posaoooo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Teško je sad naći posao koji je dobro plaćen sa dobrim šefom, korektnim kolegama i slično, ali naša realnost je sasvim drugačija i sa time se moramo nositi kako najbolje umemo da bi se preživelo i bilo bar na pozitivnoj nuli. Da će biti bolje nadamo se već 15 godina i kako koja prolazi sve je gore, ali nada je ona koja umire poslednja i verovatno će i naših 5 minuta jednom doći.

Dotad u se i svoje kljuse, i nedajte se...
 
Verovatno bi hteo odmah da postanes direktor sa velikom platom, da dajes minimum, e to ces tesko moci, to moze samo druga vrsta ljudi a to nisi ti
E a sad:dash: za tebe
prvo nisam ni tražila direktorsko mesto niti se zanosim idejom da ništa ne radim(tj dam svoj minimum)jer uvek u svemu dajem samo maximum,ali ne želim da radim za malu platu a da se svaka stoka iživljava nadamnom.Odrasti i prvo pitaj ako ti nešto nije jasno i ne donosi zaključke tek tako na svoju ruku:whistling:
 
Verovatno bi hteo odmah da postanes direktor sa velikom platom, da dajes minimum, e to ces tesko moci, to moze samo druga vrsta ljudi a to nisi ti

Devojka je predpostavljam zavrsila fax i koliko vidim daje maximum u swemu (predpostavljam da je tako,ne vidim razlog zasto bih lagala)..Vidim da ocigledno ti ni ne znas sta je to.Malo se bolje informisi pre nego sto napadnes nekoga.Normalno je da je neko ko je zavrsio fax (jebavao se 4-5 godina da ga zavrsi) zelji da ima dobru platu a ne neku crkavicu od 10000 dinara..Pazi decko za te pare nemozes ni racune da platis a gde je tek ostalo..Dobro ti je i rekla.Prvo odasti pa se javi ..pozz


A direktori tih nazovi kompanija kod nas su nista drugo do retardirane budale koje nemaju ni srednju skolu zavrsenu a ovamo glume pametnjakovice i profesionalce u svojoj struci i izivljavaju se nad zaposlenima...Mobing-informisi se sta je to.. :bye:
 

Generalno je situacija u zemlji izuzetno losa tako da je i za ocekivati da nema posla.Ljudi koji su zaposleni u nekim firmama bukvalno odsede svoje radno vreme jer posla nema.Ako ti je posao neophodan,uvek se mozes prihvatiti nekog za koji mozda mislis da ti ne prilici ali,sila zakon menja.Bice bolje:)
 
Nista kod nas ne mora,a posebno ne da bude bolje..

Slazem se sa tobom..Ja sam mislio na to da imamo mnogo pametnih i talentovanih ljudi koji eto nemaju priliku da rade posao u svojoj struci nego rade za neke bedne pare...Pazi 10.000 mozes misliti...kao da je 10.000 evra u pitanju...Sve su nam firme pozatvarali,sve prodali a ovaj narod sedi i kuka umesto da ustane kuka i motika (kako se vec kaze :mrgreen: ) pa da im jebemo kevu svima.....Generalno situacija je losa.....Ja sam presrecan sto vise ne zivim u Srbiji!..Hvala bogu..A te price bice bolje sacuvajte za 2030 godinu kada svi pomru od gladi..!...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top