Praviti se pametan

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
kad primetite da se neko konstantno duva,izigrava ludilo,a znate kako stoje stvari in reality,sta raditi?
pogotovo se odnosi na one koji su fini kada ste nasamo,a nakon toga-furanje........
raskrinkati ga pred svima,reci sve sto znate o njemu(za mene je odgovor da samo ukoliko me neko posteno iznervira,a i to radim samo u afektu),ili pustiti istu da zivi u zabludi........?
ili probati na finjaka?
pokusah i to par puta,ali bude-izvini,i onda jovo nanovo..........
i da li ste sami skloni kurcenju?
i ono,neke vasa uduvavanja..........
ja-sad i ne bas
pre-najuza moguca trenerka,i pokret:rumenka:
znaci,tema se odnosi na kurcenje sa i bez razloga
 
Poslednja izmena:
ja mislim da takvim ljudima nema pomoci, jer je to sve stvar kompleksa, samo cete i vi da ispadnete protiv njega i da pocne da vas mrzi i gleda kako da vam vrati milo za drago, mada postoji velika sadisfakcija kada malo spustite na zemlju takve ljude... :)
 
Мени не смета. Нек' се дува, баш ме боли брига. У ствари, кад боље размислим, мени ништа не смета. Не, само ми смета када се неко константно жали да му смета туђе понашање. Али и то игноришем. Ваљда сам скрпила поенту(која нема никакве везе са темом).
Дакле, заиста ме боли брига за људе који се курче. Саслушам/одгледам њихов наступ и живот иде даље.
А не знам да л' се курчим понекад. Ваљда свако то понекад ради. Или ради нешто што би другима деловало као курчење.
И надам се да реч курчење није цензурисана и да неће изаћи оне звездице.
 
Pa ono, svako ko se ku*či, logično da se folira.
Šta da mu kažem, ne mogu ja ništa tu da učinim.
Možda ga spustim malo u društvu, ali ono... društvo već zna. ;)

A ja to inače ne radim, ne kapiram poentu.
 
kad primetite da se neko konstantno duva,izigrava ludilo,a znate kako stoje stvari in reality,sta raditi?
pogotovo se odnosi na one koji su fini kada ste nasamo,a nakon toga-furanje........
raskrinkati ga pred svima,reci sve sto znate o njemu(za mene je odgovor da samo ukoliko me neko posteno iznervira,a i to radim samo u afektu),ili pustiti istu da zivi u zabludi........?
ili probati na finjaka?
pokusah i to par puta,ali bude-izvini,i onda jovo nanovo..........
i da li ste sami skloni kurcenju?
i ono,neke vasa uduvavanja..........
ja-sad i ne bas
pre-najuza moguca trenerka,i pokret:rumenka:
znaci,tema se odnosi na kurcenje sa i bez razloga

Od takvih osoba jednostavno bezim..umorilo me bezuspesno pokusavanje da to smirim..al *** sada od takvih osoba bezim,ali bukvalno stvarno cim dodju ja se sklonim,ne prija mi takvo drustvo..
 
Ne kontam temu,na koje kurcenje mislis,agresivnost ili na umisljenost?
pa ne vidim u cemu je problem ako drzim do sebe,ako imam taj stav mozda se i to moze nazvati kurcenje ali bitan je odnos prema drugima,e takav odnos prema drugima je pogresan

Btw a to izigravanje ludila,ja se uvek sprdam da izigravam ludilo:mrgreen:, drugovi kontaju ,lokalni oblik sprdnje:mrgreen: ali ko me onako 'uhvati' da ne zna oma padne pogresna procena,i posle pa kako si ti fin neki decko, ko bi rekao:mrgreen: eto:D
 
Poslednja izmena:
Sklon sam da zajebavam i sebe i druge , i kad sam sa malim i sa velikim drushtvom raspalim paljbom po svakome , a mogu i da budem fin , tako da nije ono uobichajeno kurchenje , lepshe mi je da se svi lepo nasmejemo nego da se kurchim .
Ali dobro je shto mogu da budem fin .
 
Ma što bi se to tebe ticalo, to je ionako njen/njegov život, pusti je/ga da živi onako kako zna i ume!

Kaže se nešto ovako, tj. ima ona izreka: Do juče sam bio pametan pokušavao sam da promenim svet, a danas sam mudar pa menjam samo sebe! (p.s. i to na bolje!!!)
 

Back
Top