Prstići u bojama duge :)

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Hello ladies, koji su vam omiljeni lakovi za nokte, marke i boje?
Igrate li se bojenja, sarate li, crtate li, da li ste za klasiku, uredni french ili volite jarke boje, metalik, sedefaste? A detalji? Cirkoni, slicice, nalepnice...
Mislim da nije fer da ne spomenemo i njih, tako vazne u nasem imidzu, na ovom pdf-u :)
:heart: :manikir:
 
volela bih da mogu da pustim nokte srednje duzine, ovalne i da lakiram sa lakovima: crni, bordo, crveni, ciklama, blecno beli, drecavo roza......nisam ljubitelj frenca niti crtanja po noktima, narocito na predugim noktima...to je totalno demode.....na zalost, puno radim i tesko mi narastu ali volim i kad su kraci i obavezno nalakirani.....
 
Hello ladies, koji su vam omiljeni lakovi za nokte, marke i boje?
Igrate li se bojenja, sarate li, crtate li, da li ste za klasiku, uredni french ili volite jarke boje, metalik, sedefaste? A detalji? Cirkoni, slicice, nalepnice...
Mislim da nije fer da ne spomenemo i njih, tako vazne u nasem imidzu, na ovom pdf-u :)
:heart: :manikir:

Nebitna mi je marka lakova (bitno je da se brzo susi i da je postojan lak) ... volim sve boje i french..ne volim samo da saram...em mi smor, nemam vremena i deluje mi suvise kicasto....
Preferiram srednju duzinu noktiju...

Roza od juce, crveni od danas....

P.s. malo je bzvz slikano i traljavo namackano :rumenka: ...
 
imam 25 lakova :D
žute, zelene, plave, ljubičaste, crvene, roze.. sve razne nijanse.
ovde su žuti (:

sdc12479.jpg

ovaj mi je omiljeni lak:heart:
sdc12263.jpg

pre sam ih baš puštala, sad ne.
 
volela bih da mogu da pustim nokte srednje duzine, ovalne i da lakiram sa lakovima: crni, bordo, crveni, ciklama, blecno beli, drecavo roza......nisam ljubitelj frenca niti crtanja po noktima, narocito na predugim noktima...to je totalno demode.....na zalost, puno radim i tesko mi narastu ali volim i kad su kraci i obavezno nalakirani.....

:) e uspela sam da ih pustim a boje su i dalje iste.....razlog zasto su mi cvrsci lezi u dve stvari: redovno se kvarcam i uzimam omega 3 kiseline....to je jedina novina koju sam u vela u dnevnu rutinu i uspela sam da ojacam nokte posle 10 godina.....jeeeeeeeeeeee:worth:
 
Obozavam nokte! :)
Sto se tice marki lakova za nokte ne bih davala neke jace pare na lakove,jer realno svi znamo koliko lakovi ZAPRAVO traju...:)
Od marki sam do sada najcesce koristila Rimmel,koji ima izuzetne kolekcije i pregrst nijansi za french,rozih,bez,providnih sa sjajem...
Sada sam probala Miss Sporty koji mi se pokazao odlicnim,pa cu nadalje nastaviti da istrazujem s njihovim lakovima,a i cene su zaista pristojne.
Boje,najcesce neutralne nijanse,bez,srebrne,roze,kajsijaste,ili french
Jedino za neku nocnu varijantu stavim jedan od onih Rimmelovih 60sec jacih nijansi,ljubicastu,elektroplavu...
Cirkoncice i nalepnice sam imala jedino na nadogradnji,ali videh da essence ima lep izbor,moram probati.
 
Jako volim french(ali ako je dobro uradjen).Inace nemogu da imam dugacke nokte niti da ih lakiram posto sviram violinu ali zato se jako brinem o noktima na stopalima i oni su mi uvek namazani.Najvise volim roze,svetlo ljubicaste,bele,crne,svetlo plave,svetlo zelene i naravno bezbojni koji mi se svidja posto daje sjaj noktima.I da mogu da imam dugacke nokte nikad ih ne bih imala.:):):)
 
I moji nokti su kratki. Trenutno su roze, neka vrlo cudna nijansa roze, bar se meni tako cini, kupih lak pre neki dan. Volim kad neko ima lepe nokte. Ne dopada mi se kad su previse dugacki a nalakirani, npr. crveno. Volim kad su crveni ali na nekoj "normalnoj" duzini.
A inace, nikad ne lakiram svoje noktice lepo do kraja. Uvek negde zeznem. A volim i na nogama kad su nalakirani, pogotovu leti. Uvek imam neku boju :D
 
Volim crveni, bordo, ciklama, roze, beli... Volim nokte srednje duzine, ni predugacke, ni skroz kratke. Trenutno mi je na rukama beli sa sljokicama L'Oreal Jet Set Diamant 001, a na nogama crveni OPI The Thrill of Brazil. Omiljene boje, pored ovih su mi OPI Not So Bora Bora-ing Pink, prljavo roze, i isto OPI Bastille My Heart, bordo.
 

Back
Top