izguubljen slucaj...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
ste imali nekad situaciju da upoznate osobu..koja je bas to izgubljen slucaj...ja sam upozno jednu..ima par meseci..i ono imao utisak da u nasoj komunikaciji ja pravim greske....i imao sam taj utisak stvarno dugo..a onda sam skonto da izigravam budalu..i da je ta osoba stvarno emotivno izgubljen slucaj..posesivna,nikad ne priznaje svoju krivicu.....
i sad ja sam zavrsio sa tom osobom..al ona me konstantno smara..ne direktno naravno...al mi inplicira da sam stoka i da sam ja sve sjebo.(ima moje krivice..istina i to dosta.al bi voleo i da je ta osba svesna iste)..i kroz komunikaciju sa drugima me provlaci i konstantno me provocira..a ja samo pokusavam da zavrsim sa tom osobom jednom za svagda...dal ste imali neku slicnu situaciju u zivotu??/
 
ja jesam
i ta osoba je 100x molila za sansu,i ja debil
dozvolila sebi da me isti ubedi kako mi se svidja.........i izigravao ludilo.........a samo sam sluzila kao prilika neiskusnom,socijalno retardiranom klincu
i posle toga je ona kao nesto preko *****,i ja skap kako stoje stvari
ono-znala sam da je pi.cka,ali tolika ne
i ono,bas sad razmisljam,da kada sam vec olos,budem olos do kraja pa razvezem jezik...videcemo:think:
 
Poslednja izmena:
@mrs_sick
pa samo blokujesh tu osobu ako je na msnu ili kazhesh da smara i to je to :lol:

@tema
i dalje se druzhim sa jednom takwom osobom ali swa sretja ona ne zhiwi u srbiji pa se widjamo 3-4 puta godishnje i ceo letnji raspust me smara :mrgreen:
 
Izbegavanje i bez suvisnih komentara kada ste prinudjeni da se gledate. Ako je net u pitanju - blokada. Mora jednom da shvati da - nema vise.

Pri tom ne ulazim cija je greska, ko je vise kriv jer nikad samo jedna strana nije kriva, ali ako nema normalnog razgovora i dogovora - mora i kretanje da bude u drugom pravcu.
 
ste imali nekad situaciju da upoznate osobu..koja je bas to izgubljen slucaj...ja sam upozno jednu..ima par meseci..i ono imao utisak da u nasoj komunikaciji ja pravim greske....i imao sam taj utisak stvarno dugo..a onda sam skonto da izigravam budalu..i da je ta osoba stvarno emotivno izgubljen slucaj..posesivna,nikad ne priznaje svoju krivicu.....
i sad ja sam zavrsio sa tom osobom..al ona me konstantno smara..ne direktno naravno...al mi inplicira da sam stoka i da sam ja sve sjebo.(ima moje krivice..istina i to dosta.al bi voleo i da je ta osba svesna iste)..i kroz komunikaciju sa drugima me provlaci i konstantno me provocira..a ja samo pokusavam da zavrsim sa tom osobom jednom za svagda...dal ste imali neku slicnu situaciju u zivotu??/

Al je najgore kada takve osobe za svoje greske pokusaju da optuze tebe...Imao dosta takvih slucajeva.To me nekada nerviralo, sad samo iskulirami produzim dalje...
 
Imao sam takav sluchaj , onako dobra i pametna osoba ali sve svodi na sebe , ako se neshto desilo ona je kriva , ako je dobro , ona je zasluzhna , ako neko neshto uradi onda je to uradio zbog te osobe , na kraju me je smorilo i vishe nismo u kontaktu .
 
ste imali nekad situaciju da upoznate osobu..koja je bas to izgubljen slucaj...ja sam upozno jednu..ima par meseci..i ono imao utisak da u nasoj komunikaciji ja pravim greske....i imao sam taj utisak stvarno dugo..a onda sam skonto da izigravam budalu..i da je ta osoba stvarno emotivno izgubljen slucaj..posesivna,nikad ne priznaje svoju krivicu.....
i sad ja sam zavrsio sa tom osobom..al ona me konstantno smara..ne direktno naravno...al mi inplicira da sam stoka i da sam ja sve sjebo.(ima moje krivice..istina i to dosta.al bi voleo i da je ta osba svesna iste)..i kroz komunikaciju sa drugima me provlaci i konstantno me provocira..a ja samo pokusavam da zavrsim sa tom osobom jednom za svagda...dal ste imali neku slicnu situaciju u zivotu??/
Dečače,tebe doista zanima moja prošlost (ili prošlost svakog korisnika) ili ti treba savet i da te neko stavi na noge,da emotivno očvrsneš i/ili tome slično.
Uzas...
A da se vas dvoje nadjete na kafi?

Legenda. :)
Tebe sam video kad si prolazio pored 5. gimnazije. ;)
 
ste imali nekad situaciju da upoznate osobu..koja je bas to izgubljen slucaj...ja sam upozno jednu..ima par meseci..i ono imao utisak da u nasoj komunikaciji ja pravim greske....i imao sam taj utisak stvarno dugo..a onda sam skonto da izigravam budalu..i da je ta osoba stvarno emotivno izgubljen slucaj..posesivna,nikad ne priznaje svoju krivicu.....
i sad ja sam zavrsio sa tom osobom..al ona me konstantno smara..ne direktno naravno...al mi inplicira da sam stoka i da sam ja sve sjebo.(ima moje krivice..istina i to dosta.al bi voleo i da je ta osba svesna iste)..i kroz komunikaciju sa drugima me provlaci i konstantno me provocira..a ja samo pokusavam da zavrsim sa tom osobom jednom za svagda...dal ste imali neku slicnu situaciju u zivotu??/

jel to pricas o hator? z:mrgreen:
 
da,bas sam neki dan krenula na lecenje
ne *****j,prvi seres
da-ali imas pedera kao karakternu osobinu
u tom je to smislu bilo

ne vidim sta ti imas veze sa mojom orijentacijom? :think:
sta jos je vise cudno sa obzirom da imam devojku? :think:
Ali opet svakako nemas apsolutno nikakve veze sa mojom orijetnacijom. I molio bih te da prestanes da me spamujes, inace ides na ignor listu. Pozz
 
ne vidim sta ti imas veze sa mojom orijentacijom? :think:
sta jos je vise cudno sa obzirom da imam devojku? :think:
Ali opet svakako nemas apsolutno nikakve veze sa mojom orijetnacijom. I molio bih te da prestanes da me spamujes, inace ides na ignor listu. Pozz

karakerna osobina,you moron
kad uzmes moje ime u usta,odgovaram
i kad se ponasas bas kretenasto,pa da ti otvorim oci
apsolutno me zzabole
koja pretnja
:roll:
 
Pa vidis ja nikada za razliku od tebe, se ne hvalim svojim ocenama, niti skolovanjem. Ja vise volim da vodim raspravu argumentima, radije nego pozivanjem na (sopstveni) autoritet :roll:

decko,ae ti uzmi stapic za usi,ili nesto duze i ostrije,pa ga bas jako grni u uvo,moze?
ja se ne hvalim ocenama,niti sam ih spominjala
kazi mi-kako ti to bolje znas istoriju od mene?
objektivno-to se na forumu ne moze pokazati
tako da mozes samo da *****s
 

Back
Top