Zrće
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Zrće

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Smile Zrće

Gledao sam dosta klipova na Youtube o Zrću i djeluje mi super. Mislio sam mozda otici tamo sledece ljeto, pa me zanimaju iskustva ljudi koji su tamo bili. Cijene, smjestaj, provod, gostoljubivost itd...

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Zrće

Gde je to???
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

U Hrvatskoj, na ostrvu Pag. Evo jednog klipa https://www.youtube.com/watch?v=dQZVEc2Hj54&feature=channel_page

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Ovo je klip od prije 2 godine, vjerujem da je sad jos bolje tamo!

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

ne mogu da verujem

bio sam tamo i ove i prošle godine u augustu al na dva dana (bili na proputovanju Jadranom)

tad je najbolje otići jer Hrvata gotovo nit nema...cene pićajesu ko npr- cene u centru Zagreba al još ovek jeftinije nego na Stradunu Dubrovnika

imati dve najpoznatije diskoteke u Hrvatskoj tamo i još par manjih diskoteka i kafića i partiji su svaki dan maltene 24 časa dnevno
    ono mi se dogovorili 2-3 dana uvrh glave ...al za prave partijanere OAZA
    kažem sve sami stranci i komada cura i dečki ko u oriiči vredi videti...prosto čovek da ne veruje da tako nešto uopšte i postoji u Hrvatskoj
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

e da

za one koji vole koktele u diskoteci Papayi prave odlične

a evo fore kako se ogrebat za koji za DŽ...kad dođete na plažu stavite si ručnik na delu plaže od Papaye i dobijete jedan gratis u periodu od 14-16h

svaki po jedan gratis...i ako vas je 4-5 ušparate 300 kuna (cca 3000 din) a pijete koktel

i čim dobijete odma iskoristite jer kasnije nastanu gužve jer dnevni partiji traju do 20 sati a onda se priprema za nočni a tada ne možete koristiti taj bon

a od ponude ima svega i svačega...banđiđamping, daskanje, skijanje na vodi,...ljudi plešu u diskotekama (otvoreni tip, na plaži u moru...ma loodilo

vredi videti
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •