A kako se vodi ljubav ?

hahahha...nis' ja ne moram :P
i ne radi se o neobicnosti...:P realno je kao i udar groma,rekoh :zper:
zato mnogi i beze u hebanje,a to je tek kao da te sibica ogreje...jedva da osetis :P

stid nema veze sa neiskrenoscu.naprotiv.stid ima veze sa iskrenoscu:P

e,bre,marlon...:think:sta ti to navodis....? sta je javno ?

:think::zplez:
 
jos nisi vodio ljubav dacho:P
osetices,jer nije svaki sex vodjenje ljubavi...:P
e,sad....hebeno moze biti ako to bude na jednu noc.....;):P

Čini mi se da govorim o jezičkim zavrzlamama, meni su to sinonimi, ne ocenjujem nazivom dotične aktivnosti njen karakter.
Otkud ti to? Meni jeste svaki, zato što seks imam isključivo sa ženama koje zavolim. Može da se desi i da ta "ljubav" traje jednu noć, ako sam baš takve kurate sreće. :rumenko: :rotf: :p
 
Čini mi se da govorim o jezičkim zavrzlamama, meni su to sinonimi, ne ocenjujem nazivom dotične aktivnosti njen karakter.
Otkud ti to? Meni jeste svaki, zato što seks imam isključivo sa ženama koje zavolim. Može da se desi i da ta "ljubav" traje jednu noć, ako sam baš takve kurate sreće. :rumenko: :rotf: :p

:think:

:eek: neopredeljen :P

Ako je tako,onda ti skidam kapu dacho...:P:cmok2:

Ja to ne uspevam bas cesto.

Naravno da naziv nije bitan.Vec ono sto osecamo.:P
 
Naučio sam na LjiSu šta je sex, šta je torbanje, šta je j'ebanje, kako se ****** trpaju u žuto ali nigde ne pročitah, kako se vodi ljubav ili mi je to promaklo jer ne čitam baš svaki post.
Ustvari, nisam ni od jednog forumaša još video i pročitao, kako se vodi ljubav.

Pa ovako...
Mrcite se kao stoke, ejakuliras joj po lobanji, saketas po dupetu, davis, stavljas bilijarsku kuglu u usta, ona ti pusi, drka, lize jaja...
I kad zavrsite i kad pocne da ti ***** kako je sa nekim npr. Nemanjom vodila ljubav uz latice ruza i bolero, kazes joj da ne s.ere i da Nemanja laze ko pas-i da je to sto ste imali pre 5 minuta vodjenje ljubavi...

:)
 
:think:

:eek: neopredeljen :P

Ako je tako,onda ti skidam kapu dacho...:P:cmok2:

Ja to ne uspevam bas cesto.

Naravno da naziv nije bitan.Vec ono sto osecamo.:P

Boldovano: To je ključna stvar u svoj ovoj priči, ne može se po nazivu procenjivati kakav je odnos, mrljavo ili žestoko, pa onda ima drugačije "ime". Bezveze, uostalom savršen seks je kombinacija ritma, sve ostalo su gluposti, ne može se seksu na osnovu tempa i intenziteta menjati naziv. :D

Ne uspevaš da nađeš partnere koje ujedno i voliš? :confused: Zašto li ti ne verujem? :zag:
 
Naučio sam na LjiSu šta je sex, šta je torbanje, šta je j'ebanje, kako se ****** trpaju u žuto ali nigde ne pročitah, kako se vodi ljubav ili mi je to promaklo jer ne čitam baš svaki post.
Ustvari, nisam ni od jednog forumaša još video i pročitao, kako se vodi ljubav.

sad cu ti ja potanko objasnim

dakle uvatis devojku da ti pusi, dok ti ona pusi ti joj neki predmet( tipa drska noza, drvena drska od konjica za jahanje (onaj za malu decu), svecu ili bilo sta) guras za to vreme u pickku...e tako se vodi ljubav :mrgreen:

zahvalnost za ovo objasnjenje pripada jednoj devojci koja bilo koji pojam koji oznacava seksualno opstenje sa deckom naziva "vodjenje ljubavi" :dash:
(pr: jao juce smo vodili ljubav, pa onda ide neki od opisa gore pomenutih :mrgreen:)

eto priznaj da se sad osecas prosvetljeno :lol:
 
Naučio sam na LjiSu šta je sex, šta je torbanje, šta je j'ebanje, kako se ****** trpaju u žuto ali nigde ne pročitah, kako se vodi ljubav ili mi je to promaklo jer ne čitam baš svaki post.
Ustvari, nisam ni od jednog forumaša još video i pročitao, kako se vodi ljubav.

Pa nekako to nije ljubav..
Mislim, sve to zajedno sa izostrenim osecajima za dodir, neciji ukus, miris je vise zaista zaljubljenost.
Dok ona iz caure predje u leptira, stanje seksa i ljudi se izmeni. Iznutra ritam pocinje bivati sporiji. Cini mi se nekad da je poneta sacuvati taj sporiji ritam..
Ako on dodje do ravne linije.. pa, znate vec kako ide, nesto je mrtvo, ne?
Ako zanemarite algor mortis i dekopmoziciju veze.. pa, i to je zivot.. mozda..
Naravno, gusenica nema gracioznost jednog leptira..
No, gusenica daje.. osecaj za stvari, kao da.. kao da.. kao da postoji.. smisao..
Ljubav je spor ples..
Blah..
 
Pa ovako...
Mrcite se kao stoke, ejakuliras joj po lobanji, saketas po dupetu, davis, stavljas bilijarsku kuglu u usta, ona ti pusi, drka, lize jaja...
I kad zavrsite i kad pocne da ti ***** kako je sa nekim npr. Nemanjom vodila ljubav uz latice ruza i bolero, kazes joj da ne s.ere i da Nemanja laze ko pas-i da je to sto ste imali pre 5 minuta vodjenje ljubavi...

:)

:eek:

i ti bio sa njom :roll:
 
hahahha...nis' ja ne moram :P
i ne radi se o neobicnosti...:P realno je kao i udar groma,rekoh :zper:
zato mnogi i beze u hebanje,a to je tek kao da te sibica ogreje...jedva da osetis :P

stid nema veze sa neiskrenoscu.naprotiv.stid ima veze sa iskrenoscu:P

e,bre,marlon...:think:sta ti to navodis....? sta je javno ?

:think::zplez:

stid prema sebi i podsvesnom u tebi a ne prema drugima... procitaj jos jednom :roll:
 

Back
Top