sav glas da se vole nema vece ljubavi...ja ovo ne kontam stvarno, mozda sam zatucana :lol:
 
o tome pricam
e a cesto koriscena fora u filmovima, al ne cuh je nikad u rl (srecom) a ni kao trac iz rl-a

palo mi na pamet ko primer, inspiracija je svuda oko nas

mislim meni je ta izjava smesna
kakove veze sto njemu recimo nije znacilo nista kad bi meni znacilo sve? mislim kolko treba si samoziv ebo te
a da ne pricam o tome kako bre neko uopste moze da krese okolo pod parolom volim ja svoju zenu, devojku, sta god

mozda sam ja staromodna ali neke stvari ne kapiram

ne kapiram ni onu temu da flert nije nista sta ima veze i te fore ( e ne prozivam nikoga samo mi je inspiracija za primere) mislim sta ima da flertujes s bilo kim ako volis nekoga i s njim si, sta kao mora se dokazujes i dalje, zar nije dovoljna ljubav te osobe i tvoja prema njemu/njoj...

Može tebi da bude smešno koliko hoćeš ali njemu ne bi bilo smešno posle udarca među oči.Nisam ja sisala vesla da mi prodaje takve priče.:manikir:
 

Back
Top