chitchat za tinejdzerke

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Jeste li lepe bez sminke, tinejdzerke, i koliki znacaj pridajete ulepsavanju?

Sta mislite kako momci gledaju na devojke koje su uvek maksimalno doterane,kako na one koje od sedam dana u nedelji dva odmore od mejkapa, a kako na one koje se nikad ne sminkaju?
Koji ste tip vi i koliko vam sminka i ostala bjuti pomagala uticu na samopouzdanje?
 
Jeste li lepe bez sminke, tinejdzerke, i koliki znacaj pridajete ulepsavanju?

Sta mislite kako momci gledaju na devojke koje su uvek maksimalno doterane,kako na one koje od sedam dana u nedelji dva odmore od mejkapa, a kako na one koje se nikad ne sminkaju?
Koji ste tip vi i koliko vam sminka i ostala bjuti pomagala uticu na samopouzdanje?

Pa šta znam....da li sam lepa??To bi drugi morali da procene...e sad...sebi??Kako kad sam raspoložena...
Pa mislim da to njima ne znači sve dok je ukusno...mislim da nije u fazonu da moraju da stružu puder sa nje...a što se tiče ovih što se ne šminkaju??Šta znam...nikad o tome nisam razmišljala...
 
sminkam se i to svaki dan , ali ne da bih se svidela drugima i sl nego zato sto jednostavno volim da se sminkam ... ne stavljam nikakvu napadnu sminku , cisto da je imam na licu ... a nekada mi jednostavno dosadi pa se ne sminkam po mesec dana ... sve zavisi od toga kako mi dune :mrgreen:
a sto se tice devojaka sto su uvek maksimalno doterane ... vecina tipova koje ja znam takve devojke posmatraju kao nesto sto bi zeleli da odvuku u krevet i nista vise od toga ...
 
Jeste li lepe bez sminke, tinejdzerke, i koliki znacaj pridajete ulepsavanju?

Nisam lepa ni sa šminkom... pridajem jako veliki značaj inače, uvek pokušavam što lepše da izgledam.


Sta mislite kako momci gledaju na devojke koje su uvek maksimalno doterane,kako na one koje od sedam dana u nedelji dva odmore od mejkapa, a kako na one koje se nikad ne sminkaju?

Prvo, hm, preterivanje, drugo, taman kako treba, je*ena zlatna sredina i zadnje pretpostavljam da je mnogima "prirodno najlepše".


Koji ste tip vi i koliko vam sminka i ostala bjuti pomagala uticu na samopouzdanje?
Ja sam donekle tip jedan, ali ne moram uvek da budem tip-top, jer ne stavljam ništa previše napadno.
Utiču, prilično dosta, ali, samo, na koje samopouzdanje? :confused:
 
pa ono nasminkala sam se sto kazu "u fullu" jednom u zivotu
i to za maturu
toliko o tome..

sad ne znam
verovatno izgledam malo lepse sa sminkom
ako me neko lepo nasminka
posto sama ne umem
i tako...

a sto se tice toga kako muskarci gledaju bla bla
sve zavisi od prilike i koliko je sminka napadna i kako devojka izgleda i kako joj ta sminka stoji
 
retko kad se sminkam:p...obicno je to samo sjaj i maskara,a nekad se stvarno doteram ono:zper:...kako kad...najvise na svetu mrzim devojke koje ne znaju lepo da stave puder:evil:...oko usta nemaju ni trunku al zato ispod ociju i na celu 5kg:roll:.ali bitno je da se bar vidi da su ga stavile ali dobro:confused:...dal sam lepa...to treba drugi da kazu;):flert::flert:...ne opterecujem se time...
:bye:
 
ja se shminkam svaki dan, za shkolu manje, izlazak vishe.. :p
i sa shminkom normalno izgledam lepshe, normalno :) ochi se vishe istaknu, izgledaju lepshe, krupnije, ne vide se bubuljice, itd :P
i istina je to za samopouzdanje kad sam nashminkana :ok:
 
Ja sam bez šminke,što bi reko narod-ne do Bog
a ono
kad idem na pijac,buvljak,po doručak,ne pipam se
idem tako metiljava i krmeljiva
na faks isto samo što se šatro obučem prikladnije
a kad izlazim tad se natovarim svim i svačim
mada ne igram na facu nego na sise tako da ono
 

Back
Top