NASHE TAKMICHENJE 2: SILUETE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

...creatrix...

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.503
nova pravila koja ce biti od sada pa na dalje (dok se ne promeni mod)

- TAKMICHENJE TRAJE NEDELJU DANA! 27.11.2009 - 04.12.2009.

- po jedno originalno autorsko delo koje do sada nije bilo kacheno na forum (smisao ovoga je anonimnost)

- svako ima pravo da uchestvuje a jedino oni koji uchestvuju imaju pravo da glasaju

- velichina fotografija 800pix po duzoj strani

- fotografija mora da bude bez ukrasa i ramova

- obrada fotografije treba da bude umerena i primerena temi na koju se shalju fotografije, bez fotomanipulacija!

- radovi se shalju moderatoru (sa naznakom: za takmichenje i pored toga naziv teme takmichenja, npr: siluete, portret itd.)) koji postavlja fotografije na temi... po zavrshetku takmichenja ono se zatvara i svaki uchesnik ima obavezu da glasa...

- glasa se za tri najbolje fotografije na sledeci nacin: redni broj fotografije i bodovi koji se daju na sledeci nacin: njabolja fotografija 4 boda, drugo mesto 3 boda, trece mesto 2 boda...

- glasanje je tajno i vashe odluke se takodje shalju moderatoru koji zbraja glasove... za glasanje uchesnici imaju na raspolaganju 24h od zatvaranja takmichenja i po zbrajanju glasova objavljuju se rezultati...

- moderator ne uchestvuje u takmichenjo kao ni u glasanju!
 
Poslednja izmena:
F#1


f1siluete-1.jpg
 
MOLIM UCHESNIKE BUDUCIH TAKMICHENJA DA PRATE TOK ODVIJANJA ISTOG I DA NA VREME DAJU SVOJE GLASOVE!


pobednik takmichenja je fotografija pod rednim brojem 7 autora djole_u2
drugo mesto je fotografija pod rednim brojem 3 autora sATANpANONSKI
trece mesto je fotografija pod rednim brojem 4 autora raketni naucnik


tema je otvorena za komentarisanje...
 
E ovako, prvo, čestitike pobednicima!

Drugo, pohvala za organizaciju takmičenja, posebno na aspekt anonimnosti, blage veze nisam imao koje su čije fotke, osim pobedničke, jer sam je već video na BPC (mislim)... :)

Samo napred, zadovoljstvo je učestvovati u ovakvom takmičenju, koje se puno razlikuje od takmičenja na drugim popularnim fotografskim sajtovima.

Moji favoriti su bili 4, 3 i 2, i opet bi bili! :) Oduševila me tvoja fotka raketni naučniče... :) Ubo' si i svetlo i kadar i kompoziciju i trenutak, ma sve! :)
 
Sjajno takmicenje, stvarno treba svima cestitati!
Iz ugla fotografskog neznalice jedini da tako kazem osenceni komentar bi bio o pomalo predvidljivom pristupu - vecina fotki je s ljudskom figurom i u crno belo sivom tonu. Obe stvari su razumljive za temu - ali i ocekivane!
Licno mnogo bih voleo da vidim neke od ovih u "originalu" - broj 4, ili 7, ili 2... ili broj 3 za koju ne mogu ni da zamislim sta je "original". Malo sebicna zelja, ucenja radi.. : )
 
razumem znatizelju i udovoljicu istoj... ali nikada mi nije bila jasna potreba da se zna kako autor tako i naslov tj naziv fotografije... :)


f1 brdza
f2 danez
f3 satanpanonski
f4 raketni naucnik
f5 begbie
f6 mija vrag
f7 djole
f8 mr malik
f9 skyline
f10 dule
f11 ghost in the shell
f12 DeVile


ne mogu dovoljno puta da istaknem da vas molim da ubuduce procitate pravila takmicenja... ...to se odnosi na sve... posto su utvrdjena neka osnovna pravila, sasvim sam sigurna da se nista znacajno u skorije vreme nece menjati...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top