dostojanstvo...

jel da?

  • ne, ja kad nesto mislim, ja to mislim...

    glasova: 0 0,0%
  • nisa ja tu da mislim uopste.. za to je tu moja lepsa polovina...

    glasova: 0 0,0%
  • razmislja samo onaj sto je zavrsio fakultet...

    glasova: 0 0,0%
  • moje razmisljanje je stameno i niko i nista ne moze da ga promeni... potpis - pecat...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    0
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, koliko na vas moze da utice misljenje nekog vama dragog forumasice/asa u vezi nekog drugog prema kome i nemate neko misljenje? na primer, vi ste samurajdzejn a vasa drugarica je smizla i ona ne voli malaveliku i onda pocne smizla vama - samurajdzejn, da prica o malavelikoj nesto sto ona misli, i jel onda vi - samurajdzejn pomislite da je malavelika to nesto bas zato sto je smizla nesto pricala o njoj drugacije nego sto je vase misljenje koje nemate o toj osobi - malavelikoj, na primer?
 
Ma ne... Ja mislim... da li imas nekog forumasa na lageru koji ima jedno tri ujaka, onako bas interesantna, pa da vidim kakve su te ujke da znam valja li taj forumas ili da te pitam da mi predstavis sledeceg iz tvog bogatog asortimana forumasa u ponudi :lol:.
 
sta mislite vi, koliko na vas moze da utice misljenje nekog vama dragog forumasice/asa u vezi nekog drugog prema kome i nemate neko misljenje? na primer, vi ste samurajdzejn a vasa drugarica je smizla i ona ne voli malaveliku i onda pocne smizla vama - samurajdzejn, da prica o malavelikoj nesto sto ona misli, i jel onda vi - samurajdzejn pomislite da je malavelika to nesto bas zato sto je smizla nesto pricala o njoj drugacije nego sto je vase misljenje koje nemate o toj osobi - malavelikoj, na primer?

Pa...mogu sama proceniti..ovde u vrituelnom ne vidim smisao ici u krajnosti tracevima o osobama ovde ,razumem neke,ali ne razumem neko opsesivno uzivljavanje u zivote ljudi koji ti nisu nikakav faktor u RL....ali u RL je drugacije,...ako je neko moja drugarica i kaze mi da ta i ta ne valja,naravno da cu poverovati njoj,ima razloga zashto prica to..Vishe puta sam se tako zaj.ebala,i u pogledu drugih devojaka i tipova,kad su mi bliski rekli nemoj s njim,on je kreten ,vidim to po njemu nemoj,ili ne veruj njoj dvolicna je,ili moj decko kad mi kaze ne veruj tom gnjida je, i uvek se ispostavi da su u pravu,i pre sam davala sanse,jer sam po prirodi jako dobrocudna osoba,uvek verujem u onu bolju verziju o coveku,ne onu goru,i valjda imam srece..jer koliko ja umem,zeleti da neko bude dobar makar mi radio sve i svasta loshe pred nosom,toliko imam ljude oko sebe koji su bash jaki,racionalni,i dobro procenjuju,i ja njih slusam,oni su tu da mi cuvaju ledja,ako je neko iskren prijatelj,ne gledas da li njegova lojalnost ima pod-motiv,on gleda tvoje najbolje interese,ti njegove, i zabole me za druge....
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top