Nezgode koje su vam se desile u seksu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Nezgode koje su vam se desile u seksu

Zainteresovan član dve ili tri (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Nezgode koje su vam se desile u seksu

Da li vam se desilo nešto u stilu: slomio se krevet, pali smo sa drveta,izujedali nas komarci, naišli su roditelji itd...

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nezgode koje su vam se desile u seksu

otkacio se bojler!!!voda curi na sve strane,komsije skocile!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Jel' moguce da se nikome ne desavaju nezgode u seksu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

hehe
    moja devojka i ja smo prosle godine iskrivili menjac
    u kolima 8)

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nda, pukao je krevet i to bas prilikom mog prvog odnosa u zivotu... :?

Podrazumevano

Navratila buduća svekrva....

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Nezgode koje su vam se desile u seksu

Citat Original postavio dve ili tri
    Da li vam se desilo nešto u stilu: slomio se krevet, pali smo sa drveta,izujedali nas komarci, naišli su roditelji itd...
    negde na nekoj zurci znate ono kad prodje ponoc pa ostane neka mala grupica koja se slatko rasprica do ujutro, smo imali slicnu temu...nesto kao blamovi i ko je sa kakvom osobom bio itd itd...stvarno je to humor zivi sta sve nece da se desi a da to u prvi mah izgleda tragicno a kasnije smesno...Podseticu vas one price u novinama kad je zena dosla kuci sa posla i videla muza kako popravlja sudoperutj. usao jeispod da vidi sta se zacepilo...Ona sva zeljna nekog sexa na brzaka valjda uhvati ga znate vec gde otpozadi i covek prenerazen lupi glavom o gornji deo sudopere ipadne u nesvest...Tek tada ona primeti da to uopste nijenjen muz vec majstor a muz valjda otisao po pivo...I tu ti ona zovne hitnu pomoc oni dodju stave ga na nosila ionako pitaju normalno sta se desilo kako se onesvestio...Ona isprica a oni se pocnu valjati od smeha ispuste nosila i kukavni majstor polomi ruku... Haos...Smesno je bilo svakom ko cuje a majstor ce bogami dugo da pamti zenu koja je bila tako temperamentna

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da li je nekoga pokusala da maltretira interentna jedinica glupih pandura u jednom od poznatih BG mesta za zaljubljene.....?

Najveci maler desio se u mojoj (velika,drzavna) firmi...zena izadje, dodje joj svaler, zaglave se negde u poljima blizu puta, covek nije bio na svom terenu izadje da stopira, naidje neki dobrodusni, on ga zaustavi, kaze mu takva i takva stvar, kaze ovaj nema problema sad cemo da poguramo auto.......kad tamo njegova zena, doticna je oplavljena na licu mesta, medjutim troje dece, oni vec matori i to prodje. Osim sto jedno 5.000 ljudi zna za taj (ISTINITI) slucaj....

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Nezgode koje su vam se desile u seksu

Citat Original postavio ariela
    ..Podseticu vas one price u novinama kad je zena dosla kuci sa posla i videla muza kako popravlja sudoperutj. usao jeispod da vidi sta se zacepilo...Ona sva zeljna nekog sexa na brzaka valjda uhvati ga znate vec gde otpozadi i covek prenerazen lupi glavom o gornji deo sudopere ipadne u nesvest...Tek tada ona primeti da to uopste nijenjen muz vec majstor a muz valjda otisao po pivo...I tu ti ona zovne hitnu pomoc oni dodju stave ga na nosila ionako pitaju normalno sta se desilo kako se onesvestio...Ona isprica a oni se pocnu valjati od smeha ispuste nosila i kukavni majstor polomi ruku... Haos...Smesno je bilo svakom ko cuje a majstor ce bogami dugo da pamti zenu koja je bila tako temperamentna
    Ahahahahaha
    e umrecu od smeha...
    mozda i nije istina ali nema veze bas sam se slatko ismejala...

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

To i nije bilo tako skoro, cuo sam onako kao pricu
    mislio sam da spada u red onih cuvenih ,ribolovackih`
    kad jednom prilikom cekajuci kolegu u autu, pored nas je prosla jedna plava gospodja srednjih godina,
    tek ce moj vozac - sefe, znas li ko je ona?
    Pojma nemam kazem - tek on, ma to je ona sto ju je muz uhvatio kad je hteo da izvuce iz blata svalerov auto i isprica mi identicnu pricu.......desi se svasta....
    a zamislite da ste u ,steti` na pustoj plazi Dunava, nailazi jahta, majmuni dovikuju i jedan spadne sa ograde u vodu.....(ocigledno pijan) pa ostali pokusavaju da ga izvuku......onda vam nije do sexa vec crkavate od smeha......oboje naravno

Početnik
    Učlanjen
    21.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja se pokidah od smeha!Svaka cast,ne verujem da bi necija masta ovo smislila

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

prevrunula se futelja!ali ubrzo je sledio nastavak

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Samo sto okoncali seks,proslo par sekundi, kod mene kuci, jos onako goli i zadihani u krevetu, zvone na vratima njene tri sestre, krenule kuci pa da pokupe i moju dragu.Jos jedna od njih navalila na vrata ko luda. Zamislite kakvo je komesanje nastalo u mraku. Dobro nisam obukao njene tangice. ZAMISLITE SESTRE OD MOJE DEVOJKE.I TO TRI KOMADA!

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Normalno da se nezgode dešavaju kada se češće nalazi u delikatnoj situaciji. Meni se jednom desilo da sam bila sa dečkom na nekom blesavom kauču (kiperu) i kada smo se u jednom trenutku našli na ivici kauč nas je lijepo iskipovao na pod. Pao je moj dečko, ja preko njega, a kauč preko mene. Heh, bilo je toga još, treba samo da se sjetim.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Desavaju se mnoge stvari u sexu.Narocito u onom dobrom kada postanete nesvesni svega.Pa cak i dede vase devojcice koji sedi u uglu i mirno posmatra prizor i priseca se svojih ranijih aktivnosti.

Najtragicniji dogadjaj koji sam ja imao u sexu je taj da me je opalila ukrasna sveca od bogami pola kila po glavi.A Miilica je bas namestila tako lepo na samu ivicu ormara koji dodiruje krevet.posle toga mi vise i nije bilo bas do sexa.Ali sam odradio eto tek nako radi reda.
    I jos nesto.
    Pre par godina bio jedan jak zemljotres.Hladno zimsko vreme.
    Toliko jak da je jedan od zidova nase zgrade napukao.
    U panici i strahu ja i moja tadasnja nabrzaka skocismo iz kreveta i put pod noge napolje.
    I dok sam ja za nepunih dvadeset sekundi uzeo novac obukao se stavio lovu u dzep pokupio kljeceve i jos neke zayebancije.
    Ona je nesto tucala i trazila u mraku.
    Sta trazis bre!Rece ona: Ma helanke napolju je hladno.
    Ja prilicno iziritiran njenom mirnocom.Otvorim sank i pod prstima osetim nesto nalik i dam joj.
    Opet nesto ona trazi po mraku.
    Ma koji moj sad trazis .Upaljec! Rece ona.
    Upali ona upaljac pogleda helanke i rece :JESI LI BRE TI LUD DA OBUCEM OVE DRECAVE ZELENE;TREBA SVI DA MI SE SMEJU:Toliko o tome.Izgled na prvom mestu pa makar se sve rusilo oko vas.Moje drage zene.

Primećen član Woo_Bg (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

... "samo" mi se desilo da mi bane keva sa prijateljicom da joj pokaze moj nov stan misleci da sam ja na poslu. Uh kakva frka, ona otkljucava a mi se oblacimo...ne ponovilo se....

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Uletali su par puta momkovi roditelji, ali ubedljivo najneprijatnija stvar koja mi se desila u sexu je kada mi je kondom ostao ''unutra''.

Ovo ostaje otvoreno za sve vase zayebancije i drukanja

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio ivyboring
    Uletali su par puta momkovi roditelji, ali ubedljivo najneprijatnija stvar koja mi se desila u sexu je kada mi je kondom ostao ''unutra''.

gde u uvetu ili nozdrvi?

Veoma poznat
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

EEE, STA SE MENI DESILO.....

MOJI RODITELJI SU BILI U BANJI PA SMO DEVOJKA I JA BILI SAMI U KUCI I LJUBILI SMO SE SVE DO SPAVACE SOBE MOJIH RODITELJA, A USPUT SE SKIDALI. KAD SMO USLI U SOBU BILI SMO POTPUNO GOLI I ZALUPILI SMO VRATA. KAD ONO KAKO SMO IH TRESNULI POLOMILA SE BRAVA I MI OSTALI ZAKLJUCANI I GOLI UNUTRA. POKUSAO SAM DA OBIJEM VRATA, ALI UZALUD. BILO JE 3 POPODNE, A JEDINI NACIN DA IZADJEMO BIO JE PREKO TERASE. KO ZA MALER MOJI RODITELJI SVOJE STVARI DRZE U MALOJ SOBI PORED NJIHOVE SPAVACE TAKO DA NISMO IMALI STA DA OBUCEMO, A GOLI NISMO MOGLI NAPOLJE, TAKO DA SMO MORALI DA CEKAMO NOC. NEKAKO SMO USPELI DA SIDJEMO I HVALA BOGU NIKO NAS NIJE VIDEO. ZAMISLITE SAMO DA JE TO VIDEO NEKO OD KOMSIJA.....BLAM

Podrazumevano

Citat Original postavio AKHENATON
    EEE, STA SE MENI DESILO.....

MOJI RODITELJI SU BILI U BANJI PA SMO DEVOJKA I JA BILI SAMI U KUCI I LJUBILI SMO SE SVE DO SPAVACE SOBE MOJIH RODITELJA, A USPUT SE SKIDALI. KAD SMO USLI U SOBU BILI SMO POTPUNO GOLI I ZALUPILI SMO VRATA. KAD ONO KAKO SMO IH TRESNULI POLOMILA SE BRAVA I MI OSTALI ZAKLJUCANI I GOLI UNUTRA. POKUSAO SAM DA OBIJEM VRATA, ALI UZALUD. BILO JE 3 POPODNE, A JEDINI NACIN DA IZADJEMO BIO JE PREKO TERASE. KO ZA MALER MOJI RODITELJI SVOJE STVARI DRZE U MALOJ SOBI PORED NJIHOVE SPAVACE TAKO DA NISMO IMALI STA DA OBUCEMO, A GOLI NISMO MOGLI NAPOLJE, TAKO DA SMO MORALI DA CEKAMO NOC. NEKAKO SMO USPELI DA SIDJEMO I HVALA BOGU NIKO NAS NIJE VIDEO. ZAMISLITE SAMO DA JE TO VIDEO NEKO OD KOMSIJA.....BLAM
    Uuuu, jeeee.....

Obećava
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Uuuu, jeeee.....
    Sta "Uuuu, jeeee" Napisi i ti o nekoj tvojoj nezgodici mora da ih imas bar desetak s`obzirom na iskustvo :wink:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio strela01
    Citat Original postavio apotekarka
    Uuuu, jeeee.....
    Sta "Uuuu, jeeee" Napisi i ti o nekoj tvojoj nezgodici mora da ih imas bar desetak s`obzirom na iskustvo :wink:
    Pazi ti prozivke!!!

Radovan: "...on mene pita shta sam cit'o, on mene..."

Početnik
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ivyboring

Moja poznanica je pocetkom meseca radila kao dezurni doktor u Urgentnom centru u Beogradu.
    U neko doba dosla je zena sa muzem u pratnji i istim tvojim problemom.
    Kada su izvadili kondom, moja poznanica rece zeni da ce ona porazgovarati sa muzem, da ubuduce bude pazljiviji.
    Na to zena skoci i rece: Nikako nije njegov!

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vracanje duga

Ne tako davno imao sam neku kao vezu sa zenom jednog mog poznanika.
    Bili su do mene popodne i uz zezanje se dogovorili da izidjemo negde navece. Vece palo kad eto ti samo ona, ja se polako sprema i cekam da stigne i prijatelj. Sedami mi u auto i izlazimo iz dvorista i ja taman da skrenem desno prema njihovoj kuci kad na to kaze zena tog poznanika da vozim levo..............
    Nije mi bas bilo jasno sve dok ona to nije jos jednom ponovila i ja sta cu pomislim da je on vec negde u gradu ali.............
    Uvek to ali , nabrzinu mi je objasnila da se nesto ne slazu i da sada ja moram da je izvedem negde "gde ja hocu" , posto je to bas naglasila vec sam znao sta je u zenskoj glavi , malo me mucilo sta ce biti sa tipom sa kojim ona zivi ali to nije dugo trajalo , i tako posle duge lude noci na zadnjem sedistu moga auta ja nju vratim oko 3 ujutro pred njihovu kucu sav nervozan al sada sta je tu je ....
    Sledeci dan me nazove poznanik da mi se zahvali sto sam mu zenu izveo u grad posle njihove svadje i posto je ona rekla da sam ja celo vece "placao racune" resio je da mi se revansira.
    Izisli smo u grad i on je celo vece placao: veceru pice i zezanje da nebi ostao duzan. To vece mi je bilo i nezgodno da mu kazem da netreba da se placa zbog toga sto sam mu celo vece kresao zenu al............Kasnije smo se i ona i ja smejali za tu epizodu. Jos i sada kada izidje sa njim i prijateljima negde zezam je da li je to revans za neku ludu noc.

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Re: vracanje duga

Citat Original postavio mali bajmok
    Ne tako davno imao sam neku kao vezu sa zenom jednog mog poznanika.
    Bili su do mene popodne i uz zezanje se dogovorili da izidjemo negde navece. Vece palo kad eto ti samo ona, ja se polako sprema i cekam da stigne i prijatelj. Sedami mi u auto i izlazimo iz dvorista i ja taman da skrenem desno prema njihovoj kuci kad na to kaze zena tog poznanika da vozim levo..............
    Nije mi bas bilo jasno sve dok ona to nije jos jednom ponovila i ja sta cu pomislim da je on vec negde u gradu ali.............
    Uvek to ali , nabrzinu mi je objasnila da se nesto ne slazu i da sada ja moram da je izvedem negde "gde ja hocu" , posto je to bas naglasila vec sam znao sta je u zenskoj glavi , malo me mucilo sta ce biti sa tipom sa kojim ona zivi ali to nije dugo trajalo , i tako posle duge lude noci na zadnjem sedistu moga auta ja nju vratim oko 3 ujutro pred njihovu kucu sav nervozan al sada sta je tu je ....
    Sledeci dan me nazove poznanik da mi se zahvali sto sam mu zenu izveo u grad posle njihove svadje i posto je ona rekla da sam ja celo vece "placao racune" resio je da mi se revansira.
    Izisli smo u grad i on je celo vece placao: veceru pice i zezanje da nebi ostao duzan. To vece mi je bilo i nezgodno da mu kazem da netreba da se placa zbog toga sto sam mu celo vece kresao zenu al............Kasnije smo se i ona i ja smejali za tu epizodu. Jos i sada kada izidje sa njim i prijateljima negde zezam je da li je to revans za neku ludu noc.
    Drzava se cuva od neprijatelja, zena od prijatelja.

Slične teme

1. Koje tri stvari vas najvise odbijaju u seksu?
    Autor gossca u forumu Muškarci
    Odgovora: 296
    Poslednja poruka: 28.05.2010., 18:36
  2. Promene koje su vam se desile tokom poslednjih pet godina?
    Autor MagdalenaPrincess u forumu Arhiva
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 01:24
  3. Koje su zene bolje u seksu
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.09.2005., 01:40
  4. koje sve poze postoje u seksu?
    Autor Mala sirena u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 08.06.2004., 01:34

Pravila za slanje poruka