Zamislite Hrvat živi u Hrvatskoj a ne mrzi Srbe i šta sad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

muskokrk

Poznat
Poruka
8.295


Nisam dugo na Krstarici , tražeći nešto drugo naišao sam na nju te se zaiteresirao i počeo pratiti prvo putovanja jer me to zanima a usput i politiku.
Bio sam iznenađen kad sam shvatio da se svaka tema pretvori u


HRVATI MRZE SRBE SRBI MRZE HRVATE zatim na red dolaze ustaše i četnici pa zadnji sukob ( koji nisu pokrenuli građani ni Srbije ni Hrvatske več oni koji nam se smiju odozgora )

Što se mene tiče evo Vam svima prilika ( SA OVE I ONE STRANE ) pa počnite.......

Ja ču probati opravdati svoj:dash: stav koji nadam se djeli velika večina SVUGDJE
 
Poslednja izmena od moderatora:
Хеј Мушки.
Па ти си нормалан човек. Знаш своје порекло.
Знаш да су Дубровник, Залеђе са острвима насељавали Срби,
који су изненада нестали у прошлом веку.
Ти си један од ретких, који зна своје корене.
ДОБРО ДОШО БРАТЕ.;)
 


Nisam dugo na Krstarici , tražeći nešto drugo naišao sam na nju te se zaiteresirao i počeo pratiti prvo putovanja jer me to zanima a usput i politiku.
Bio sam iznenađen kad sam shvatio da se svaka tema pretvori u


HRVATI MRZE SRBE SRBI MRZE HRVATE zatim na red dolaze ustaše i četnici pa zadnji sukob ( koji nisu pokrenuli građani ni Srbije ni Hrvatske več oni koji nam se smiju odozgora )

Što se mene tiče evo Vam svima prilika ( SA OVE I ONE STRANE ) pa počnite.......

Ja ču probati opravdati svoj:dash: stav koji nadam se djeli velika večina SVUGDJE

..Hrvati ne mrze Srbe..niti Srbi mrze Hrvate...to je moj stav...
 
Ako sam te dobro razumio sinko, ti si hrvat koji ne mrzi srbe, ili sam pogresno procitao..
Zar tu treba da bude nesto neobicno????

Ako je tako, onda si veoma redak primerak svog naroda, koji ne mrzi..
Ne kazem ovo slucajno, jer, evo ti cica koji odgovara na tvoja pitanja, kaze da je prosao rat, izbeglistvo, mnogo ruznih stvari i pored svega, nije ni znao pre a ni sada, niti je naucio da mrzi IKOGA..

Elem, bez da se uvredis, nisi otkrio toplu vodu, ali sigurno mozes reci za sebe da si posten covek, ako je tako kao sto kazes.. sve ostalo spada u neke druge stvari..

Pogledaces verujem neka moja pisanja, ali u njima nigde neces naci mrznju, vec iskljucivo odgovore na pitanja, te moja misljenja, ili stavove..
Zar to nije malo neobicno, ipak, mrznja se da videti na sto postova unazad, bez da ih citas..

Kako, god nastavak teme ce ti sve reci..
Ali mrznja je nesto sto ne stanuje u mom srcu i dusi, s tim da imam i pravo i nacin da nekom odgovorim za kojekakva pitanja, sto se ne moze da svrsta pod mrznju..

Pre nego ikad doneses neki zakljucak, prvo se preispitaj...

Ali vec ja odoh u diskurse, pa da ne bi stavljam

Tacka :rtfm:
 
..Hrvati ne mrze Srbe..niti Srbi mrze Hrvate...to je moj stav...
Jelte, kolicu fino???
ALI, citajuci tvoje postove, i pocesto "ratujucu" s tobom na Krsti ja dodjoh do sasvim suprotnog zakljucka.
Imas li ti obicaj da se nekad vratis pa procitas sta si kad postovao, ili svaki put postujes onako na prvu, zavisi vec na koju si nogu ustao. A sudeci kakve si izjave davao o Srbima, meni se cini da svaki put ustanes na levu.
 
Ae shvatam ove zalutale zenskinje,ali ovi nazovimo muskarci.......
e045.gif


:mrgreen:
 
Jelte, kolicu fino???
ALI, citajuci tvoje postove, i pocesto "ratujucu" s tobom na Krsti ja dodjoh do sasvim suprotnog zakljucka.
Imas li ti obicaj da se nekad vratis pa procitas sta si kad postovao, ili svaki put postujes onako na prvu, zavisi vec na koju si nogu ustao. A sudeci kakve si izjave davao o Srbima, meni se cini da svaki put ustanes na levu.

..OK..daj postove..gdje sam ja iskazao mrznju...prema Srbima...:rtfm:..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top