Laptop: Acer Aspire 5732Z-432G25Mn ?

Fidelito_Castro

Obećava
Poruka
62
Acer Aspire 5732Z-432G25Mn

Cpu: Intel Pentium T4300,Core Duo (1 MB L2 cache, 2.10 GHz, 800 MHz FSB, 35 W)
MB: cipset Mobile Intel GL40 Express Chipset
RAM: 2 GB DDR2 667 MHz
GPU: Intel Graphics Media Accelerator 4500M (Intel GMA 4500M) - integrisana
HDD: 250 GB, 5400 rpm
Displej: 15.6" HD 1366x768 piksela rezolucija

350,00 evra

Ima li neko iskustva sa ovim laptopom posto planiram da ga kupim?
Moze i neki vas predlog, ali da cena ne prelazi 360,00 evra :) ?

Laptop potreban za programiranje,multimediju(slusanje muzike,gledanje filmova),surfovanje net-om!
 
Poslednja izmena:
moje misljenje-moja preporuka je da ove acer sto nude po ceni do 500 eur ne kupujete,neznam kod nas u srb kako su se pokazali ali ovde u italy ,kod par drugara sam video(a svi su bili potrcali za tim acerovim kompovima zbog niskih cena),.....posle godinu dana na jednom otisao lezaj na ventilatorcicu ,drugi graficka treci moze se koristi umesto grejanja,i na jednom dugmici sa tastature znaci nije da su ih zloupotrebljavali normalno su koristili ali ja acer nebih uzeo da mi ga neko pokloni.moj je savet HP ---I OPET HP
 
moje misljenje-moja preporuka je da ove acer sto nude po ceni do 500 eur ne kupujete,neznam kod nas u srb kako su se pokazali ali ovde u italy ,kod par drugara sam video(a svi su bili potrcali za tim acerovim kompovima zbog niskih cena),.....posle godinu dana na jednom otisao lezaj na ventilatorcicu ,drugi graficka treci moze se koristi umesto grejanja,i na jednom dugmici sa tastature znaci nije da su ih zloupotrebljavali normalno su koristili ali ja acer nebih uzeo da mi ga neko pokloni.moj je savet HP ---I OPET HP

Evo na sta sam naisao na jednom mestu:

Laptopovi kompanija Asus i Toshiba imaju najmanje neispravnosti na hardveru tokom tri godine korišćenja, dok svaki četvrti laptop HP ima problema, a najviše problema ima netbuk, novi su podaci „Skver trejda“, jednog od najvećih provajdera koji daju garanciju.

Čak 20 procenata netbukova koji koštaju ispod 400 dolara ima šanse da se pokvari u toku prve godine. Stručnjaci iz kompanije „Skver trejd“ navode da su nasumice odabrali više od 30.000 laptopova i netbukova koji nose njegovu garanciju i koji će biti preispitani u istraživanju.Marke sa minimalnim brojem od 1.000 laptopova su Acer, Apple, Asus, Dell, Gateway, HP, Lenovo, Sony i Toshiba. Slučajna oštećenja i problemi sa softverom koje je rešio prodavac, nisu uključeni u ovo istraživanje.Stručnjaci su dokazali da će više od 31 odsto laptopova da se pokvari u prve tri godine korišćenja. Od tih kvarova, dve trećine su zbog neispravnosti hardvera (20,4 procenta), a jedna trećina (10,6 procenata) slučajeva bili su vezani za slučajna oštećenja.Asus i Toshiba su se pokazali kao najpouzdaniji proizvođači, jer su pokazali manje od 16 procenata neispravnosti hardvera tokom prve tri godine. Pokazalo se da je važnija odrednica za pouzdanost sam proizvođač nego tip laptopa i da bi trebalo da budu bitniji faktor prilikom odlučivanja o kupovini.
 
Meni se isto cini posto mu je specifikacija komponenti dobra za taj cenovni rang!

Jos samo kada bi mi neki vlasnik ovog laptopa, dao iskustva , to bi bilo sjajno :)(bas me zanima kakav je kvalitet izrade tastature posto cu je najvise koristiti)...

Ja sam danas pogledao cene tog modela i mislim da je u Tehnomaniji 40.000... Tako da je ta cena OK...

A stvarno ne znam nikog ko ima konkretno taj model...
 

Back
Top