SUZAVAC ;-)

imam potrosen do pola, hoces to za pristojnu cenu?
bolje je od suzavca, ne znam sta da radim sa njim jer putujem i ne mogu da ga nosim sa sobom...

CS-gas 18001, nadji na netu sta je pa reci da li te interesuje...
 
anakin:
jagodica:
anakin:
ehm...da...ne prskati direktno u oci, nos, usta...
gde prskas ako napadnu onda? u ...?
nabavlja se preko neta?
jeste...preko neta...od mene... :lol: :lol:
otkud bre znam za sta coveku treba...mozda mu treba za lozenje...a iz nehata spali nekom oko...a ja ne bih necije oko da nosim na dusi...
a inace, prskas gde stignes....yebiga...

znam devojku koja ga je redovno vukla u torbi i nije stigla da ga upotrebi kad joj je bilo najpotrebnije. Istrgli su joj torbu sa sve suzavcem :D Da ne pominjem koliko puta je imala frku sa raznim obezbedjenjima jer ga je vukla svuda sa sobom. Zaboravih tKo je pitao za suzavac, ali ja predlazhem beseball palicu. Odradi$ $ta ti treba i ne vuche$ vi$e za sobom :)

 
cLick - OR - Die:
anakin:
jagodica:
anakin:
ehm...da...ne prskati direktno u oci, nos, usta...
gde prskas ako napadnu onda? u ...?
nabavlja se preko neta?
jeste...preko neta...od mene... :lol: :lol:
otkud bre znam za sta coveku treba...mozda mu treba za lozenje...a iz nehata spali nekom oko...a ja ne bih necije oko da nosim na dusi...
a inace, prskas gde stignes....yebiga...

znam devojku koja ga je redovno vukla u torbi i nije stigla da ga upotrebi kad joj je bilo najpotrebnije. Istrgli su joj torbu sa sve suzavcem :D Da ne pominjem koliko puta je imala frku sa raznim obezbedjenjima jer ga je vukla svuda sa sobom. Zaboravih tKo je pitao za suzavac, ali ja predlazhem beseball palicu. Odradi$ $ta ti treba i ne vuche$ vi$e za sobom :)

U bre palica,što si ratoboran?Možda čovek hoće samo da postane kolekcionar :wink: :wink:
 
0077:
cLick - OR - Die:
znam devojku koja ga je redovno vukla u torbi i nije stigla da ga upotrebi kad joj je bilo najpotrebnije. Istrgli su joj torbu sa sve suzavcem :D Da ne pominjem koliko puta je imala frku sa raznim obezbedjenjima jer ga je vukla svuda sa sobom. Zaboravih tKo je pitao za suzavac, ali ja predlazhem beseball palicu. Odradi$ $ta ti treba i ne vuche$ vi$e za sobom :)

U bre palica,što si ratoboran?Možda čovek hoće samo da postane kolekcionar :wink: :wink:

:) Ja sam govorio o preventivi :wink:
 
anakin:
imam potrosen do pola, hoces to za pristojnu cenu?
bolje je od suzavca, ne znam sta da radim sa njim jer putujem i ne mogu da ga nosim sa sobom...

CS-gas 18001, nadji na netu sta je pa reci da li te interesuje...

Mislim da i ja imam pola bochice, pa cje ti to dati jednu celu. Mislim ne celu bochicu, vecj tu kolichinu.

Sad cju da vidim.....
 

Back
Top