Dobio batine zbog srpske zastave?!

Neven13

Primećen član
Poruka
529
TUZLA - Srbin Mihajlo Stojanović (62) iz Špionice kod Srebrenika teško je pretučen nakon što mu je ranije zaprijećeno da "neće nositi srpski barjak u Federaciji BiH", javio je dopisnik Srne.
slikaID.php




Stojanović, koji je invalid bez desne šake, danas je izašao iz bolnice u Tuzli u koju je bio smješten nakon što ga je pet maskiranih naoružanih osoba pretuklo u njegovoj štali 22. studenog.




"Nemam dilemu u vezi s razlogom napada, jer sam nekoliko dana ranije imao telefonski poziv u kome mi je zaprijećeno da neću više nositi srpski barjak u Federaciji. To se dogodilo nakon što sam nosio litiju za osveštanje crkve Uspenija Presvete Bogorodice u Tuzli, što su televizije prenosile", rekao je Stojanović.




Neki mediji su objavili da je povod napada na njega bila materijalna korist, a Stojanović tvrdi da je pretučen zbog nacionalne netrpeljivosti.




U napadu je zadobio tešku povredu oka, napuknuće rebara i udarac u kičmeni pršljen, jedan zub mu je izbijen i iščašena vilica.




"Borio sam se koliko sam mogao, ali ništa nije pomoglo. Na kraju su mi zavezali ljepljivu traku oko usta i glave, na ruke stavili policijske lisice i tukli me. Nakon prebijanja, jedan od njih se vratio pokušavajući da me uguši, stiskajući mi vrat i nos, a drugi je govorio da me ubije. Spasile su me komšije koje su prije toga čule zapomaganje i okupile se pa su se napadači razbježali", ispričao je Stojanović.




On smatra da policija nije profesionalno odradila svoj posao, iako je došla pola sata nakon poziva.




"Pošto je jedan metak ispaljen u zrak, policiji je odmah javljeno da se radi o oružanom napadu i da je jedan život ugrožen. Ali čudno je da nisu uspjeli da pronađu čahuru", rekao je Stojanović.




Prema njegovim riječima, za njegovu obitelj je dodatni udarac to što je policija odmah počela s pretpostavkama da je motiv za napad materijalni, odnosno krađa stoke.




Stojanović kaže da je ovo drugi napad na njega, podsjećajući da je prvi bio u lipnju. On ističe da će, bez obzira na to, ostati da živi u Špionici.




"Dobro je, ostao sam živ, ali ostat ću ovdje jer nemam gdje. Ne osjećam se sigurno, kada vas napadaju u vašoj kući. Pogotovo zato što je policija nakon prvog puta našla napadače, ali ništa nije poduzeto. Bar ja nisam obaviješten", rekao je Stojanović.




On je rekao da Srbe u ovom selu stalno zastrašuju i da su ranije pretučene tri žene i otac svećenika.




Stojanović je naglasio da se dobro slaže sa komšijama Bošnjacima, ali da je to u ovom trenutku slaba utjeha.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nema sta....pravi heroji...napali starca invalida!!
 
Е сада се сви лепо потсетите КАКВА све права имају муслимани у Србији, и колико је то стока безобразна и како нам враћају... данима се буне јер им није довољно лове из буџета Србије за Муслимански факултет у Н.Пазару, затим за њихов часопис у коме стално
пљују по држави Србији - А ПОГЛЕДАЈТЕ ШТА ОНИ РАДЕ У ЊИХОВОЈ БиХ... с р а м о т а !

Такви су били, такви су остали
 
Poslednja izmena od moderatora:
TUZLA - Srbin Mihajlo Stojanović (62) iz Špionice kod Srebrenika teško je pretučen nakon što mu je ranije zaprijećeno da "neće nositi srpski barjak u Federaciji BiH", javio je dopisnik Srne.
slikaID.php




Stojanović, koji je invalid bez desne šake, danas je izašao iz bolnice u Tuzli u koju je bio smješten nakon što ga je pet maskiranih naoružanih osoba pretuklo u njegovoj štali 22. studenog.




"Nemam dilemu u vezi s razlogom napada, jer sam nekoliko dana ranije imao telefonski poziv u kome mi je zaprijećeno da neću više nositi srpski barjak u Federaciji. To se dogodilo nakon što sam nosio litiju za osveštanje crkve Uspenija Presvete Bogorodice u Tuzli, što su televizije prenosile", rekao je Stojanović.




Neki mediji su objavili da je povod napada na njega bila materijalna korist, a Stojanović tvrdi da je pretučen zbog nacionalne netrpeljivosti.




U napadu je zadobio tešku povredu oka, napuknuće rebara i udarac u kičmeni pršljen, jedan zub mu je izbijen i iščašena vilica.




"Borio sam se koliko sam mogao, ali ništa nije pomoglo. Na kraju su mi zavezali ljepljivu traku oko usta i glave, na ruke stavili policijske lisice i tukli me. Nakon prebijanja, jedan od njih se vratio pokušavajući da me uguši, stiskajući mi vrat i nos, a drugi je govorio da me ubije. Spasile su me komšije koje su prije toga čule zapomaganje i okupile se pa su se napadači razbježali", ispričao je Stojanović.




On smatra da policija nije profesionalno odradila svoj posao, iako je došla pola sata nakon poziva.




"Pošto je jedan metak ispaljen u zrak, policiji je odmah javljeno da se radi o oružanom napadu i da je jedan život ugrožen. Ali čudno je da nisu uspjeli da pronađu čahuru", rekao je Stojanović.




Prema njegovim riječima, za njegovu obitelj je dodatni udarac to što je policija odmah počela s pretpostavkama da je motiv za napad materijalni, odnosno krađa stoke.




Stojanović kaže da je ovo drugi napad na njega, podsjećajući da je prvi bio u lipnju. On ističe da će, bez obzira na to, ostati da živi u Špionici.




"Dobro je, ostao sam živ, ali ostat ću ovdje jer nemam gdje. Ne osjećam se sigurno, kada vas napadaju u vašoj kući. Pogotovo zato što je policija nakon prvog puta našla napadače, ali ništa nije poduzeto. Bar ja nisam obaviješten", rekao je Stojanović.




On je rekao da Srbe u ovom selu stalno zastrašuju i da su ranije pretučene tri žene i otac svećenika.




Stojanović je naglasio da se dobro slaže sa komšijama Bošnjacima, ali da je to u ovom trenutku slaba utjeha.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nema sta....pravi heroji...napali starca invalida!!


Тужно, претужно!
Овако се помирити са судбином....
"Dobro je, ostao sam živ, ali ostat ću ovdje jer nemam gdje. Ne osjećam se
sigurno, kada vas napadaju u vašoj kući..."


Колико је данас обесправљено српско биће, да се не жали ни на шта,
већ је само захвално што је остало живо иако претучено, понижено!
Докле ће се то толерисати и је ли и то УСЛОВ да на овакве догађаје,
ма где се десили, да ЋУТИМО!
Да ли је и то један од УСЛОВА да нас прихвате овакве у ЕУ:?:

.
 
Poslednja izmena:
Kakvi smrdljivci!Da tuku gotovo do smrti vezanog invalida!Eto dragi moji ovaj izubivani ponizeni i obespravljeni Srbin je simbol stradanja celog Srpstva.Tako je na zalost/svuda gde su Srbi okruzeni muslimanima i Hrvatima.Dok oni u Srbiji imaju veca prava od Srba/Srbi kod njih imaju samo pravo da umru!Kako je nashoj braci u federaciji bih i na Kosovu i Metohiji gde se administracija NATOa i EU pita za sve -tako ce nam svima biti i u EU!
 
Na kraju su mi zavezali ljepljivu traku oko usta i glave, na ruke stavili policijske lisice i tukli me. Nakon prebijanja, jedan od njih se vratio pokušavajući da me uguši, stiskajući mi vrat i nos, a drugi je govorio da me ubije. Spasile su me komšije koje su prije toga čule zapomaganje i okupile se pa su se napadači razbježali", ispričao je Stojanović.

kako je zapomaga s trakom na ustima? :roll:
 
Neverovatno je kakvi su ovi hrvati , koji dolaze na srpske forume .

A poturice ii hrvati , uvek zajedno protiv Srba . Da Srba nema poklali bi se . Al nece , dok ima Srba za klanje .

ШТО!?
Они се само нормално понашају и то не би требало ништа да те чуди!!!
Чудно је
како се још увек неко од "НАШИХ" дежурних "просветљених" душебрижника,
није јавио да оправда ово и да нам каже како је везани србоЋетник у својој штали напао петорицу потурица и да је прошао како је и заслужио!!!
Е ТО ЈЕ ЧУДНО!!!
Ал' сад 'ће он , сад!!!
Или да оправдају или да спамовањем одвуку дискусију на неку другу страну!!!
 
A poturice ii hrvati , uvek zajedno protiv Srba.

Ма само да се уклоне и једни и други из Србије, а после нек из својих вукоје*ина буду против кога хоће... нек' нас мрзе, нек' изгоре од мржње ако хоће, само са дистанце молим лепо, смета ми смрад... :confused: И више ми је стварно пун ку*ац и једних и других, стално бре нешто кукају... смета им ово, цвиле због оног... и за све им је Србија крива. Само нек' они одје*у од наше лепе земље, па после нек кмече и плачу до сутра... ионако ничег слађег од суза балијских & усташких...
 
Tuzla je grad primitivnih muhamedanaca. To su dokazali i u slucaju kolone JNA i u slucaju obelezavanja istog dogadjaja.

Interesantna tvrdnja o gradu u kojem, koliko znam, nikad nije pobijedila nijedna nacionalna stranka, nikad nije bilo nikakve odmazde nad Srbima, gdje je velika Saborna crkva neoštećena prošla kroz rat i gdje dan-danas najnormalnije živi petocifren broj Srba.
 
Interesantna tvrdnja o gradu u kojem, koliko znam, nikad nije pobijedila nijedna nacionalna stranka, nikad nije bilo nikakve odmazde nad Srbima, gdje je velika Saborna crkva neoštećena prošla kroz rat i gdje dan-danas najnormalnije živi petocifren broj Srba.


Nikakav ti argument nije to sto u Tuzli pobjedjuje SDP.Meni je SDP isto sto i SDA.I jedni i drugi su protiv Srba i RS
 

Back
Top