NASHE TAKMICHENJE 2: SILUETE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zašto ne ...ima smisla dok traje takmičenje, da ne utiče na druge...a posle proglašenja... ko da je važno...nije ovo neko vrhunsko žiriranje, pa da se žiri nalazi prozvan ako negde omane...meni je inače veoma teško bilo da se odlučim za tri fotografije i ovako im dodelim ocene...ali nemoj da misliš da sad miniram, nemam nameru, kada smo se već odlučili za ovaj sistem, a i već sam ti pisao o tome...
 
pre svega, meni je to krajnje glupo... kao "e ja sam glasao za tebe"..."vidi ti si glasao za mene... aaaaaa, pa nece moci ove noci, ti i ti niste glasali za mene"...
...pametnije bi mi bilo da iznesete svoje mishljenje o fotografijama u slovnom a ne numerichkom obliku, jer ste se numerichki vec oglasili... ima vishe smisla prokomentarisati a ne jednostavno dati bod i dovidjenja...

...imam osecaj kao da zelite da vidite da li sam ja dobro pobrojala glasove ili da vidite da li nesto drugo ne valja...

...a mozda sam ja paranoik koji je na vlasti i tako te gluposti...

...jednim slovom, da mislim da takvo ponashanje minira celu stvar... ja se lose osecam zbog toga... ali boze moj, koga to briga
 
...imam osecaj kao da zelite da vidite da li sam ja dobro pobrojala glasove ili da vidite da li nesto drugo ne valja...

...a mozda sam ja paranoik koji je na vlasti i tako te gluposti...

TAČNO.

Pa dobro ja nisam želeo da se krijem iza tajnosti takmičenja... a o komentarima, tu si u pravu, to i namervam...ti si "mačka", a mačke se ne osećaju loše zbog gore urađenog od strane pasa...

#1 - sve je lepo složeno ali već toliko puta viđene kombinacija silueta na mostu. Jednostavno klasična dobra fotografija.
#2 - neobična silueta portreta sa istaknutim osvetljenom ivicom, sasvim drugačiji od svih ostalih radova
#3 - mnogo sam se dvoumio oko nje, htedoh dati jedan bod, pa i dva, ali šta se desilo između, ne znam...jednostavno nije ostavila dovoljno snažan utisak,...
#4 - odlična silueta, dinamična, kompozicijksi dobro urađena, možda bi dao više mesta gore nego dole...
#5 - mislim da je loše kompozicija, pevačica u nezgodnom položaju sa rukom i blizu leve ivice, isečeni gitarista pored nje, odvlači pažnju, ovi reflektori u datom trenutku fotografisanja nisu baš na zgodnom mestu, odnosno njihov snop svetlosti, a kolorno mi se te boje baš ne salžu...
#6 - obećava, ali mnogo nepotrebnog prostor oko cele fotografije, naručito od dole, crnog dela
#8 - dobra, ali mislim da bi joj vertikalni format bolje legao
#9 - još jedna toliko puta viđena, sa jednoličnom pozadinom
#10 - lepa silueta-refleksija, još jedna dobra fotografija
#11 - nije loša, obećavala je ali baš tu gde treba da bude glavni detalj mešaju se tri figure...
#12 - dobra, moglo je malo više kontrasta i taman bi siluete bile mnogo uverljivije...

Eto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top