service pack

Mmmm. mnogo je dobar, otvori jos hiljadu rupa u XP-u i sam instalira viruse, trojance i slicne zivotinje na comp. Ima i malih pobojsanja ali 5000x vise stete. Oko 300MB tezi. Nemoj da instaliras slucajno. P.S. Licno iskustvo. :wink:
 
Cuti bre budalo.. ko zna sta si ti instalirao...(sigurno AutoPatcher XP)..
Najnovija verzija je 2180 (pre nekoliko sati je postavljen DDL ),izuzetno je stabilnija od ostalih (vec testirano :D !), a kako su rekli trebalo bi da bude zadnja beta verzija...
Posao je prakticno zavrsen i mozemo uskoro da ocekujemo Windows Xp Reloaded ...


By the way, ako hoces da ga skidas (266MB) izvoli :

ftp://dlb.pchome.net/system/patch/xpsp2_RTM_ENU.exe

p0z! :roll:
 
sp2:
dajte bacite neki info o novo service pack 2 koji je izashao skoro,jel valja skidati,kolko tezi,link ???
264mb, imao sam 5 meseci beta verziju pokazala se odlicno sada sam sa krstarice skinuo ovaj od 264mb ali nece da se ucita (od 11.06.2004)skidao sam 5 dana ako skidas nemoj sa krstarice ili on ne valja ili ja nesto neznam.Deinstalirao sam staru verziju i opet nista. Postavio sam problem ovde na krstarici i opet nista da je linuks u pitanju dobio bi 20 odgovora najmanje. Vidim da ima 450 skidanja ali niko da se javi kako je i das li je uopsta neko skinuo i instalirao. Ubedjen sam da je dobra stvar kada se uzme u obzir da je prva varijanta sa 3-4 apdejta radila bez problema, inace imam recenziju koja se pohvalno izrazava o novoj verziji.
Oni koji ne koriste windowse bar ne treba da se mesaju nemam nista protiv linuksa ali neznam engleski.
Ako neko zna kako se ovo instalira neka pomogne.
Sa postovanjem!
 
Zar kod Microsofta bilo šta može da prođe bez zayebancije?

Poslednju verziju (Windows XP SP2 2180 RTM) pokušao sam da skinem odavde http://www.softpedia.com/public/cat/13/9/13-9-177.shtmli evo šta oni imaju da kažu o tome:


This file is no longer available as we (and Microsoft) have reasons to believe it was not a genuine version. The official one will be available here as soon as it is released.

Inače, ovo RTM znači Released To Manufacturing
 
SP2 imam vec vise od mesec dana i verujte mi posle par dana sam ga deinstalirao pravio je takve gluposti jednostavno nije hteo da pokrene neke programe i igrice kao uvek neko obavestenje "PAZI MOZDA IMA VIRUS"neki put nece ni postu da otvori,a znam sigurno da je posta bez virusa.Razgovarao sam sa iskusnim ljudima iz Telekoma koji rade isklucivo na umrezavanju i odrzavanju racunara i imaju sve licencirane programe.Kazu da su probali SP2 i kada su videli kako lose radi vise ga ne instaliraju.
A inace SP2 koji imam je tezak 266MB,dobio sam ga na CD-u a nadam se da niko od vas nije lud da 266MB skida modemskom vezom.
 

Back
Top